IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 IV 2024 R.

1. Dziś Nieszpory o 17.45.

2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na trwającą budowę nowego ołtarza polowego i remont tylnego ogrodzenia. Z racji bardzo złego stanu, na nowo zostanie odbudowana kubatura kapliczki św. Józefa. Ofiary z dopiskiem „dar na ołtarz” można także wpłacić na konto parafialne. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

3. W dzisiejszą niedzielę kawiarenka zaprasza na ciasta i desery od 10.00-20.00.

NIEDZIELA WIELKANOCNA 31 III 2024 R.

1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przez swoją pracę i zaangażowanie pomogli nam pięknie i owocnie przeżyć Triduum Paschalne. Dziękujemy wszystkim Księżom, Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Scholi młodzieżowej i dziecięcej, Oazie Rodzin i Oazie Młodzieżowej oraz Siostrom Serfitkom. Wyrażamy wdzięczność Pani Kościelnej, Panu Kościelnemu i Siostrze Zefirynie. W sposób szczególny dziękujemy Panu Piotrowi Piątkowi i jego najbliższym, wszystkim Paniom i Panom, którzy przygotowali w tym roku Ciemnicę i Grób Pański.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 III 2024 R.

1. Dziś Droga Krzyżowa po Mszy o 12.15,  Gorzkie Żale o 17.15. W czasie Gorzkich Żali będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Przed kościołem panie z zespołu charytatywnego rozprowadzają wielkanocne świece „Caritas”. Dochód przeznaczony jest na ubogich i potrzebujących.

3. Dziękujemy za składaną dziś ofiarę na nowy Ołtarz Polowy, którego budowa rozpocznie się w kwietniu.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 III 2024 R.

1. Gorzkie Żale dziś o godz. 17.15. Droga Krzyżowa w piątki o 17.30 i po Mszy o 18.15, w niedzielę po Mszy o godz. 12.15. Dzisiaj po Mszy wieczornej wspólnota oazowa zaprasza na adorację krzyża w duchu Taize.

2. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Hałcnowa zaprasza dziś o godzinie 16.00 do kawiarni DoloRosa na pierwsze „Spotkanie z Historią”. Tematem spotkania będą początki Hałcnowa i kultu religijnego.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 II 2024 R.

1. Rozpoczynamy dziś Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Bogusław Kastelik. Przypominamy, że ich program znajduje się na ołtarzu bocznym i na stojaku pod chórem. Umieszczony jest także na  stronie internetowej parafii. Dziś nauki ogólne na każdej Mszy, nauka dla dzieci o 10.30. Gorzkie Żale z kazaniem o 17.15. Na godz. 19.15 zapraszamy na naukę stanową wszystkie małżeństwa. Zakończy się ona błogosławieństwem indywidualnym każdego małżeństwa Najświętszym Sakramentem.