RAJD ROWEROWY
niedziela, 27 maj 2018
Od najbliższej środy (16.05) po każdej Mszy wieczornej w domu parafialnym można zapisać się na Hałcnowski Rajd Rowerowy. w niedzielę 20 maja zapisy po każdej Mszy św. Rajd odbędzie się w ramach Hałcnowskiego Dnia Sportu i będzie formą uczczenia 25 rocznicy Koronacji Piety Hałcnowskiej. Trasa rajdu będzie liczyła 25 kilometrów.

Z racji druku koszulek o zróżnicowanym rozmiarze, w miarę mozliwości prosimy o zapisy do niedzieli 20 maja!

REGULAMIN HAŁCNOWSKIEGO RAJDU ROWEROWEGO

1. Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie przyjmowane będą przez Parafię Rzymskokatolicką p.w. Nawiedzenia N.M.P. w Bielsku-Białej Hałcnowie.
2. Impreza odbędzie się 27 maja 2018 r. Godzina 11.00 - zbiórka, 11.30 - start z ogrodu parafialnego Parafii Nawiedzenia N.M.P. w Hałcnowie, 14.30 - zakończenie rajdu.
3. Startować można całymi rodzinami lub indywidualnie. Uczestnicy poniżej 18 roku życia zobowiązani są dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub startują pod opieką osoby dorosłej. Dzieci bez karty rowerowej startują pod opieką rodziców lub osób dorosłych.
4. Uczestników rajdu obowiązują przepisy ruchu drogowego.
5. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie uczestników rajdu, serwis rowerowy (w razie awarii wynikłych podczas rajdu) oraz pomoc lekarską.
6. Opłata startowa wynosi 25 zł.
Dzieci do lat 7 zwolnione są z opłaty startowej.
7. W rajdzie uczestniczymy tylko w koszulkach Rajdu.
8. Organizatorzy zalecają posiadanie kasku rowerowego, bezwzględnie dla osób poniżej 18 roku życia.
9. Organizatorzy zapewniają napoje oraz posiłek po zakończeniu rajdu.
10. W ramach rajdu przeprowadzone zostaną następujące konkursy:
- najliczniejsza rodzina,
- najstarszy uczestnik Rajdu,
- najmłodszy uczestnik Rajdu,
11. Wszyscy uczestnicy Rajdu wezmą udział w losowaniu nagród.
12. Sprawy nie ujęte regulaminem należą do organizatorów.