1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przez swoją pracę i zaangażowanie pomogli nam pięknie i owocnie przeżyć Triduum Paschalne. Dziękujemy wszystkim Księżom, Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Scholi młodzieżowej i dziecięcej, Oazie Rodzin i Oazie Młodzieżowej oraz Siostrom Serfitkom. Wyrażamy wdzięczność Pani Kościelnej, Panu Kościelnemu i Siostrze Zefirynie. W sposób szczególny dziękujemy Panu Piotrowi Piątkowi i jego najbliższym, wszystkim Paniom i Panom, którzy przygotowali w tym roku Ciemnicę i Grób Pański. Dziękujemy wszystkim osobom i grupom prowadzącym modlitwy i adoracje. Dziękuję tym, którzy zadbali o czystość i piękno kościoła. Dziękuję strażakom OSP za wartę przy grobie Pańskim. Niech wszystkim Zmartwychwstały Chrystus błogosławi i wynagrodzi.

2. Dziś Nowenna do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory o godz. 17.30.

3. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. tak, jak w każdą niedzielę. W czasie Mszy o godz. 12.15 będzie udzielany sakrament Chrztu. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia o godz. 18.00.

4. Także jutro Oaza młodzieżowa zaprasza na autorskie przedstawienie pt. „Nieidealna". Zostanie ono pokazane o godz. 15:00 w Domu Kultury.

5. Od wtorku do soboty - Msza św. poranna o godz. 7.15 odprawiana będzie wraz z Nowenną w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia. Po Mszy o 10.30 odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczanie nagród konkursu na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocną. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Łagiewnik w sobotę 6 kwietnia. Zapisy w zakrystii.

8. W imieniu zespołu TaRuta serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Charytatywnego Kiermaszu Wielkanocnego. Za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas. Dziękujemy za hojność, życzliwość oraz pozytywny odbiór! Podczas kiermaszu  zebrano 23332 zł. Wyrażamy naszą wdzięczność Pani Rencie Zuber, Grupie Charytatywnej i wszystkim wolontariuszom za przygotowanie 360 paczek upominkowych i 36 żywnościowych.