Data wydarzenia

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych. Konkurs odbędzie się w Niedzielę Palmową po Mszy Św. o godz. 10.30 przy ołtarzu polowym. Więcej informacji o konkursie znajduje się w Dniu Pańskim i stronie internetowej parafii.

Komisja konkursowa dokona oceny palm, a liczyć się będzie pomysłowość i oryginalność. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne z wykorzystaniem przede wszystkim materiałów naturalnych, np.: bukszpanu, bazi, żarnowca, suchych kwiatów, w tym wstążek, bibuły itp. Konkurs stwarza okazję i zachęca do międzypokoleniowej działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego robienia palm, stąd też praca konkursowa może być wykonana wspólnie z rodzicami, dziadkami lub rodzeństwem. Do czego serdecznie zachęcamy. Dla wykonawców wyróżnionych palm zostaną przyznane nagrody.

REGULAMIN KONKURSU:

Konkurs Palm