DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Parafia
Nawiedzenia N.M.P.
Aktualności
Odpust ku czci MB Bolesnej
piątek, 02 wrzesień 2022

W czwartek 15 września będziemy obchodzić odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej. W tym dniu Msze św. w naszym kościele o 6.30, 9.15, 18.15. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Tomasz Sroka – dyrektor liceum katolickiego w Cieszynie.

 

W sobotę 17 września po Mszy wieczornej zapraszamy do bazyliki na koncert wokalno-organowy w czasie którego usłyszymy utwory chwalące Maryję.

 

18 września będziemy obchodzić niedzielne uroczystości odpustowe. Sumę o godz. 12.00 odprawi i wygłosi kazanie ks. Jerzy Musiałek proboszcz z Kęt - Osiedla. Podczas Sumy nasza parafia przeżywać będzie Dożynki. Wejście orszaku dożynkowego do kościoła o 11.55. Podziękowanie za plony przygotowuje w tym roku Rada Parafialna. Na to szczególne święto zapraszamy przedstawicieli wszystkich wspólnot parafialnych, poczty sztandarowe, dzieci do sypania kwiatów, parafian i gości. Po Mszy odbędzie się wręczanie corocznych nagród naszego Sanktuarium. Jeszcze raz informujemy, że w przyszłą niedzielę Suma odpustowa będzie nie o 12.15, ale o godzinie 12.00! Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

 

Po Sumie o godz. 13.30 na boisku przy plebanii rozpocznie się Hałcnowski Dzień Sportu i piknik rodzinny. W czasie niego wiele atrakcji: dla dzieci, młodzieży i starszych.Sanktuarium
Matki Bożej Bolesnej

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawiedzenia N.M.P.
43-344 Bielsko-Biała Hałcnów
ul. Wyzwolenia 336
tel. 33 81-07-250