Żyjmy w mocy Bożego Ducha!

Rok św. Melchiora Grodzieckiego

Pielgrzymka do Koszyc
czwartek, 01 sierpień 2019

Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiejdo Koszyc
– miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego

w 400 rocznicę śmierci.

12.10.2019 R.

PROGRAM WYJAZDU NA JEDEN DZIEŃ:

•Wczesny wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Koszyc na Słowacji (należy mieć ze sobąważny dokument tożsamości)

•Uczestnictwo w uroczystościach zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez KurięBielsko-Żywiecką

•Zwiedzanie Koszyc, trzeciego co do wielkości miasta Słowacji: spacerpo najdłuższym na Słowacjideptaku, rynek uznany za najpiękniejszy z słowackich z Teatrem Państwowym, Wieża Urbana oraz kapliczka św. Michała, Jakubowy Pałac, pokaz „śpiewających” fontann.

•W miarę możliwości czasowych pobyt w Prešovie (m.in. konkatedra, pomnikpoświęconypamięci 24męczenników protestanckich, w tym miejscu modlił sięśw. Jan PawełII w 1995 r.)

•Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót w nocy z soboty na niedzielę

CENA 110 zł ZAWIERA: Transport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie, opiekę przedstawiciela biura.Dodatkowo pakiet pielgrzyma ok. 10 zł.

ZAPISY W ZAKRYSTII DO 15 WRZEŚNIA 2019 R. Z PRZEDPŁATĄ 40 ZŁ.