Wielka Tajemnica Wiary

penitencjarza i duszpasterza Sanktuarium MB Bolesnej
w Hałcnowie

CZWARTEK 5 XI Bazylika w Hałcnowie
godz. 19.00 wprowadzenie ciała Śp. ks. Jana Sosnowskiego do kościoła w Hałcnowie.
Po wprowadzeniu Msza św. za Śp. Ks. Jana Sosnowskiego (dla parafian i gości).
Czuwanie do godz. 21.00
W ramach czuwania Koronka do Siedmiu Boleści MB, prowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci.

PIĄTEK 6 XI Bazylika w Hałcnowie
godz. 7.15 Msza św. za Śp. Ks. Jana Sosnowskiego (dla parafian i gości)

ok. 8.00 Różaniec (Tajemnice Światała) prowadzą Siostry Serafitki.

godz. 9.30 Msza św. za Śp. Ks. Jana Sosnowskiego (dla parafian i gości).

ok. godz. 10.30 Różaniec (Tajemnice Bolesne) prowadzi Straż Honorowa NSPJ.

godz. 11.30 Msza św. sprawowana przez kapłanów pod przewodnictwem ks. dziekana Jerzego Wojciechowskiego. Msza bez udziału wiernych! Bardzo prosimy księży o zabranie własnej alby i fioletowej stuły. Do Mszy ubieramy się w kaplicy Miłosierdzia Bożego (wejcie po prawej stronie)

ok. 12.30 Różaniec (Tajemnice Chwalebne) prowadzą Róże Różańcowe.

godz. 13.30 - Odczytanie intencji mszalnych zamówionych za śp. ks. Jana Sosnowskiego.

ok. 14.00 - Przemówienia i pożegnania przez przedstawicieli parafian i władz dzielnicy.

godz. 14.30 Msza pogrzebowa za Śp. ks. Jana Sosnowskiego
pod przewodnictwem ks. Biskupa Romana Pindla z udziałem rodziny, przedstawicieli wspólnot parafialnych i organizacji dzielnicy.
Msza św. bez koncelebry księży!

SOBOTA 7 XI kościół we Włosaniu

godz. 11.00 Msza pogrzebowa za Śp. ks. Jana Sosnowskiego
pod przewodnictwem ks. Biskupa Piotra Gregera, z udziałem tylko najbliższej rodziny i przedstawicieli rocznika.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej, w kościele w Hałcnowie może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwie 82 osoby, we Włosaniu tylko 30 osób. W związku z tym, bardzo prosimy o dostosowanie się do powyższego planu uroczystości pogrzebowych śp. ks. Jana Sosnowskiego. Przypominamy także o obowiązku zakrywania nosa i ust przez osoby obecne w kościele.