Żyjmy w mocy Bożego Ducha!

Rok św. Melchiora Grodzieckiego

Odpust Hałcnowski
sobota, 29 czerwiec 2019

We wtorek 2 lipca tradycyjny Odpust Hałcnowski i 3 rocznica ogłoszenia naszego kościoła Bazyliką. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.15
i 18.15. W tym dniu kazania będzie głosił ks. Aleksander Smarduch.
We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna!

Niedzielne obchody Odpustu Hałcnowskiego odbędą się 7 lipca. Sumie Odpustowej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Robert Samsel, dyrektor wydziału gospodarczego Kurii Bielsko-Żywieckiej. Na sumę serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, OSP Hałcnów, dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci w strojach komunijnych, przedstawicieli wszystkich wspólnot i organizacji parafii oraz dzielnicy. Przez całą niedzielę po każdej Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa dzieciom oraz matkom oczekującym potomstwa. Jeszcze raz zwracamy uwagę, że w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy o 12.15, tylko o 12.00!

Pozostałe Msze tak jak w każdą niedzielę.