RÓŻANIEC DO GRANIC
środa, 20 wrzesień 2017

7 października wzdłuż granic Polski, zgromadzimy się na modlitwę pod hasłem „Różaniec do granic”. W naszej diecezji modlić się będziemy w intencji Polski i całego świata w wyznaczonych 26 kościołach stacyjnych, położonych przy granicy z Czechami i Słowacją.

Serdecznie zapraszam do tej pielgrzymki całe grupy parafialne i rodzinne do wybranego przez siebie miejsca, zwłaszcza, że modlić się będziemy w sobotę, 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Od godziny 10:30 będziemy trwali na modlitwie, wysłuchamy konferencji, weźmiemy udział w Eucharystii, a samą modlitwę „Różaniec do granic” rozpoczniemy o godzinie 14:00.

Na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl do niektórych naszych kościołów zapisało się już rekordowo wielu uczestników. Inne informacje znajdziemy na plakatach i usłyszymy z ust miejscowego księdza proboszcza.

Zapraszając do potrzebnej w naszej Ojczyźnie modlitwy, polecam wszystkich Matce Bożej, Królowej Różańca Świętego.

† Roman PINDEL
Biskup Bielsko-Żywiecki