1. Różaniec za zmarłych z wypominkami dziś o godz. 17.30. W dni powszednie modlitwa za zmarłych z wypominkami o 18.00.

2. W najbliższy wtorek 21 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do hałcnowskiej bazyliki na spotkanie z panią Agatą Rujner, która wygłosi katechezę: Po co czytać Katechizm?

Czy katechizm jest potrzebny do życia? O godz. 17.00 będzie można spotkać się z panią Agatą w kawiarence parafialnej. Katecheza zostanie poprzedzona Mszą św. o godz. 18.15, której przewodniczyć będzie i wygłosi kazanie ks. Marek Studenski.

3. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Charytatywnej oraz Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.

4. W sobotę 25 listopada o 16.45 odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ.

5. Dziękujemy za ofiary składane dziś na dokończenie prac oświetlenia naszego cmentarza.

6. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo dzieci rocznych o godz. 10.30, chrzest o godz. 12.15. Dzieci roczne można zgłaszać w zakrystii kościoła, przygotowanie do Chrztu dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy wieczornej.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

8. W Dniu Pańskim znajdują jesienno-zimowe propozycje dla Seniorów oraz informacje o tegorocznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, którym pragniemy przyjść z pomocą naszej parafiance Izabeli Matuszkiewicz.

9. Kawiarenka zaprasza na nowe smaki hałcnowskich krówek,  ciastko firmowe oraz pączki.

Dodane przez Sanktuarium -