DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Parafia
Nawiedzenia N.M.P.
Aktualności
Kolęda 2022
sobota, 21 styczeń 2023

WIZYTA DUSZPASTERSKA KOLĘDA - 2022/23 R.


WTOREK 27 GRUDNIA
Ks. Proboszcz (od 8:30) ul. Janowicka od nr 8 /P. Gacek/ do nru 119 A /P. Druciak
Ks. Bułka (od 8:30) ul. Grenady /od P. Damek/ oraz ul. Odysei /od P. Złockich/
Ks. Tomasz (od 8:30) ul. Do Lasu /od P. Kasperek/, Taternicza oraz Jowisza /zakoń. u P. Borowczak/
Ks. Waldemar (od 8:30) ul. Pisarska /od P. Kęska/
ŚRODA 28 GRUDNIA
Ks. Bułka (od 8:30) ul. Witosa od nr 1/od P. Dulban/ do nr 54/P. Kasztelnik/ z ul. Zakole
Ks. Waldemar (od 8:30) ul. J. Brzechwy, Okręgowa od nr 35 C/P. Białomazur/ i Wawelska
Ks. Proboszcz (od 8:30) ul. Barkowska/ od. P. Peterko/, ul. Architektów i ul. Rodzinna
Ks. Tomasz (od 8:30) ul. Krzemionki /nr 160 A, 174, 188/, Suchy Potok /nr 57, 30 C, 22 C/ ul. Porąbki
CZWARTEK 29 GRUDNIA
Ks. Proboszcz (od 8:30) ul. Kolonia/od P. Duźniak/
Ks. Waldemar (od 8:30) ul. Krzemionki /od P. Gajda/, ul. Suchy Potok/od P. Dudek/
Ks. Tomasz (od 8:30) ul. Wysłouchów /od. P. Dyczek/ oraz ul. Witosa od nr 135 /P.Wąs/ do nr 61 /P. Olma/ łącznie z ul. Rataja ul. Mikołajczyka/od P. Puskarz/
Ks. Bułka (od 8:30) ul. Bzowa/od P. Mentel/ z ul. Oliwkową oraz Czeremchową /od P. Talik/
PIĄTEK 30 GRUDNIA
Ks. Tomasz (od 8:30) ul. Obca 67a /od P. Bohaczyk/, ul. Macierzanki /zakończenie u P. Gacek/ oraz ul. Walecznych/od P. Kropielnickich/
Ks. Waldemar (od 8:30) ul. Deszczowa /od P. Wontorczyk/
Ks. Proboszcz (od 8:30) ul. Zagrody od nru 194 /P. Kliś/ do nru 63 /P. Sroka/
Ks. Bułka (od 8:30) ul. Pod Kasztanem od nru 104 /P. Borys/ zakończ. u P. Drygowskich
PONIEDZIAŁEK 2 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Orchidei 11
Ks. Waldemar (od 14.00) ul. Agronomówki/od. P. Kalemba/,
Ks. Bułka (od 15:30 ul. Marglowa /od P. Luks/ oraz ul. Ojcowska
WTOREK 3 STYCZNIA
Ks. Waldemar (od 14:00) ul. Orchidei 17
Ks. Proboszcz (od 14:00) ul. Głośna /od. P. Konior nr 51/oraz Zagrody /od P. Grzesińskich/ do nr 6
Ks. Tomasz (od 14:00) ul. Kaszubska /od. P. Jędrzejko/ oraz ul. Murarzy /od P. Trąba/
ŚRODA 4 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Skrzatów/od P. Serafin/, ul. Krasnoludków /od. P. Pięta/
oraz ul. M. Dąbrowskiej /zakończ. u P. Grzegorskich/
Ks. Waldemar (od 14.00) ul. Orchidei 13
Ks. Bułka (od 13.00) ul. Kubika /od P. Pochopień/, ul. Teligi
CZWARTEK 5 STYCZNIA
Ks. Proboszcz (od 14:00) ul. Witosa od nru 139 /P. Folęga/ do nru 230 /P. Waluś/
Ks. Waldemar (od 15:30) ul. Saska /od P. Pyka/ oraz ul. Księżycowa /zakończ. u P. Trąba
Ks. Bułka (od 14:00) ul. Miejska /od P. Jańcza/ oraz ul. ks. Pawła Skiby
SOBOTA 7 STYCZNIA
Ks. Proboszcz (od 8.30) ul.13 Zakrętów od nr 5 /P. Kądziołka/ do nr 74/P. Pośpiech/łącznie z ul. Helską i Iliady
Ks. Waldemar (od 8.30) ul. Wyzwolenia od 169 /Pani Kostka/ do 324 /P. Puzoń/z ul. Czecza
Ks. Tomasz (od 8:30) ul. Janowicka od nru 229 do nru 120/P. Mleczko/ z ul. Nad Słonicą
Ks. Bułka (od 9:30) ul. Wyzwolenia numery parzyste od nru 446 P. Lubińskich do nru 400
PONIEDZIAŁEK 9 STYCZNIA
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Orchidei 21
Ks. Bułka (od 15:30) ul. Braka
Ks. Waldemar (od 14:00) ul. Marynarska od 40/P. Reczek/oraz ul. Oksywska od 1/P. Szlęzak/
WTOREK 10 STYCZNIA
Ks. Waldemar (od 14.00) ul. Elektryków /od P. Damek/, ul. Fizyków oraz ul. Wyżynna
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Żurawinowa /od P. Łusińskich/, Chemików od P. Szlosarczyk/
ŚRODA 11 STYCZNIA
Ks. Waldemar (od 14:30) ul. Żywa / od P. Paluch/
Ks. Bułka (od 13.00) ul. Wyzwolenia numery nieparzyste od 455 /P. Holisz/
do nr 397 /P. Zemanek/ wraz z ul. Zalotników.
CZWARTEK 12 STYCZNIA
Ks. Waldemar (od 15:30) ul. Tysiąclecia /od P. Stachelek/ ul. Muzealna,
Ks. Proboszcz (od 14:00) ul. Sucharskiego od nr 6 /P. Fender/ /zakoń. u P. Fedek/ oraz Zbyszka z Bogdańca
Ks. Bułka (od 14:00) ul. Orchidei 19
PIĄTEK 13 STYCZNIA
Ks. Proboszcz (od 14:00) ul. Wyzwolenia od nru 601 /P. Musiał/ do 454/P. Budzyna/
Ks. Bułka (od 14:00) ul. Nowy Świat /od P. Markiel/ oraz ul. Leszka Czarnego /zakończ. u P. Gruszeczka/
SOBOTA 14 STYCZNIA
Ks. Waldemar (od 8:30) ul. Serdeczna /od P. Główka/
Ks. Proboszcz (od 8:30) ul. Hałcnowska /od Pani Lindert do P. Waluś/ łącznie z ul. Spartakusa UWAGA! Pragnę powiadomić, że planowana na sobotę (14.01) kolęda na ulicy Hałcnowskiej i Spartakusa, z powodu mojego uczestnictwa w tym dniu w pogrzebie, odbędzie się w niedzielę 15.01.23 od godz. 14.00.
Serdecznie przepraszam za możliwe niedogodności.
Ks. Bułka (od 8.30) ul.13 Zakrętów od nru 271 /P. Stępniewskich/ do nru 82 /P. Pociask/ oraz Pod Dębem
PONIEDZIAŁEK 23 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14:00) ul. Przyjaźni/ od P. Michnowicz/, ul. S.M. Szewczyk od /P. Paczyńskich/ oraz ul. Jasińskiego/od P. Szymik
WTOREK 24 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Księży Las /od P. Seneckich/
ŚRODA 25 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14:30) ul. Wyzwolenia od nru 341 /P. Klaczek/ do nru 392/P. Jaros/
CZWARTEK 26 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14:00) ul. Ametystowa/ od P. Kwaśny/, ul. Kępna
SOBOTA 28 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 8:30) ul. Orchidei 21 A wraz z domkami jednorodzinnymi oraz dom przy ul. Wyzwolenia 120


PROŚBA:
1. Mieszkających na początku danego rejonu prosimy o przywiezienie księdza wraz
z ministrantami, natomiast mieszkających pod koniec, o odwiezienie. /chodzi o rejony oddalone od kościoła/
2. Osoby, które taką chęć wyrażą – proszone są o wcześniejsze powiadomienie księdza
wyznaczonego na daną ulicę.
3. Kontakt: ks. Proboszcz, ks. Piotr Bułka i ks. Tomasz tel. 338107250 lub 515 599 350,
ks. Waldemar tel. 571608699



Sanktuarium
Matki Bożej Bolesnej





Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawiedzenia N.M.P.
43-344 Bielsko-Biała Hałcnów
ul. Wyzwolenia 336
tel. 33 81-07-250