Wielka Tajemnica Wiary

Rok św. Jana Sarkandra

WAŻNA WIADOMOŚĆ
sobota, 03 październik 2020

Pragniemy poinformować, że u księdza Stanisława – seniora posługującego w naszej parafii stwierdzono pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Bardzo prosimy osoby, które w ostatnich dniach miały kontakt z księdzem Stanisławem, a zauważyłyby u siebie objawy zakażenia, o pilny kontakt z lekarzem rodzinnym. Z powyższej racji księża posługujący w naszej parafii, z wyjątkiem księdza Kamila, objęci są kwarantanną.

Kościół został wczoraj dokładnie zdezynfekowany i pozostaje otwarty. Msze w niedzielę pozostają bez zmian. Odprawiać je będzie ksiądz Kamil i księża z innych parafii. Z racji jednak ograniczonych możliwości Msze w tygodniu będą odprawiane według następującego porządku. Będzie Msza tylko o 6.30 i 18.15. Druga intencja z 6.30 i 18.15 oraz intencja z 7.15 będzie odprawiana na plebanii. Jeżeli osoby, które zamówiły te intencje, chciałyby przenieść je na inny termin, prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt. O 17.30 w bazylice będzie odprawiane nabożeństwo różańcowe. Spowiedź na ten czas w bazylice będzie zawieszona.

W czasie trwania kwarantanny księży wszystkie spotkania grup zostają odwołane! Nieczynna też jest kancelaria parafialna. W razie pytań i jakiejkolwiek potrzeby prosimy dzwonić na telefon stacjonarny parafii lub telefon księdza dyżurnego:
33 81-07-250, tel. ks. Dyżurny: 515 599 350

Przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację. Pragniemy poinformować, że czujemy się dobrze. Zapewniamy wszystkich parafian i gości o modlitwie i sami o nią prosimy.