Data wydarzenia

W niedzielę 24 września odbyły się tradycyjne dożynki parafialne. W tym roku zostały one przygotowane przez parafialną grupę: Apostolstwo Dobrej Śmierci. Dziękowaliśmy Bogu za chleb i pożywienie, które daje nam każdego dnia. Nie zabrakło dożynkowego chleba, owoców, warzyw, miodu, kwiatów, dożynkowych przypinek oraz oczywiście cudownie pięknego wieńca dożynkowego - wykonanego niezwykle misternie - który przygotował Pan Adam Fiałek. Wieniec zawarł w sobie delikatne przesłanie - w jego środku znalazł się wizerunek Maryi, Patronki Apostolstwa Dobrej Śmierci w 30-stą rocznicę koronacji Hałcnowskiej Piety. Nie zabrakło Pań w barwnych, regionalnych strojach oraz dzieci z Przedszkola nr 43, które dziś z rodzicami i nauczycielami wraz z dyrekcją przedszkola, modliły się o szczęśliwy, nowy, przedszkolny rok w niedawno otwartym budynku.

Dożynki 2023
Dodane przez Małgorzata -