1. Dziś Nieszpory o 17.45.

2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na trwającą budowę nowego ołtarza polowego i remont tylnego ogrodzenia. Z racji bardzo złego stanu, na nowo zostanie odbudowana kubatura kapliczki św. Józefa. Ofiary z dopiskiem „dar na ołtarz” można także wpłacić na konto parafialne. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

3. W dzisiejszą niedzielę kawiarenka zaprasza na ciasta i desery od 10.00-20.00.

4. W poniedziałek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

5. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski. O godz. 19.00 zapraszamy do domu parafialnego na krąg biblijny.

6. W środę w naszym kościele po Mszach porannych rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.  Serdecznie zachęcamy do znalezienia chwili na to szczególne spotkanie z Jezusem.

7. W czwartek święto św. Marka, spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św. wieczornej.

8. W piątek 26 kwietnia zapraszamy na pierwsze w tym roku Hałcnowskie Czuwanie. Tegoroczne nabożeństwo będzie wyjątkowe, ponieważ odbędzie się w przeddzień X rocznicy kanonizacji Św. Jana Pawła II. Pragniemy dziękować Bogu za życie świętego Papieża i modlić się, abyśmy potrafili iść drogą wskazywaną przez Niego. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Prałat Stanisław Morawa - Dziekan Wilamowicki, Wikariusz Biskupi do spraw Sanktuariów Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Czuwanie w tym roku rozpocznie się pół godziny później - o godz. 18.30 Drogą Światła,  następnie będzie czas na krótką adorację Najśw. Sakramentu w ciszy, a o 19.30 rozpoczniemy odczytywanie przekazanych intencji i odmówimy akt zawierzania Maryi. Msza św. o godz. 20.00. Oprócz parafian z Wilamowic  w Czuwaniu uczestniczyć będą Rycerze Jana Pawła II.

9. W sobotę odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ o 16.45.

10. W sobotę 27 kwietnia z okazji X rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II zapraszamy o godz. 19.00 na koncert „Święci wołają o świętość” w wykonaniu scholi Verba Dei i zaprzyjaźnionych muzyków.

11. W niedzielę 28 kwietnia kazania będzie głosił ks. Piotr Gąsior, autor wielu ciekawych książek i tłumaczeń z języka włoskiego. O godz. 16.00 w kawiarence opowie on o wyprawie kajakowej Wisłą zrealizowanej zaraz po śmierci papieża.

12. W przyszłą niedzielę w Domu Parafialnym odbędzie się CHARYTATYWNY KIERMASZ, którego  dochód przeznaczony będzie na Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Akcję będzie można również wesprzeć poprzez złożenie ofiary do puszek.

13. W przyszłą niedzielę o 10.30 błogosławieństwo dzieci rocznych. Dzieci można zgłaszać w zakrystii kościoła. W czasie Mszy o 12.15 będzie udzielany sakrament Chrztu. Przygotowanie do Chrztu dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę w bibliotece domu parafialnego.

14. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisława Grasiaka i Janiny Bajger, polecajmy ich  Bożemu Miłosierdziu.