1. Gorzkie Żale dziś o godz. 17.15. Droga Krzyżowa w piątki o 17.30 i po Mszy o 18.15, w niedzielę po Mszy o godz. 12.15. Dzisiaj po Mszy wieczornej wspólnota oazowa zaprasza na adorację krzyża w duchu Taize.

2. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Hałcnowa zaprasza dziś o godzinie 16.00 do kawiarni DoloRosa na pierwsze „Spotkanie z Historią”. Tematem spotkania będą początki Hałcnowa i kultu religijnego.

3. W najbliższy wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg Katechizmowy. W czasie spotkania poznamy prawdy pomocne w czytaniu i rozumieniu Pisma Świętego.

4. W pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta od 17.30, Msza Wynagradzająca NSPJ o 18.15, po Mszy adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy do 20.

5. W najbliższy piątek o godz. 19.00 zapraszamy na wyjątkową drogę krzyżową - Oratorium „Ślad Losu” z towarzyszeniem muzyków i naszej scholi Verba Dei.

6. Parafialny Zespół Charytatywny wraz z uczniami i opiekunami SP 28 będzie brał udział w kolejnej edycji programu Caritas "Tak pomagam". Tak jak w poprzednich latach, w ramach tej akcji, będzie prowadzona zbiórka żywności w sklepie Kosmos i Paulinka przy ul. Hałcnowskiej, w dniach 8 i 9 marca z przeznaczeniem dla rodzin z naszej Parafii będących w trudnej sytuacji życiowej. Zachęcamy do udziału i wsparcia tej akcji. Od przyszłej niedzieli grupa charytatywna będzie rozprowadzać wielkanocne baranki i paschaliki Caritas.

7. W niedzielę 10 i 17 marca dzieci ODB w sercu Maryi będą zbierały zapisy na „Bezcenne minuty” czyli adorację Jezusa w Wielki Piątek. Więcej informacji w Dniu Pańskim.

8. W przyszłą niedzielę wspólnota Samuel zaprasza na wieczór uwielbienia.

9. W Dniu Pańskim znajdziemy propozycje dla Seniorów oraz informacje na temat naboru dzieci do klas pierwszych szkoły nr 28 w Hałcnowie.

10.  Rada Osiedla Hałcnów zaprasza mieszkańców Hałcnowa na Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 8 marca o godz. 17.00 w Domu Kultury w Hałcnowie.

11. Dzisiaj kawiarenka czynna od godz. 8.00. Zapraszamy na domowe drożdżówki, kremówki z Wadowic oraz słodkie nowości. W piątek 8 marca zapraszamy do kawiarenki na warsztaty kulinarne "Słodkości świata", tym razem przygotujemy desery z Portugalii. Informacje i zapisy w kawiarence. W tym dniu, z okazji Dnia Kobiet, Panie które odwiedzą kawiarenkę, otrzymają gratisową kawę

12. W księgarence można kupić najnowszy numer magazynu Gościa Niedzielnego „HISTORIA KOŚCIOŁA”.

13. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Konrada Pocieleja, polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.