Hałcnowskie Czuwania
piątek, 27 kwiecień 2018

W najbliższy piątek 27 kwietnia rozpoczynamy Czuwania Hałcnowskie. Tegoroczne Czuwania będą miały charakter duchowego przygotowania do Jubileuszu 25-lecia Koronacji Piety Hałcnowskiej. Do prowadzenia poszczególnych nabożeństw zaproszone są w tym roku różne wspólnoty istniejące w naszej diecezji wraz ze swoimi duszpasterzami i moderatorami. Pierwsze Czuwanie poprowadzą członkowie Odnowy w Duchu Świętym. Początek o godz.18.00, Msza św. o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy parafian i gości na to wyjątkowe nabożeństwo.

W sposób szczególny w czasie najbliższego Czuwania będziemy modlić się o dary Ducha Świętego dla księży biskupów, kapłanów i wszystkich wiernych naszej diecezji.