Rok św. Józefa

XX PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
czwartek, 10 październik 2019

Miejski Dom Kultury w Hałcnowie wspólnie z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej zaprasza dzieci i młodzież w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz szkół średnich, z placówek edukacji, kultury i wspólnot parafialnych, do udziału w XX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej, im. Małgorzaty Papiurek. Można też zgłaszać się indywidualnie.
Prezentacje pieśni i ich ocena przez jury rozpoczną się w środę, 30 października 2019 roku od godz 10.00. Regulaminy i wzory arkuszy zgłoszeń są przekazywane do placówek edukacji i kultury. Można je również otrzymać w Domu Kultury lub pobrać z jego strony internetowej lub strony DIAK:

www.akcja.duszpasterstwa.bielsko.pl,domakcjikatolickiej.pl
Zgłoszenia na szczegółowo wypełnionych arkuszach, do odpowiedniej grupy wiekowej i wykonawczej, należy kierować do Domu Kultury. ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk1 lub drogą elektroniczną.
Na konkurs trzeba przygotować dwie pieśni patriotyczne, najlepiej mniej znane. W dniu występu nie będzie możliwe dokonywanie ich zmiany. Na konkurs należy przygotować płytę z podkładem muzycznym lub akompaniatora. Więcej informacji podaje regulamin. Laureaci I miejsc będą mogli walczyć o wysokie lokaty w konkursie diecezjalnym Przeglądu.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi na koncercie galowym

11 Listopada 2019 roku.
Przed kolejną edycją tego Przeglądu, w imieniu organizatorów, życzę naszym reprezentantom, doskonałych wyników.