Odpust Nawiedzenia NMP i Nabożeństwo Fatimskie
niedziela, 28 maj 2017

W najblższą środę 31 maja obchodzimy Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszej parafii doroczny Odpust. Msze św. odprawiane będą o godz. 6.30; 9.15 i o godz. 18.15. Modlitwy do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Po Mszy wieczornej Litania Loretańska i procesja eucharystyczna wokół kościoła z racji odpustu i zakończenia nabożeństw majowych. Kazania wygłosi ks. Józef Lach - Sercanin.

W najbliższą sobotę zapraszamy na drugie Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Początek o godz. 17.30. W programie Różaniec, Msza św. z kazaniem i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Na nabożeństwo prosimy o przyniesienie świec z osłonkami. W czasie Mszy św. będziemy modlić się oprócz zgłoszonych wcześniej intencji, za wszystkich członków Straży Honorowej NSPJ.