Wielka Tajemnica Wiary

Rok św. Jana Sarkandra

Życzenia na Boże Narodzenie 2020
środa, 23 gruddzień 2020

Tajemnica Bożego Narodzenia to tajemnica Boga, który jest gotowy zrobić wszystko, aby uratować człowieka od śmierci wiecznej, wyrwać go z beznadziei i samotności.

To tajemnica Boga, który przyjął ludzkie ciało, aby być blisko każdego z nas, naszych trosk, lęków i strapień.

To tajemnica Boga, który zamieszkał wśród nas, abyśmy nie tracili nadziei, potrafił zaufać, mieli pewność, że jesteśmy kochani i umieli kochać innych.

Drodzy Parafianie i Goście, życzymy Wam, aby tajemnica tych Świąt objawiła się

z mocą w waszym życiu, pomogła przezwyciężyć wszelkie trudności i niepokoje.

Niech Chrystus, który narodził się w Betlejem będzie dla Was prawdziwym światłem
i radością, obdarzy zdrowiem Wasze dusze i ciała, pomoże kochać i wierzyć mimo wszystko.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

życzą duszpasterze z Hałcnowa