ZBIÓRKA NA RODZINĘ, KTÓRA UCIERPIAŁA W WYNIKU POŻARU
sobota, 20 styczeń 2018

Parafia w Hałcnowie wraz z Radą Osiedla i radnym Bronisławem Szafarczykiem organizuje pomoc rodzinie z Hałcnowa, która straciła cały dobytek, w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu, w wyniku pożaru w nocy z czwartku na piątek.

Zbiórka pieniężna będzie prowadzona przed kościołem w niedzielę 28 stycznia,

Z uwagi na bardzo szybką i dużą reakcję ludzi "dobrego serca" nie tylko z naszej Parafii, ale i z całego rejonu Bielska i okolic, potrzeby w zakresie odzieży i rzeczy dla poszkodowanych zostały już zaspokojone. Natomiast obecnie prosimy o włączenie się do zbiórki pieniężnej. Potrzebny będzie też opał. Jeśli pojawią się nowe wiadomości o konkretnych potrzebach pomocy,to będziemy informować na bierząco.
Jeszcze raz składamy wszystkim ofiarodawcom za tak otwarte serce serdeczne Bóg Zapłać.

Kontakt z przedstawicielem poszkodowanych pod nr tel. 530 870 223
Informacji o zbiórce udzielają także: Parafia w Hałcnowie, Rada Osiedla Hałcnów, radny Bronisław Szafarczyk, portal bielsko.info