sobota, 11 listopad 2017

W sobotę 11 listopada wspomnienie św. Marcina z Tours, w tym dniu obchodzimy Święto Niepodległości. Rada Osiedla Hałcnów wraz ze współorganizatorami zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Wymarsz spod OSP ze złożeniem kwiatów pod tablicą Józefa Braka o godzinie 8.50, Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 9.30. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na uroczystości do Domu Kultury. W programie koncert Orkiestry Strażackiej, występ dzieci z SP nr 28 oraz finał Przeglądu Pieśni Patriotycznych. W przeddzień święta 10 listopada o godzinie 17.00 w Domu Kultury odbędzie się Wieczór Pieśni Patriotycznej. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Nie zapomnijmy udekorować naszych domów flagą narodową! Szczegółowy plan obchodów znajduje się w „Dniu Pańskim”, na plakatach i Facebooku Rady Osiedla.

Współorganizatorzy obchodów: Dom Kultury w Hałcnowie, Akcja Katolicka, Parafia w Hałcnowie, OSP Hałcnów, Polski Związek Emerytów i Rencistów koło Hałcnów, P-SKS “Beskidy”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Hałcnowa.