1.  W dzisiejszą niedzielę w całej Polce przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „CYWILIZACJA ŻYCIA”. Z tej okazji zbierana jest ofiara do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży. 

2. Dziś obchodzony jest także  Dzień Dziecka Utraconego. W intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci pragniemy modlić się podczas nabożeństwa różańcowego.

3. Nabożeństwo Różańcowe dziś i przez wszystkie dni tygodnia o 17.30.

4. W najbliższy wtorek 17 października zapraszamy do bazyliki rodziców, nauczycieli, wychowawców, wszystkich, którym zależy, aby przekazać młodemu pokoleniu wiarę i chrześcijańskie wartości, na spotkanie z panią Małgorzatą Nawrocką. Pani Małgorzata, która jest pisarką i dziennikarką, autorką ponad 60 książek, mamą trójki dzieci, wygłosi w bazylice katechezę: „BÓG JEST ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE, CZYLI 10 POMYSŁÓW NA WYCHOWANIE BEZ ZMĘCZENIA”. Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00. Po katechezie będzie możliwość spotkania z autorką i zakupienie jej książek. Zapraszamy. 

5. Wypominki roczne i jednorazowe można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

6. W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół „Fausystem” i wspólnotę „Samuel”.

7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne w naszej parafii. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.

8. Z okazji Dnia Papieskiego kawiarnia DoloRosa zaprasza na papieskie kremówki z Wadowic oraz na domowe drożdżówki i ciastko firmowe. W sobotę 21 października kawiarnia zaprasza rodziców i wychowawców na spotkanie z panią Ewą Wróbel - psychologiem i psychoterapeutką. Temat spotkania: CZYNNIKI CHRONIĄCE I WSPIERAJĄCE ZDROWIE PSYCHICZNE U DZIECI. Początek o godz. 17.00 
w kawiarni.

9. W Dniu Pańskim znajdują się propozycje dla Seniorów. 

10. W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zofii Dębogórskiej, polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu.

Dodane przez Sanktuarium -