DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Rok św. Józefa

Parafia
Nawiedzenia N.M.P.
Aktualności
Msze za parafian i indywidualna kolęda
poniedziałek, 27 gruddzień 2021

Msze za parafian i indywidualna kolęda
KOLĘDA - 2021/22 R. z racji panujacej pandemii tylko na indywidualne zaprszenie


Zapraszamy na Msze wieczorne parafian poszczególnych rejonów kolędowych.

Msze będą odprawiane wieczorem o godz. 18.15 według wcześniej ułożonego planu koldowego. (plan podany został umieszczony "W moim Kosciele" i w "Dniu Pańskim", podany jest także poniżej).

Osoby, które mimo wszystko pragną odwiedzin kolędowych zgodnie z ustalonym terminem, proszone są o zgłoszenie tego na karteczkach przygotowanych pod chórem. Karteczki można wrzucić do pudełka znajdującego się na ołtarzu św. Józefa. Prosimy o zgłoszenie kolędy przynajmniej dwa dni przed wyznaczonym terminem.


PONIEDZIAŁEK 27 GRUDNIA
Ks. Bułka (od 8.30) ul. Janowicka od nr 8 /P. Gacek/ do nru 119 A /P. Druciak
Ks. Kamil (od 15.30) ul. Kubika /od P. Pochopień/, ul. Teligi
Ks. Proboszcz (od 8.30) ul. Do Lasu /od P. Kasperek/, ul. Taternicza oraz Jowisza /zakoń. u P. Borowczak/
Ks. Tomasz (od 8.30) ul. Pisarska /od P. Kęska/


WTOREK 28 GRUDNIA
Ks. Proboszcz (od 8.30) ul. Witosa od nr 1/od P.Dulban/ do nr 54/P. Kasztelnik/ z ul. Zakole
Ks. Tomasz (od 8.30) ul. Jana Brzechwy/ul. Okręgowa od nru 35 C/P. Białomazur/ i ul. Wawelska
Ks. Kamil (od 8.30) ul. Barkowska/ od. P. Peterko/, ul. Architektów i ul. Rodzinna
Ks. Bułka (od 8.30) ul. Krzemionki /nr 160 A, 174, 188/, ul. Suchy Potok /nr 57, 30 C, 22 C/ oraz ul. Porąbki


ŚRODA 29 GRUDNIA
Ks. Bułka (od 8.30) ul. Kolonia/od P. Duźniak/
Ks. Kamil (od 8.30) ul. Krzemionki /od P. Gajda/, ul. Suchy Potok/od P. Dudek/
Ks. Proboszcz (od 8.30) ul. Wysłouchów /od. P. Dyczek/ oraz ul. Witosa od nr 135 /P.Wąs/ do nr 61 /P. Olma/ łącznie z ul. Rataja ul. Mikołajczyka/od P. Puskarz/
Ks. Tomasz (od 8.30) ul. Bzowa/od P. Mentel/ z ul. Oliwkową oraz ul. Czeremchowa /od P. Talik/


CZWARTEK 30 GRUDNIA
Ks. Proboszcz (od 8.30) ul. Obca 67a /od P. Bohaczyk/, ul. Macierzanki /zakończenie u P. Gacek/
oraz ul. Walecznych/od P. Kropielnickich/
Ks. Bułka (od 8.30) ul. Deszczowa /od P. Wontorczyk/
Ks. Tomasz (od 8.30) ul. Zagrody od nru 194 /P. Kliś/ do nru 63 /P. Sroka/


NIEDZIELA 2 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Orchidei 21A wraz z domkami oraz dom przy ul. Wyzwolenia 120
Ks. Kamil (od 14.00) ul. Orchidei 11
Ks. Bułka (od 14.00) ul. Agronomówki/od. P. Kalemba/,
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Marglowa /od P. Luks/ oraz ul. Ojcowska


PONIEDZIAŁEK 3 STYCZNIA
Ks. Kamil (od 1530) ul. Ametystowa/ od P. Kwaśny/, ul. Kępna
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Orchidei 17
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Głośna /od. P. Konior nr 51/oraz ul. Zagrody /od P. Grzesińskich/ do nr 6
Ks. Bułka (od 1530) ul. Kaszubska /od. P. Jędrzejko/ oraz ul. Murarzy /od P. Trąba/


WTOREK 4 STYCZNIA
Ks. Bułka (od 14.00) ul. Skrzatów/od P. Serafin/, ul. Krasnoludków /od. P. Pięta/
oraz ul. M. Dąbrowskiej /zakończ. u P. Grzegorskich/
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Orchidei 13
Ks. Kamil (od 14.00) ul. Grenady /od P. Damek/ oraz ul. Odysei /od P. Złockich/

 

ŚRODA 5 STYCZNIA
Ks. Bułka (od 1430) ul. Witosa od nru 139 /P. Folęga/ do nru 230 /P. Waluś/
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Saska /od P. Pyka/ oraz ul. Księżycowa /zakończ. u P. Trąba
Ks. Tomasz (od 1430) ul. Orchidei 19


SOBOTA 8 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 8.30) ul.13 Zakrętów od nr 5 /P. Kądziołka/ do nr 74/P. Pośpiech/ łącznie z ul. Helską i Iliady
Ks. Kamil (od 8.30) ul. Pod Kasztanem od nru 104 /P. Borys/ zakończ. u P. Drygowskich
Ks. Bułka (od 8.30) ul. Wyzwolenia od nru 169 /Pani Kostka/ do nru 324 /P. Puzoń/ łącznie z ul. Czecza
Ks. Proboszcz (od 8.30) ul.13 Zakrętów od nru 271 /P. Szatan/ do nru 82 /P. Pociask/ oraz ul. Pod Dębem


NIEDZIELA 9 STYCZNIA
Ks. Bułka (od 14.00) ul. Orchidei 21
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Serdeczna /od P. Główka/

 

PONIEDZIAŁEK 10 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Hałcnowska /od Pani Lindert do P. Waluś/ łącznie z ul. Spartakusa
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Przyjaźni/ od P. Michnowicz/, ul. S.M. Szewczyk od /P. Paczyńskich/
oraz ul. Jasińskiego/od P. Szymik
Ks. Kamil (od 1530) ul. Braka
Ks. Bułka (od 1530) ul. Marynarska od nru 40 /P. Reczek/oraz ul. Oksywska od nr 1/P. Szlęzak/


WTOREK 11 STYCZNIA
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Elektryków /od P. Damek/, ul. Fizyków oraz ul. Wyżynna
Ks. Kamil (od 14.00) ul. Żurawinowa /od P. Łusińskich/, ul. Chemików od P. Szlosarczyk/
Ks. Bułka (od 14.00) ul. Księży Las /od P. Seneckich/

 

ŚRODA 12 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 1430) ul. Żywa / od P. Paluch/
Ks. Bułka (od 1430) ul. Wyzwolenia od nru 341 /P. Klaczek/ do nru 392/P. Jaros/
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Wyzwolenia od nr 397/P. Zemanek/ do nr 455/P. Holisz/ łącznie z ul. Zalotników

 

CZWARTEK 13 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Tysiąclecia /od P. Stachelek/ ul. Muzealna,
Ks. Proboszcz (od 14.00) ul. Sucharskiego od nr 6 /P. Fender/ zakoń. u P. Fedek z ul. Zbyszka z Bogdańca

 

PIĄTEK 14 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 14.00) ul. Wyzwolenia od nru 601 /P. Musiał/ do 454/P. Budzyna/
Ks. Kamil (od 14.00) ul. Nowy Świat /od P. Markiel/ oraz ul. Leszka Czarnego /zakończ. u P. Gruszeczka/


SOBOTA 15 STYCZNIA
Ks. Tomasz (od 8.30) ul. Orchidei 21 A wraz z domkami jednorodzinnymi oraz dom przy ul. Wyzwolenia 120
Ks. Kamil (od 8.30) ul. Janowicka od nru 229 do nru 120/P. Mleczko/ łącznie z ul. Nad Słonicą

 

PONIEDZIAŁEK 17 STYCZNIA
Ks. Kamil (od 15.30) ul. Miejska /od P. Jańcza/ oraz ul. ks. Pawła Skiby

 



Sanktuarium
Matki Bożej Bolesnej





Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawiedzenia N.M.P.
43-344 Bielsko-Biała Hałcnów
ul. Wyzwolenia 336
tel. 33 81-07-250