Żyjmy w mocy Bożego Ducha!

Rok św. Melchiora Grodzieckiego

Czuwanie przed Uroczystością Zysłania Ducha Świętego
poniedziałek, 03 czerwiec 2019

W przyszłą niedzielę 9 czerwca będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W wigilię tej uroczystości w sobotę 8 czerwca zapraszamy parafian i gości do bazyliki na szczególne nabożeństwo, w czasie którego modlić się będziemy o światło i moc Ducha Świętego dla każdego z nas. To modlitewne czuwanie rozpocznie się o godz. 20.00 konferencją „Oddychaj we mnie Duchu Święty”, wygłoszoną przez ks. Aleksandra Smarducha, chętnie słuchanego rekolekcjonistę i egzorcystę naszej diecezji. Następnie będzie czas na modlitwę wstawienniczą i uwielbienia, w czasie której każdy będzie mógł poprosić o indywidualną modlitwę w jego intencji. Czuwanie zakończy Msza św. o godz. 23.00. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy. Całość nabożeństwa będzie animować wspólnota „Samuel”.