KURS ALFA W HAŁCNOWIE
czwartek, 21 wrzesień 2017

KURS ALFA W HAŁCNOWIE
CZYLI ROZMOWY O WIERZE PRZY KOLACJI

Czy masz wątpliwości lub pytania dotyczące wiary? Dotyczące działania i obecności Boga w świecie, w Twojej rodzinie, w Twoim życiu? A może po prostu czujesz, że w życiu chodzi o coś więcej, ale jakoś w dorosłym, zagonionym życiu trudno Ci tego doświadczyć?
Jeżeli tak, to „Rozmowy o wierze przy kolacji”, czyli kurs Alfa - jest dla Ciebie.
Chcemy dać Ci możliwość zadania nurtujących Cię pytań oraz wsłuchać się w Twój punkt widzenia. A wszystko to w swobodnej, otwartej atmosferze, przy smacznej kolacji.
Proponujemy cykl jedenastu spotkań, które będą się odbywały w niedzielę wieczorem (godz. 19.15) w Domu Parafialnym. Początek 15 października 2017r. Wysłuchasz interesującego wykładu, porozmawiasz w gronie kilku osób, zjesz coś dobrego.

Pamiętaj! Przychodząc na kolację, do niczego nie jesteś zobowiązany. W każdym momencie możesz zrezygnować. A może zostaniesz i będziesz widział jak Twoje życie się przemienia. Po prostu masz wybór! Chcesz wiedzieć już co to jest Alpha, to obejrzyj ten filmik:

>>>   Czym jest Kurs Alpha?

Być może pomogą Ci świadectwa innych:

>>>  Świadectwo 1

>>>  Świadectwo 2
Zapraszamy osoby pełnoletnie.

Ze względu na konieczność przygotowania kolacji prosimy o zapisy:
alfahalcnow@gmail.com lub tel. 33 81 07 250.
Możliwe też są zapisy po Mszach św. w zakrystii.
Znajdź nas na Facebooku: Alfa - Hałcnów

Czekamy! Przyjdź!