INTENCJE MSZALNE 22 - 28 IV 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 22 IV

  •  6.30 - 1) † Józef Kos, 2) † Józefa Jurdyga
  •  7.15 - † Stanisław Nycz z rodzicami i bratem Józefem
  • 18.15 - † Franciszek Rosner z żoną Bronisławą i synem Wojciechem 

 Wtorek  23 IV

  • 6.30 - 1) † Konrad Pocielej, 2) † Bartłomiej Grzyb
  • 7.15 - Helena Martyniak w 1 r. śm.
  • 18.15 - Jan Brusiński w 5 r. śm. z rodzicami

Środa   24 IV

  • 6.30 - Zofia Giertler  
  • 7.15 - † Karolina Owczarz w r. śm.
  • 18.15 - † Jerzy Juraszek

Czwartek  25 IV

  • 6.30 - † Anna i Antoni Mleczko z rodzicami
  •  7.15 - † Lech Knapik w 4 r. śm. z rodzicami
  • 18.15 - 1) Zbiorowa za zmarłych: 
    a) † Halina Gardyńska, 
    b)  Edward Cisowski z synem Markiem, 
    c) † Janina Bajger
    d) † Franciszek Chrobak z synem Piotrem, 
    e) † Marcin Kowalczyk 
             - 2) W intencji Apostolatu Maryjnego 

Piątek  26 IV

  •  6.30 - 1) † Jerzy Wróbel w r. śm., 2) † Stefan Pysz
  • 7.15 - † Augustyn i Aniela Stryczek
  • 20.00 - Intencje za żyjących i zmarłych polecane w czasie Czuwania


    Sobota  27 IV

  •  6.30 - † Paweł Mazur
  •   7.15 - 1) † Mirosław Kanik, 2) † Jan Matras
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 
    a) Mileny i Michała na czas egzaminów dojrzałości
    b) Genowefy i Aleksandra Drąg w 56 r. ślubu 

Niedziela  28 IV 

  • 6.15 - † Stanisław Szkabrat, Karolina i Walenty Kliś, Edward Kozubek i Piotr Drozd
  • 7.30 - † Edward Cisowski z synem Markiem   w 9 r. śm.
  • 9.15 - † Józef Kęska
  • 10.30 - 1) ROCZKI
               - 2) † Tadeusz Mynarski w 10 r. śm.
  • 12.15 - 1) CHRZTY
               - 2) O Boże bł. dla Anny i Artura w 25 r. ślubu.
  • 18.15 - † Anna Dziergas

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Kos od 13 IV 2024 do 12 V 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) † Konrad Pocielej od 13 IV 2024 do 12 V 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 14 - 21 IV 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 15 IV

  • 6.30 - 1) † Bartłomiej Smolarski, 2) † Małgorzata Wiercigroch
  • 7.15 - † Anastazja Kasperek z mężem i zięciem
  •  18.15 - † Antoni Miłek w 22 r. śm. 

Wtorek  16 IV

  • 6.30 - 1) † Zofia Herman, 2) † Beata Jędrzejko
  • 7.15 - † Piotr Muzyka
  • 18.15 - † Karolina i Franciszek Dyczek

Środa   17 IV

  • 6.30 - † Konrad Pocielej
  • 7.15 - † Józef Kos
  • 18.15 - † Michał Walenciak

Czwartek  18 IV

  • 6.30 - † Józef i Władysława Kaczor
  •  7.15 - † Helena Łecka
  •  18.15Zbiorowa za zmarłych:
    a) † Adam Pieczka z rodzicami, 
    b) † Antoni i Marta Olma z rodzicami i teściami,
    c) † Krystyna Wawrzuta, 
    d) † Eleonora i Stanisław, 
    e) † Wanda i Rudolf Szlosarczyk z synem Józefem, 
    f) † Mirosław Łodziński 

Piątek  19 IV

  • 6.30 - 1) † Konrad Pocielej,  2) † Piotr Pilarz
  • 7.15 - † Regina Rycomber
  • 18.15 - † Jan Tomaszewski w r. śm.  z rodzicami, siostrami i bratem Szczepanem  


    Sobota  20 IV

  • 6.30 - † Józef Kos
  • 7.15 - 1) † Edward Gut w 5 r. śm. z żoną Adelajdą, 2) † Kazimierz Wąsik
  • 18.15 Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 
    a) Janusza w 45 r. urodzin, 
    b) o uzdrowienia Anny z ciężkiej choroby,
    c) Członkiń Róży bł. S. Małgorzaty Szewczyk i ich rodzin,
    d) o rozwiązanie trudnych spraw i zdrowie dla Andrzeja

Niedziela  21 IV 

  •   6.15 - O Boże bł. dla Bogusławy i Jana w 30 rocz. ślubu
  •   7.30 - † Maria i Julian Giertler 
  •   9.15 - † Kazimierz Jędrzejko w 7 r. śm. z żoną Zofią 
  • 10.30 - † Mieczysław
  • 12.15 - O Boże bł. dla Wojciecha Szlagura w 70 r. ur, i w 10 r. ur. wnuka Mikołaja
  • 18.15 - † Anna Dziergas 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Kos od 13 IV 2024 do 12 V 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) † Konrad Pocielej od 13 IV 2024 do 12 V 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 8 - 14 IV 2023

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 8 IV

  • 6.30 - 1) † Jan Sopecki, 2) † Paweł Mazur
  • 7.15 - † Jerzy Pyka w 3 r. śm.
  • 18.15 - † Andrzej i Aniela Papież 

Wtorek  9 IV

  • 6.30 - 1) † Franciszek i Gertruda Pysz, 2) † Leopold i Maria Szkabrat z córką Eugenią
  • 7.15 - † Helena Łecka
  • 18.15 - O Boże bł. i opiekę dla Tomasza w 40 r. urodzin

Środa   10 IV

  •  6.30 - Mirosław Kanik
  • 7.15 - † Jerzy Slian z rodzicami i teściami
  • 18.15 - Za Parafian

Czwartek  11 IV

  • 6.30 - O zdrowie i bł. Boże dla członków Róży św. Dominika
  • 7.15 - † Zbigniew Dutka
  • 18.15Zbiorowa za zmarłych:
    a) † Przemysław Wandor z dziadkiem Józefem, 
    b)  Antonina i Franciszek Zemanek z synem Mieczysławem, 
    c) † Piotr Stanclik, 
    d) † Anna Miodońska z rodzicami i teściami oraz z synem Piotrem, 
    e) † Antoni Wachowicz w 7 r. śm. i Robert Wachowicz w 4 r. śm., 
    f) † Agata Tlałka w 9 r. śm., 
    g) † Aleksandra Kocur w 10 r. śm. z mężem Władysławem i synem Kazimierzem, 
    h) † ks. Józef Jania 

Piątek  12 IV

  • 6.30 - † Maria i Władysław Wojtas
  • 7.15 - † Helena i Stanisław Budzyna z córką Danutą
  • 18.15 - † Grzegorz z rodzicami

Sobota  13 IV

  •  6.30 - Za zmarłych z Róży św. Dominika
  • 7.15 - 1) † Barbara Pająk  w 20 r. śm., 2) † Paweł Mazur
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 
    a) Heleny Budzeń w 94 r. urodzin, 
    b) Marka z okazji urodzin, 
    c) Członkiń Róży św. Joanny Beretty Molii i ich rodzin, 
    d) o rozwiązanie trudnych spraw i zdrowie dla Andrzeja

Niedziela  14 IV 

  • 6.15 - † Jadwiga Pacuła (Koźbiał) w 2 r. śm.
  • 7.30 - O Boże bł. dla członków Akcji Katolickiej
  • 9.15 - † Michał Stroński w 15 r. śm. z żoną i synem
  • 10.30 - † Jacek Wojciech w 5 r. śm.
  • 12.15 - † Elżbieta i Rudolf Holisz 
  • 18.15 - † Maria i Franciszek Dudek z córką Władysławą

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Wilhelm Olma od 14 III 2024 do 12 IV 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) † Helena Łecka od 14 III 2024 do 12 IV 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
c) † Józef Kos od 13 IV 2024 do 12 V 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
d) † Konrad Pocielej od 13 IV 2024 do 12 V 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 IV 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek Wielkanocny 1 IV

  • 6.15 - † Jan Kupiec w 15 r. śm. z rodzicami, Helena Mośko z synem, Czesław Zdanowicz
  • 7.30 - † Monika i Franciszek Martyniak
  • 9.15 - † Józef Galej 
  • 10.30 - ROCZKI
  • 12.15 - CHRZTY
  • 18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Tomka w 18 r. urodzin

Wtorek  2 IV

  • 6.30 - 1) † Wiktor Wróbel w r. śm., 2) † Leopold i Maria Szkabrat z c. Eugenią w r. śm.
  • 7.15 - † Janina Habdas
  •  18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość

Środa   3 IV

  • 6.30 - Zofia Galoch
  • 7.15 - † Jan i Czesław Karwańscy
  • 18.15 - † Józef Gorczyca

Czwartek  4 IV

  • 6.30 - † Zofia Giertler
  • 7.15 - † Franciszek Kliś
  • 18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
                - 2) Zbiorowa za zmarłych:
    a) Za dusze w czyśćcu cierpiące, 
    b) † Krystyna Sadkowska, 
    c) † Helena Łecka
    d) † Feliks Białek w 11 r. śm. z rodzicami i teściami 


    Piątek  5 IV

  • 6.30 - 1) † Jan Matras w 1 r. śm., 2) † Sylwia Pająk
  • 7.15 - † Janina Kwaśna w 2 r. śm.
  • 18.15 - † Andrzej Papież w 31 r. śm. z żoną Anielą 


    Sobota  6  IV

  • 6.30 - † Kazimierz Dobija
  • 7.15 - 1) † Zofia Zemanek w 25 r. śm., 2) † Artur Hałas
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 
    a) Dagmary, 
    b) Erwina z ok 80 r. ur., 
    c) o uzdrowienie z choroby alkoholowej 

Niedziela  7 IV Święto Miłosierdzia

  • 6.15 - † Elżbieta Romik w r. śm. z mężem Franciszkiem i rodzicami
  • 7.30 - O Boże bł. dla członków Róży O. Pio w 15 r. powstania
  • 9.15 - † Helena Kęska  w r. śm. 
  • 10.30 - † Stefan Wykręt z żoną Wilmą w r. śm.
  • 12.15 - † Ewa Matuszczak - Czul w 8 r. śm. 
  • 18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Magdy w 25 r. urodzin

P.S.  Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:

a) † Wilhelm Olma od 14 III 2024 do 12 IV 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) † Helena Łecka od 14 III 2024 do 12 IV 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 25 - 31 III 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek  25 III 

  • 6.30 - 1) Helena Drożdż z mężem Bolesławem, 2) † Józef Kos
  •  7.15 -  † Stanisław Dziedzic w 7 r. śm.
  • 18.15 - † Danuta Holerek w 4 r. śm.

Wtorek  26 III

  • 6.30 - 1) O Boże bł. i zdrowie dla Adama z ok. urodzin,  2) † Leon Olma
  •  7.15 - Władysław Jarosz
  • 18.15 - † Józef Szkabrat w 4 r. śm.


    Środa  27 III 

  • 6.30 - 1) † Zofia Herman, 2) † Dariusz Ficowski
  • 7.15 - † Edward Maguda w r. śm. 
  • 18.15 - † Eugeniusz Mikociak

Czwartek  28 III Wielki Czwartek

  18.15 - 1) W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii (Od Straży Honorowej NSPJ)
             - 2) O Boże bł. i opiekę MB dla Ani i Agnieszki w dniu urodzin
             - 3) † Agnieszka Mazur w 7 r. śm.
             - 4) † Janusz i Stanisław Gruszeczka 
             - 5) † ks. Tadeusz Krzyżak z rodzicami i siostrą


Piątek  29 III Wielki Piątek

   Jedyny dzień w roku, w którym  nie sprawuje się Mszy św.


Sobota  30 III Wigilia Paschalna

19.15 - 1) † Janina i Jan Szary z rodzicami, synem Krzysztofem i synową Urszulą
          - 2) † Otylia Dyczek
          - 3) † Brygida Kubiak
          - 4) † Zofia i Władysław Pluta z synami
          - 5) † Józef Gibas


Niedziela  - Wielkanoc 31 III

  • 5.45 Michał Stroński z żoną Marcelą i synem Kazimierzem
  • 7.30† Franciszek i Robert Chrobak z synem Bolesławem
  • 9.15 - † Weronika Kasperek z mężem Janem i synem Michałem
  • 10.30 - † Konrad Pocielej
  • 12.00 - † Kazimierz Kubica w 8 r. śm.
  • 18.15 - † Danuta Holerek

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Wilhelm Olma od 14 III 2024 do 12 IV 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) † Helena Łecka od 14 III 2024 do 12 IV 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -