Czuwanie i Odpust Parafialny
sobota, 24 czerwiec 2017

W piątek 30 czerwca kolejne Czuwanie Hałcnowskie. Będzie mu przewodniczył ks. bp Piotr Greger wraz z księżmi neoprezbiterami oraz parafią katedralną z Żywca. Początek czuwania o godz.18.00, w programie Droga Krzyżowa, Różaniec oraz Msza św. o godz. 20.00.

W niedzielę 2 lipca tradycyjny Odpust Hałcnowski i 1 rocznica ogłoszenia naszego kościoła Bazyliką. Sumie Odpustowej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. kard. Stanisław Dziwisz. Na sumę serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, OSP Hałcnów, dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci w strojach komunijnych, przedstawicieli wszystkich wspólnot i organizacji parafii oraz dzielnicy.
W sobotę wieczorem oraz przez całą niedzielę po każdej Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa dzieciom oraz matkom oczekującym potomstwa.