VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 V 2024 R.

1. Dziś dzieci klas trzecich  w czasie Mszy o 10.30 i 12.15 przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

2. Nabożeństwo Majowe dziś i przez wszystkie dni tygodnia w kościele o 17.45przy przydrożnych kapliczkach i krzyżach o 19.30. Plan Majówek przy kapliczkach znajduje się w Dniu Pańskim i stronie internetowej parafii.  W najbliższym tygodniu majówki odbędą się:

V Niedziela Wielkanocna 28 IV 2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy do Domu Parafialnego na Charytatywny Kiermasz Ciast, którego dochód przeznaczony jest na Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Akcję można również wesprzeć poprzez złożenie ofiary do puszek.

2. Dziś o godz. 16.00 zapraszamy do kawiarenki na spotkanie z ks. Piotrem Gąsiorem, który opowie o wyprawie kajakowej Wisłą zrealizowanej zaraz po śmierci papieża. Przed i po spotkaniu, a także w kawiarence będzie można nabyć książkę opisującą tę wyprawę.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 IV 2024 R.

1. Dziś Nieszpory o 17.45.

2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na trwającą budowę nowego ołtarza polowego i remont tylnego ogrodzenia. Z racji bardzo złego stanu, na nowo zostanie odbudowana kubatura kapliczki św. Józefa. Ofiary z dopiskiem „dar na ołtarz” można także wpłacić na konto parafialne. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

3. W dzisiejszą niedzielę kawiarenka zaprasza na ciasta i desery od 10.00-20.00.

NIEDZIELA WIELKANOCNA 31 III 2024 R.

1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przez swoją pracę i zaangażowanie pomogli nam pięknie i owocnie przeżyć Triduum Paschalne. Dziękujemy wszystkim Księżom, Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Scholi młodzieżowej i dziecięcej, Oazie Rodzin i Oazie Młodzieżowej oraz Siostrom Serfitkom. Wyrażamy wdzięczność Pani Kościelnej, Panu Kościelnemu i Siostrze Zefirynie. W sposób szczególny dziękujemy Panu Piotrowi Piątkowi i jego najbliższym, wszystkim Paniom i Panom, którzy przygotowali w tym roku Ciemnicę i Grób Pański.