Wielka Tajemnica Wiary

Rok św. Jana Sarkandra

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
piątek, 01 listopad 2019

1. W dzisiejszą Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. odprawiane są tak jak w każdą niedzielę, z wyjątkiem Mszy wieczornej, której dziś nie będzie. Po południu o godz. 14.00 Nieszpory żałobne w kościele, następnie procesja na cmentarz. Około godz. 15.00 na cmentarzu zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych wypominanych oraz spoczywających na naszych cmentarzach. Po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wypominkami oraz błogosławieństwo nowych nagrobków.

2. Jutro Dzień Zaduszny, Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 6.30, 7.15 i 18.15. Msza św. na starym cmentarzu za zmarłych wypominanych zostanie odprawiona o godz. 9.15. (w razie niepogody Msza zostanie odprawiona w kościele). W Dzień Zaduszny kancelaria parafialna będzie nieczynna.
3. W naszym kościele przez cały listopad modlitwa za zmarłych z wypominkami będzie odmawiana 15 minut przed Mszą wieczorną czyli o godz. 18.00.
2 listopada i w każdą niedzielę odmawiany będzie różaniec połączony z wypominkami o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.

4. Wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii. Dziś w Uroczystość Wszystkich Świętych wypominki można również zamawiać na Nowym i Starym Cmen-tarzu, przyjmują je lektorzy i przedstawiciele grup parafialnych.