Podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej Pani Hałcnowskiej

W naszym Sanktuarium modlimy się przez wstawiennictwo Maryi, dziękując Bogu za otrzymane łaski i przedstawiając intencje i prośby, które szczególnie potrzebują naszej modlitwy.

Zapraszamy do włączenia się w modlitwę przez orędownictwo Pani Hałcnowskiej. Podziękowania i prośby można zgłaszać osobiście w zakrystii, przesyłać na adres parafii parafiahalcnow@wp.pl umieszczając w tytule wiadomości: pp do MB lub internetowo poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Podziękowania i prośby są przedstawiane w każdą sobotę podczas nabożeństwa, które prowadzone jest przed Mszą Św. wieczorną. Początek nabożeństwa o godz. 18.00.