100 Rocznica Odzyskania Niepodległości
niedziela, 04 listopad 2018

W niedzielę 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości i 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Rada Osiedla Hałcnów wraz ze współorganizatorami zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 10.30. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na uroczystości do Domu Kultury. W programie koncert Orkiestry Strażackiej, występ dzieci z SP nr 28 oraz finał Przeglądu Pieśni Patrio-tycznych. 9 listopada zapraszamy do domu parafialnego na wykład historyczny „Od-zyskanie niepodległości w 1918 r. z perspektywy Hałcnowa”, a w przeddzień święta 10 listopada o godzinie 18.00 w Domu Kultury odbędzie się Wieczór Pieśni Patriotycznej. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Nie zapomnijmy udekorować naszych domów flagą narodową! Flagę wraz z drzewcem można nabyć w zakrystii naszego kościoła.