KATECHEZA W BAZYLICE

Data wydarzenia

Już dziś zapraszamy we wtorek 16 kwietnia na Katechezę ks. dr hab. Jana Żelaznego „Kryzysy, które rozjaśniły wiarę. Jak kształtowała się wiara chrześcijańska?” Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00. Wcześniej, o 18. 15 ks. Jan odprawi Mszę Świętą i wygłosi kazanie.

Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale

Data wydarzenia

Wielki Post to czas szczególnego rozważania męki i śmierci Pana Jezusa.
Niech nie zabraknie nas na Drodze Krzyżowej oraz na nabożeństwie Gorzkich Żali.

Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana będzie w każdy piątek o 17.30 oraz po Mszy św. o 18.15. W każdą niedzielę po zakończeniu Mszy św. o godz. 12.15 dla tych wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w tym nabożeństwie w ciągu tygodnia. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o 17.15.

Konkurs Palm Wielkanocnych

Data wydarzenia

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych. Konkurs odbędzie się w Niedzielę Palmową po Mszy Św. o godz. 10.30 przy ołtarzu polowym. Więcej informacji o konkursie znajduje się w Dniu Pańskim i stronie internetowej parafii.