DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Rok św. Józefa

Parafia
Nawiedzenia N.M.P.
Parafia Nawiedzenia N.M.P.
Intencje

INTENCJE MSZALNE 24 - 31 X 2021

PONIEDZIAŁEK 25 X
  6.30 - 1) † Adam Kużdżał z żoną Magdaleną, 2) † Edward Krywult
  7.15 - † Wincenty Zemanek z synem Andrzejem
18.15 - † Stanisława i Leon Płosa
WTOREK 26 X
  6.30 - 1) o zdrowie dla Marcina, 2) † Józef Korczyk
  7.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Elżbiety i Karola Krywult w 71 r. ślubu. i całej rodziny
18.15 - † Helena i Władysław Kolonko w 1 r. śm., Władysława
ŚRODA 27 X
  6.30 - † Patrycja Leszczyńska
  7.15 - † Romuald Dudziński
18.15 - † Teresa Holerek z mężem Józefem
CZWARTEK 28 X
  6.30 - † Tadeusz Zolich z okazji imienin
  7.15 - † Józef Majkut w 5 r. śm.
18.15. - 1) W intencji Apostolatu Maryjnego
           - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Maria Korzeniowska, b) † Andrzej Rogóż, c) † Jan Marek z żoną Genowefą
d) † Ignacy Satława z rodzicami i braćmi , e) † Edward Krywult, f) † Gertruda Tybon i Maria Zemanek, g) † Piotr Chrobak, h) †† z grupy św. Katarzyny
PIĄTEK 29 X
  6.30 - 1) † Henryk Kucharski, 2) † Michalina Kulka
  7.15 - † Gertruda Zolich
20.00 - Msza zbiorowa za żyjących i zmarłych
SOBOTA 30 X
  6.30 - † Krystyna Pysz w 6 r. śm.
  7.15 - 1) Za zmarłych członków Róży św. Józefa i zmarłych z ich rodzin
          - 2) † Adam Wolanin w 7 r. śm. z synem Stanisławem
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Lucyny i Zbigniew Zamarło w 25 r. ślubu z dziećmi Grażyną i Dawidem
b) dla Ewy w 70 r. urodzin
NIEDZIELA 31 X
  6.15 - † Otylia Dyczek z rodzicami
  7.30 - † Stanisław Piegza w 10 r. śm.
  9.15 - † Tadeusz i Piotr Kądziołka
10.30 - ROCZEK
12.15 - CHRZEST
18.15 - † Andrzej Jędrzejko w 21 r. śm.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane są za:
a) †Józef i Maria Zeman z mamą Anną od 15 X do 13 XI 2021

                                                                              (Salwatorianie-Krzyż W.)
b) †Paweł Sikora od 15 X do 13 XI 2021 (Salwatorianie-Krzyż W.)
c) †Halina Włoch od 19 X do 17 XI 2021 (Salwatorianie–Węgry)

INTENCJE MSZALNE 18 - 24 X 2021

PONIEDZIAŁEK 18 X
  6.30 - 1) O Boże bł. dla Macieja w 18 r. ur.
          - 2) O zdrowie i Bł. Boże dla Zofii i Andrzeja Klinów i całej rodziny
  7.15 - † Władysław Ozimina
18.15 - † Helena Kubica i Stanisława Kubik
WTOREK 19 X
  6.30 - 1) † Julian Waluś w 6 r. śm., 2) † Rozalia Ziobro
  7.15 - † Hermina Jędrzejko
18.15 - † Gertruda Maślanka
ŚRODA 20 X
  6.30 - † Jolanta Olejak w 1 r. śm.
  7.15 - † Władysław Jaros w 16 r. śm., Janina Jaros w 1 r. śm. z rodzicami i teściami
18.15 - † Bronisław Bartelmus
CZWARTEK 21 X
  6.30 - † Jan Gębała w 10 r. śm. z żoną Anną
  7.15 - † Czesław Wróbel w 5 r. śm.
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Tadeusz Mularski, b) † Genowefa Marek z mężem Janem, c) † Krystyna i Jerzy, d) † Helena Zolich, e) † Józef Mynarski, f) † Czesław Misiarz
PIĄTEK 22 X
  6.30 - 1) † Maria i Jan, 2) † Julia i Michał Bajek z synem Franciszkiem
  7.15 - † Mari Kubiczek w 29 r. śm. z mężem Edwinem
18.15 - † Kazimierz Mucha w 7 r. śm. i Zdzisława Mucha w 4 r. śm.
SOBOTA 23 X
  6.30 - † Jadwiga Dziewałtowska z rodzicami i bratem Janem
  7.15 - † Aniela i Antoni Puzoń w r. śm.
11.00 - BIERZMOWANIE
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Bronisławy i Czesława Zbiorskich i całej rodziny
b) dla Jolanty i Dariusza Wcisło w 25 r. ślubu, c) dla Mateusza
NIEDZIELA 24 X
  6.15 - † Stanisław Knybel w 2 r. śm.
  7.30 - † Marian Całus w 22 r. śm.
  9.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Anny i Eugeniusza w 25 r. ślubu
10.30 - † Bronisława Biegun w 12 r. śm.
12.15 - † Edyta Nycz w 5 r. śm.
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Katarzyny i Łukasza w 5 r. ślubu.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane są za:

a) † Józef i Maria Zeman z mamą Anną od 15 X do 13 XI 2021 (Salwatorianie -                                                                                                       Krzyż W.)
b) † Paweł Sikora od 15 X do 13 XI 2021 (Salwatorianie - Krzyż W.)
c) † Zygmunt Gacek od 19 IX do 18 X 2021 (Salwatorianie – Węgry)
d) † Halina Włoch od 19 X do 17 XI 2021 (Salwatorianie – Węgry)

INTENCJE MSZALNE 11 - 17 X 2021

PONIEDZIAŁEK 11 X
  6.30 - 1) † Tadeusz Mularski, 2) † Piotr Kotarba
  7.15 - † Józef i Anna Gandor z dziećmi
18.15 - † Alojzy Ozimina z rodzicami
WTOREK 12 X
  6.30 - 1) † Józef Mynarski, 2) † Genowefa i Tadeusz z synem Zygmuntem
                oraz † Maria i Edward; bł. Boże i zdrowie dla Mirosławy i rodziny
  7.15 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.15 - † Janusz Gruszeczka
ŚRODA 13 X
  6.30 - O Boże bł. dla ks. Mirosława Włocha, mamy Wandy i całej rodziny
  7.15 - † Rudolf Olma
18.15 - † Władysława Zawiła
CZWARTEK 14 X
  6.30 - † Anna Michalak w 20 r. śm.
  7.15 - † Józef Kłak z żonami Alfredą i Franciszką
18.15. - 1) O Boże bł. dla nauczycieli, wychowawców i katechetów
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych: a) † Emilia i Stanisław Sikora w 30 r. śm., b) † Julian Rokowski, c) † Anna Ek, d) † Edward Cisowski z synem Markiem i wnukiem Danielem, e) † Józef Pyka, f) † Jadwiga Fiołek z okazji imienin
PIĄTEK 15 X
  6.30 - † Czesław Misiarz
 7.15 - † Józef, Jan, Józefa, Józef, Stanisław, Michał, Marianna, Władysława, Władysław,
Maria, Józef, Maria, Eugenia
18.15 - 1) O Boże bł. i opiekę MB dla Andrzeja i Haliny w 40 r. ślubu
         - 2) † Zofia Trybuch w 4 r. śm.
SOBOTA 16 X
  6.30 - † Antonina Białek
  7.15 - 1) † Leon Olma, 2) † Dawid Maguda
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB: a) dla Teresy i Huan’a z dziećmi Marią, Teresą i Janem Pawłem w 16 r. ślubu, b) dla Jadwigi i Jadwigi z okazji imienin, c) o zdrowie dla Heleny i Marii Heleny, d) o zdrowie dla Jadwigi, e) dla wszystkich chorych z naszej parafii.
NIEDZIELA 17 X
  6.15 - † Józef Tomaszek
  7.30 - † Karolina i Franciszek Ozimina
  9.15 - † Bronisław Piątek w 11 r. śm. z żoną Heleną
10.30 - † Aniela Młynarska
12.15 - † Stanisław Korzeniowski
18.15 - † Piotr Sojecki w 10 r. śm

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane są za:
a) † Ferdynand Klimczak od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janina Kwaśny od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Zygmunt Gacek od 19 IX do 18 X 2021 (Salwatorianie – Węgry)
d) † Józef i i Maria Zeman z mamą Anną od 15 X do 13 XI 2021 (Salwatorianie - Krzyż W.)
e) † Paweł Sikora od 15 X do 13 XI 2021 (Salwatorianie - Krzyż W.)

 

INTENCJE MSZALNE 4 - 10 X 2021

PONIEDZIAŁEK 4 X
  6.30 - 1) † Włodzimierz Pęchorzewski, 2) † Tadeusz Frankiewicz
  7.15 - † Krystyna Maślanka w 10 r. śm.
18.15 - † Magdalena i Franciszek Juraszek
WTOREK 5 X
  6.30 - 1) † Benigna Sita z synem Jerzym, 2) † Krystyna Korczyk
  7.15 - † Katarzyna i Józef Zawada
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 6 X
  6.30 - † Stanisław Bojanowicz w 16 r. śm.
  7.15 - † Jan Matyjaszek
18.15 - † Ryszard Rezik z rodzicami Zofią i Józefem
CZWARTEK 7 X MB Różańcowej - ODPUST
  6.30 - † Kazimierz Żabiński w 3 r. śm. z żoną Zofia
  9.15 - † Stanisław Gawlik z rodzicami i teściami
18.15. - 1) Wynagradzająca NSPJ
           - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
              a) † Włodzimierz Pęchorzewski,

              b) † Bronisława i Stanisław Marzec,

              c) † Rudolf Olma,

              d) † Helena Olma
PIĄTEK 8 X
  6.30 - † Irena Piwowarska
  7.15 - O Boże bł., opiekę MB i zdrowie z okazji urodzin
18.15 - 1) † Aniela Papież z mężem
          - 2) † Takla Gacek z mężem Andrzejem, synem Stanisławem oraz

                  zięciem Marianem
SOBOTA 9 X
  6.30 - † Czesława Zielińska
  7.15 - 1) † Roswita i Alfred Skowronek z rodzicami, 2) † Romuald Dudziński
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Tomasza i Celiny i całej rodziny Kastelików, b) dla Agaty i Bartosza 20 r. Ślubu, c) dla Anieli i Józefa Socha w 65 r. ślubu
NIEDZIELA 10 X
  6.15 - † Beata Słowińska z rodzicami
  7.30 - O Boże bł. dla Akcji Katolickiej
  9.15 - † Czesława Jędrzejko
10.30 - † Alojzy i Henryka Ozimina z rodzicami
12.15 - † Andrzej Papież z żoną Anielą, Józef Kowal
18.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Teresy z okazji urodzin

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane są za:
a) † Ferdynand Klimczak od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janina Kwaśny od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Zygmunt Gacek od 19 IX do 18 X 2021 (Salwatorianie – Węgry)

INTENCJE MSZALNE 27 IX - 3 X 2021

PONIEDZIAŁEK 27 IX
  6.30 - † Tekla, Józef i Kazimierz Damek
  7.15 - O Boże bł. dla Ludwika w 80 r. ur.
18.15 - † Stanisława Martyniak
WTOREK 28 IX
  6.30 - † Leopold i Maria Szkabrat
  7.15 - † Romuald Dudziński
18.15 - † Stanisława i Antoni Olma
ŚRODA 29 IX
  6.30 - † Maria i Karol Dudek
  7.15 - O miłość, zgodę i łaskę nawrócenia
18.15 - † Roman Pabian w 19 r. śm.
CZWARTEK 30 IX
  6.30 - † Aleksander i Ludwika, Franciszek i Kunegunda z synem
  7.15 - † Józef Szlachta w 33 r. śm.
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Paweł Stanclik, b) † Irena i Stefan Kornaccy, c) † Michał Urbanowicz z żoną i synem, d) † Maria Tatoń w 6 r. śm., e) † Miłka Paluch
PIĄTEK 1 X
  6.30 - † Bogusław Olearczyk
  7.15 - † Józef Faron
18.15 - O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla wszystkich Róż Różańcowych naszej parafii
SOBOTA 2 X
  6.30 - † Krzysztof i Jerzy Glucz
  7.15 - O Boże bł. i opiekę MB
dla Anny i Marcina Seminowicz w 20 r. ślubu
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB:
a) dla Krystyny Kłoda w 80 r. ur., b) dla Wojciecha 18 r. ur., c) dla Rafała w 25 r. ur., d) dla Nazara w 22 r. ur., e) dla Andrzeja w 50 r. ur., f) dla Zbigniewa z rodziną
NIEDZIELA 3 X
  6.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Stefanii Kmieć w 80 r. ur.
  7.30 - † Franciszek Handzlik z rodzicami i bratem Józefem
  9.15 - † Waleria Dziedzic z mężem Tadeuszem
10.30 - † Michał Stroński z żoną Marcelą i synem Kazimierzem
12.15 - † Antonina Nycz w 20 r. śm.
18.15 - † Józef Ciesielski w r. śm.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane są za:
a) † Ferdynand Klimczak od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janina Kwaśny od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Zygmunt Gacek od 19 IX do 18 X 2021 (Salwatorianie – Węgry)

 

INTENCJE MSZALNE 20-26 IX 2021

PONIEDZIAŁEK 20 IX
  6.30 - 1) † Józef i Tekla Damek z synem Kazimierzem
          - 2) † Bronisława, Franciszek i Wojciech Rosner
  7.15 - † Józef Knapik z żoną Władysławą i synem Lechem
18.15 - O Boże bł. dla Renaty i Stanisława w 25 r. urodzin
WTOREK 21 IX
  6.30 - † Józef I Maria Zeman
  7.15 - † Hildegarda Hatala w r. śm. z mężem Rudolfem
18.15 - † Maciej Kapustka w 4 r. śm.
ŚRODA 22 IX
 6.30 - † Leon Olma
 7.15 - † Stanisław Pezdek w 4 r. śm. z rodzicami i teściami
18.15 - O zdrowie i Boże bł. dla członkiń Róży O. Pio a dla zmarłych o życie wiecznym
CZWARTEK 23 IX
  6.30 - † Czesława Zielińska
  7.15 - † Irena Piwowarska
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Józef Szkabrat z synem Stanisławem, b) † † z rodziny Czauderna, c) † Daniel Dobrzański z dziadkami Edwardem i Oswaldem, d) † Zdzisław Rychlik w 8 r. śm.
PIĄTEK 24 IX
  6.30 - 1) † Adam i Anna Kolarczyk, 2) O zdrowie dla Mariusza i Czesławy
  7.15 - † Zygmunt Gacek
20.00 - Msza za żyjących i zmarłych w czasie Czuwania
SOBOTA 25 IX
  6.30 - O zdrowie dla Mariusza i Czesławy
  7.15 - † Anna i Stanisław Przybył
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Lidii i Pawła w 35 r. ślubu i całej rodziny
b) dla Stefanii w 80 r. urodzin
c) dla członków Róży Bł. Małgorzaty Szewczyk i dla ich rodzin
NIEDZIELA 26 IX
  6.15 - † Czesław Procner w 14 r. śm.
  7.30 - † Tadeusz Piszczek w r. śm.
  9.15 - † Maciej Byrski w 25 r. śm.
10.30 - ROCZKI
12.15 - CHRZEST
18.15 - O Boże bł. dla Daniela i Moniki w 15 r. ślubu

 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane są za:
a) † Ferdynand Klimczak od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janina Kwaśny od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Zygmunt Gacek od 19 IX do 18 X 2021 (Salwatorianie – Węgry)

INTENCJE MSZALNE 13-19 IX 2021

PONIEDZIAŁEK 13 IX
  6.30 - 1) † Karol Jędrzejko, 2) † Weronika i Michał Wieczorek, Edward Wątroba
  7.15 - † Czesława Marzec w 12 r. śm.
18.15 - O Boże bł. opiekę MB i zdrowie dla Edwarda w 80 r. urodzin
WTOREK 14 IX
  6.30 - 1) † Leon Olma, 2) O zdrowie dla Mariusza i Czesławy
  7.15 - † Ferdynand Klimczak
18.15 - O Boże bł. dla członków Róży św. S. Faustyny a dla zmarłych życie wieczne
ŚRODA 15 IX MB Bolesnej - ODPUST
  6.30 - † Czesława Zielińska
  9.15 - † Stanisław i Helena Budzyna z córką Danutą
18.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci
CZWARTEK 16 IX
  6.30 - † Stanisław Sieracki
  7.15 - † Ferdynand Klimczak
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Piotr Synecki, b) † Krystyna Korczyk, c) † Rozalia Ziobro, d) † Anastazja i Stanisław Kasperek, e) † Joanna i Czesław Kubiczek, f) † Bolesław Miękiński,

g) † Józefa Słota,h) † Karol Królczyk z rodzicami i teściami, i) † Janina Kwaśny
PIĄTEK 17 IX
  6.30 - † Stefania, Rudolf Jancza z synem Stefanem
  7.15 - † Marcin Budzinowski w r. śm.
18.15 - 1) † Andrzej Fudala w 8 r. śm.
         - 2) O Boże bł. dla Moniki i Adriana Jasińskich w 20 r. ślubu
SOBOTA 18 IX
  6.30 - † Eugeniusz Serafin w 3 r. śm.
  7.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Ewy z okazji urodzin
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Bogdana Baltaza w 55 r. urodzin, b) dla Stefanii w 80 r. urodzin, c) dla Siostry Kornelii z okazji imienin i dla Zgromadzenia Sióstr Serafitek.
NIEDZIELA 19 IX MB Bolesnej - ODPUST
  6.15 - † Maria Golik z synami Grzegorzem i Ryszardem
  7.30 - 1) Stanisław Matejko z rodzicami
          - 2) Urszula Szary w 3 r. śm.
  9.15 - † Janusz Gruszeczka
10.30 - O Boże bł. dla Danuty i Pawła w 15 r. ślubu i radość życia dla Rozalii
12.00 - Dziękczynna za tegoroczne plony (Msza Dożynkowa)
18.15 - † Czesław Jasiura z dziadkami Walerianem i Karoliną

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bogusław Rachlicki od 16 VIII do 14 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Antonina Białek od 16 VIII do 14 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
e) † Ferdynand Klimczak od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
f) † Janina Kwaśny od 15 IX do 14 X 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 6-12 IX 2021

PONIEDZIAŁEK 6 IX
  6.30 - † Irena Piwowarska
  7.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Andrzeja w 70 r. ur.
18.15 - 1) † Antonina Owczarz w 6 r. śm.
          - 2) O zdrowie i bł. Boże dla Martyny w 20 rocz. urodzin
WTOREK 7 IX
  6.30 - † Józef Faron
  7.15 - † Mieczysław Zemanek w 5 r. śm.
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 8 IX
  6.30 - † Zygmunt Gacek
  7.15 - Za chorych z naszej parafii
18.15 - † Jarosław Kowalski
CZWARTEK 9 IX
  6.30 - † Helena Cygoń
  7.15 - † Bronisław Kurtycz z żoną Karoliną i wnukiem Janem
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Wiktoria Białożyt w 4 r. śm., b) † Stanisław Kostka z rodzicami
c) † Eugenia Dyczek w 8 r. śm. z mężem Antonim, d) † Stanisław Waluś w 10 r. śm. z żoną Moniką w 7 r. śm., e) † Teresa i Leon Kubiczek z córkami, f) † Bronisław Damek
PIĄTEK 10 IX
  6.30 - O szczęśliwe rozwiązanie dla Dagmary i zdrowie dla dziecka
  7.15 - † Maria i Józef Wysocki
18.15 - 1) † Stanisław Konior z żoną Łucją
          - 2) O Boże bł. dla rodziny Moniki i Daniela Jańczów
SOBOTA 11 IX
  6.30 - † Tadeusz Haręża w 10 r. śm. z żoną Anną
  7.15 - † Janina Damek w 10 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Jana w 18 r. urodzin

NIEDZIELA 12 IX
  6.15 - † Feliks Adamaszek z rodzicami
  7.30 - O Boże bł. dla członków Akcji Katolickiej
  9.15 - † Marian, Jerzy, Henryk Grabarczyk z siostrą Antoniną
10.30 - 1) † Irena i Julian Waliczek
          - 2) O Boże bł. dzieci przystępujących do I Komunii i ich rodzin
12.15 - † Anna Pinczer w 16 r. śm.
18.15 - † Wojciech Florek w r. śm.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie są odprawiane za:
a) † Bogusław Rachlicki od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Antonina Białek od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

 

INTENCJE MSZALNE 30 VIII - 5 IX 2021

PONIEDZIAŁEK 30 VIII
  7.15 - 1) † Helena Olma,

         - 2) † Filomena i Walenty Bachowscy z synem Stanisławem,

         - 3) O Boże bł., zdrowie i pomoc w trudnych sprawach dla Jacka
18.15 - O Boże bł. dla członków Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus i dar życia wiecznego dla zmarłych
WTOREK 31 VIII
  7.15 - 1) † Zygmunt Gacek,

          - 2) † Aniela Jończy z mężami,

          - 3) † Jadwiga i Wacław Kuniccy
18.15 - † Romuald Dudziński
ŚRODA 1 IX
6.30 - † Bronisława Caputa
7.15 - † Bronisława Malinowska
8.15 - O Boże bł. w nowym roku szkolnym
18.15 - † Stefania i Alfred
CZWARTEK 2 IX
  6.30 - † Jan Matyjaszek
  7.15 - † Stefan Kubica
18.15. - 1) Wynagradzająca NSPJ
           - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Stefan Krzyżak z żoną Gertrudą i córką Małgorzatą, b) † Mieczysław Górny z żoną Marią, c) † Stefan Trybała z żoną i rodzicami, d) † Bronisław Stryczek w r. śm.,e) † Helena, Stefania, Apolonia, Josef, f) † Anna i Władysław Glucz, g) † Zbigniew Gołąb w 10 r. śm., h) † Stefan Mizera
PIĄTEK 3 IX
  6.30 - † Roman Stachelek w 5 r. śm. z bratem Stefanem i rodzicami
  7.15 - † Jan Mendroch w 5 r. śm.
18.15 - 1) O Boże bł. w nowym roku formacyjnym dla wszystkich grup i wspólnot parafialnych, 2) † Franciszek Markiel w 15 r. śm.
SOBOTA 4 IX
  6.30 - 1) † Aniela Blachura z mężem Janem w r. śm.
          - 2) O Boże bł. i opiekę MB dla Wiktorii w 18 r. ur.
  7.15 - † Bronisław Maślanka
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Zenona Barcik z rodziną, b) dla Stanisławy w 70 r. Urodzin, c) o zdrowie dla Magdy, d) dla Ady i Nikoli w nowym roku szkolnym, e) dla Michała i Moniki na wspólnej drodze
NIEDZIELA 5 IX
  6.15 - Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł. dla Stanisławy

             z ok. urodzin i imienin
  7.30 - † Maria i Antoni Homa z rodzicami
  9.15 - † Eryk Luks w r. śm.
10.30 - † Maria Nycz z mężem Stefanem i synem Tadeuszem
12.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Elżbiety i Przemysława w 5 r. ślubu

              i ich dziecka Julii
18.15 - † Stefan Zuber

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie są odprawiane za:
a) † Bogusław Rachlicki od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Antonina Białek od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 23 – 29 VIII 2021

PONIEDZIAŁEK 23VIII
  7.15 - † Jan Matyjaszek
18.15 - † Jarosław Kowalski
WTOREK 24 VIII
  7.15 – O opiekę MB dla Arka
18.15 - 1) O Boże bł. dla ks. Michała
          - 2) † Jarosław Kowalski
ŚRODA 25 VIII
  7.15 - 1) † Ryszard Kanik z teściami
          - 2) † Józef i Lucjan Felusiak
18.15 - † Józef Holisz w 7 r. śm.
CZWARTEK 26 VIII MB Częstochowskiej
  7.15 - † Brygida Kubiak w rocz. ur.
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Marta i Antoni Olma z zięciem Józefem, 2) † Augustyn Rymarczyk, 3) † Ignacy Satława, 4) † Andrzej i Franciszek Kościak, Elżbieta Kimel w 10 r. śm. 5) † Józef i Teresa Nikiel, 6) † Antoni Dyczek w 4 r. śm. z żona Eugenią, 7) † Zofia i Józef Biegoń, 8) † Stefania Lukas w r. śm., 9) † Krystyna Chorecka, Władysław Połomski, Teresa Nikiel, Thilo Koch
PIĄTEK 27 VIII
  7.15 - 1) † Anna Gębała w 8 r. śm. z mężem Janem
          - 2) Andrzej Piekarz z zona Katarzyną i jej rodzicami
20.00 - Msza zbiorowa za żyjących i zmarłych
SOBOTA 28 VIII
  7.15 - † Łukasz Pawlik w 4 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Magdaleny z ok. ur. oraz dla Igorka w 11 r. ur. i Hani w 7 r. ur., b) dla Beaty i Jana Tobiczyk w 30 r. ślubu oraz o zdrowie dla wnuczki Neli, c) o zdrowie dla Magdy, d) o szczęśliwą operację dla Danuty Jasek, e) dla Wiktorii Okrzesik w 18 r. ur.
NIEDZIELA 29 VIII
  6.15 – W intencji Panu Bogu wiadomej
  7.30 - † Jan Orkisz w 18 r. śm.
  9.15 - † Augustyn Łecki z rodzicami
10.30 - ROCZEK
12.15 - CHRZTY
18.15 - 1) † Eugeniusz Kłoda w r. śm.
          - 2) O Boże bł. dla Artura i Marii Satławy w dniu ur.


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie są odprawiane za:
a) † Bogusław Rachlicki od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Antonina Białek od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 16 – 22 VII 2021

PONIEDZIAŁEK 16 VIII
  7.15 - O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB
18.15 - O Boże bł. dla członków Róży św. Maksymiliana

WTOREK 17 VIII
7.15 - † Emilia Ozimina
18.15 - 1) † Helena Kubica i Stanisław Hulbój
- 2) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Agaty i Mario w 25 r. ślubu

ŚRODA 18 VIII
  7.15 - † Karol Zolich z żoną Franciszkiem i synami Antonim i Andrzejem
18.15 - † Helena Dobija w 11 r. śm. z mężem Antonim

CZWARTEK 19 VIII
  7.15 - † Stanisław Lasek w 6 r. śm. z żoną Danutą
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Elżbieta i Stanisława Handzlik, Andrzej Ohanowicz, Bolesław Pluto z rodzicami, 2) † Zofia i Józef Biegoń, 3) † Janina Kózka w 3 r. śm., 4) † Agata Beck Gara, 5) † Marian Mazanek, 6) † Barbara i Zbigniew Cisoń

PIĄTEK 20 VIII
  7.15 - † Teresa Juraszek
18.15 - † Weronika i Rudolf Harlecki

SOBOTA 21 VIII
  7.15 - Za Parafian
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Karola w 18 r. urodzin, b) o zdrowie dla Magdy

NIEDZIELA 22 VIII
  6.15 - † Czesław Nycz w 1 r. śm.
  7.30 - † Franciszek Kęska
  9.15 - † Jan Mikołajczyk z żoną Zofią w 6 r. śm. i Dawid Maguda
10.30 - † Helena, Alojzy z córką Marią Świńczyk
12.15 - 1) † Ryszard Rezik w 11 r. śm.
          - 2) O zdrowie i bł. Boże dla Bolesława Fiołka w 90 r. urodzin
18.15 - † Janina Kózka z mężem i synami

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie są odprawiane za:

a) † Bogusław Rachlicki od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Antonina Białek od 16 VIII do 15 IX 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 9 – 15 VII 2021

PONIEDZIAŁEK 9 VIII
  7.15 - † Helena Olma
18.15 - † Emilia Olejarz

WTOREK 10 VIII
  7.15 - † Zofia i Ryszard Abramczyk
18.15 - † Stanisław Suchta w 20 r. śm.

ŚRODA 11 VIII
  7.15 - Za Parafian
18.15 - † Władysława Zawiła

CZWARTEK 12 VIII
  7.15 - † Rozalia Włosińska z rodzicami
18.15. - Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Jerzy Slian, 2) † Krystyna Wydra w 1 r. śm., 3) † Marianna Onyszkiewicz z mężem, 4) † Wiktor i Władysława Szczepańczyk w r. śm., 5) † Helena i Wiktor Maga w r. śm., 6) † Teresa Dyczek, Zofia i Józef Biegoń, † Agata Beck Gara

PIĄTEK 13 VIII
  7.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Beaty i Wojciecha w 50 r. urodzin
18.15 - † Marek Cisowski

SOBOTA 14 VIII
  7.15 - † Leonarda i Gerard Porowiccy
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Klary z okazji urodzin, b) dla Aleksandry i Ludwika Kasperek w 50 r. ślubu, c) dla Kingi w 18 r. urodzin, d) dla członków grupy św. Katarzyny i ich rodzin, f) o szczęśliwe rozwiązanie i bł. Boże dla Anny, Marcina i dziecka, g) dla Emila w 90 r.. ur., h) dla Ludwika w 1 rocz. urodzin i Chrztu

NIEDZIELA 15 VIII Wniebowzięcie NMP
  6.15 - † Franciszek i Maria Handzlik z synami
  7.30 - † Maria Handzlik w 26 r. śm.
  9.15 - † Gertruda Krzyżak w r. śm. z mężem Stefanem i córką Małgorzatą
10.30 - † Anna i Tadeusz Nycz z dziećmi 12.15 - † Maria Handzlik
18.15 - † Grzegorz Florek w r. śm.


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Zygmunt Gacek od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Leon Olma od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 2 - 8 VIII 2021

PONIEDZIAŁEK 2 VIII
  7 .15 - † Jan Baraniec
18.15 - † Wojciech Szewczyk

WTOREK 3 VIII
7.15 - 1) † Zofia i Władysław Trusiak
       - 2) † Rozalia Handzlik w r. śm.
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość

ŚRODA 4 VIII
  7.15 - † Bogdan Szpak w 1 r. śm.
18.15 - † Maria Lempart w dniu urodzin
CZWARTEK 5 VIII
  7.15 - † Zenon Mośko w 3 r. śm. z rodzicami Heleną i Zenonem, Jan Kupiec z rodzicami, oraz Czesław Zdanowicz
18.15. - 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Maria Paszylk z rodzicami i chrześniaczką, 2) † Stanisław Śleziak w 1 r. śm., 3) † Władysława Zawiła

PIĄTEK 6 VIII
  6.30 - † Leon Gałuszka w 6 r. śm.
  8.00 - Msza na wyjście Pielgrzymki
18.15 - † Leopold Bogusz w 8 r. śm. z żoną Heleną

SOBOTA 7 VIII
  7.15 - O Boże bł. dla Kingi w 18 r. urodzin
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Marii i Kazimierza Tobiczyk w 40 r. ślubu

NIEDZIELA 8 VIII
  6.15 - † Zofia Mrowiec w 28 r. śm.
  7.30 - O Boże bł. dla członków Akcji Katolickiej
  9.15 - Za Parafian
10.30 - † Tadeusz Zieleźnik w 10 r. śm.
12.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Aliny w 18 r. urodzin
18.15 - † Joanna i Władysław Olech z synem Stanisławem

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:

a) † Zygmunt Gacek od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Leon Olma od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 26 VII – 1 VIII 2021

PONIEDZIAŁEK 26 VII
  7.15 - 1) † Anna Połata z mężem i córką, 2) † Jan Matyjaszek
18.15 - 1) O Boże bł. dla ks. Kamila z okazji imienin
          - 2) † Anna i Jan Formas

WTOREK 27 VII
  7.15 - 1) † Dawid Maguda, 2) † Jan Pociask w 11 r. śm.
18.15 - † Stefania i Jan Jeleński z synem Stanisławem

ŚRODA 28 VII
  7.15 - † Zygmunt Abramczyk
18.15 - † Karol Trębla z żoną Gertrudą

CZWARTEK 29 VII
  7.15 - † Danuta Lasek w 13 r. śm. z mężem Stanisławem
18.15.- Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Anna Ek, 2) † Edward Dyczek, 3) † Maria Pocielej, 4) † Anna Nycz w 4 r. śm., 5) † Alojzy i Anna Koteja

PIĄTEK 30 VII
  7.15 - Boże bł. dla Sióstr przygotowujących się do złożenia profesji wieczystej i o łaskę wytrwania na drodze powołania
20.00 - Msza zbiorowa za żyjących i zmarłych

SOBOTA 31 VII
  7.15 - † Otylia Olma
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) oraz szczęśliwe rozwiązanie dla Doroty, b) dla Marii i Józefa Chrobak w 67 r. ślubu, c) dla Michaliny Kulki, c) dla Marii Holisz w 75 r. urodzin, d) oraz łaskę nawrócenia dla pewnej osoby

NIEDZIELA 1 VIII
  6.15 - † Janina Szary w 6 r. śm.
  7.30 - † Włodzimierz Szabrański w 1 r. śm.
  9.15 - † Natalia Świerczok w 5 r. śm.
10.30 - † Stanisława z mężem, córką i wnuczką
12.15 - † Mariusz Haj
18.15 - † Krzysztof Ratuski w 7 r. śm.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Zygmunt Gacek od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Leon Olma od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

 

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 VII 2021

PONIEDZIAŁEK 19 VII
  7.15 - O Boże błog. i opiekę MB dla Małgorzaty w 70 r. urodzin
18.15 - † Leopold Olma w r. śm.

WTOREK 20 VII
  7.15 - † Czesława Jędrzejko
18.15 - † Kazimierz Fijak w r. śm.

ŚRODA 21 VII
  7.15 - † Genowefa Paszek z rodzicami
18.15 - † Władysław Plewa w 25 r. śm. z żoną Janiną

CZWARTEK 22 VII
  7.15 - † Jadwiga Pacuła w 5 r. śm., Anna i Jan Pacuła, Marta i Stanisław Pacuła
18.15.- Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Władysław Kubacki, 2) † Anna Małysiak, 3) † Anna i Antoni Kolarczyk
4) † Jan Honkisz z teściami, 5) † Stanisław Bratek z rodzicami, 6) † Daniel Dobrzański w 4 r. śm. z dziadkami Oswaldem i Edwardem, 7) † Leon Olma z synem Krzysztofem,8) † Antoni i Anna Zolich z rodzicami

PIĄTEK 23 VII
  7.15 - † Jan Pociask w 11 r. śm.
18.15 - † Krzysztof Dobija

SOBOTA 24 VII
  7.15 - † Władysława Zawiła
13.30 - O Boże błog. dla Genowefy Kruk w 80 r. urodzin
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB a) dla Magdaleny, b) dla Joanny i Michałka w 10 r. ur., b) dla Karoliny, c) dla Lidii i Krzysztofa w r. Ślubu, d) dla Ewy i Wojciecha w 40 r. ślubu
e) o zdrowie dla Frania

NIEDZIELA 25 VII
  6.15 - † Aniela i Władysław Bryka
  7.30 - † Stanisław Matejko w 28 r. śm.
  9.15 - † Janina Fiałek w 13 r. śm.
10.30 - O Boże błog. dla rocznych dzieci
12.15 - O Boże błog. dla nowo ochrzczonych
18.15 - † Alojzy Ozimina

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Zygmunt Gacek od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Leon Olma od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 12 - 18 VII 2021

PONIEDZIAŁEK 12 VII
7.15 - † Walenty Nazor z rodzicami
18.15 - † Maria Konior w 1 r. śm.

WTOREK 13 VII
7.15 - † Anna i Antoni Mleczko
18.15 - † Józefa i Ignacy Płosa z dziećmi

ŚRODA 14 VII
7.15 - † Maria Droździk z braćmi
18.15 - † Wilhelm Szafran

CZWARTEK 15 VII
7.15 - † Marianna i Rudolf Szlosarczyk w r. śm.
18.15.- Msza zbiorowa za zmarłych:
1) † Julian Kalemba
2) † Józef Koczur w 20 r. śm.
3) † Franciszka i Rudolf Koczur
4) † Konstanty Suchy w 15 r. śm. z rodzicami Alojzym i Rozalią
5) † Andrzej Dwornik

PIĄTEK 16 VII
7.15 - † Karol Trębla z żoną Gertrudą
18.15 - † Helena Lejkowska w r. śm. z mężem Józefem

SOBOTA 17 VII
7.15 - † Gertruda i Wincenty Maślanka
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla syna Kamila z okazji urodzin

NIEDZIELA 18 VII
6.15 - † Maria Pocielej w 1 r. śm.
7.30 - † Stefan Jaziorski z żoną i rodzicami
9.15 - † Janusz Gruszeczka
10.30 - † Anna i Karol Jankisz
12.15 - † Zdzisław Stawowczyk
18.15 - † Stanisław Kasperek

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Zygmunt Gacek od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Leon Olma od 17 VII do 15 VIII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 5 - 11 VII 2021

PONIEDZIAŁEK 5 VII
  7.15 - 1) † Józef Luber w 7 r. śm., 2) † Genowefa Dyczek
18.15 - † Adela Miłek w 12 r. śm.

WTOREK 6 VII
  7.15 - 1) † Julian Kalemba w r. śm. z mężem Józefem
          - 2) † Jan Matyjaszek
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość

ŚRODA 7 VII
  7.15 - † Stefania Klimas z mężem i rodzicami
18.15 - † Józef Rosner z żoną Anielą

CZWARTEK 8 VII
  7.15 - 1) † Dariusz Urabański
          - 2) O Boże bł. i zdrowie dla Elżbiety z okazji 70 r. urodzin i imienin
18.15.- Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Maria Wyżykowska z mężem Leonem w 12 r. śm., b) † Stanisława Bryzek

PIĄTEK 9 VII
  7.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Wacławy i Mieczysława w r. ślubu
18.15 - † Józef Urbaniec w 3 r. śm.

SOBOTA 10 VII
  7.15 - O Boże bł. dla członków Róży św. Teresy Ledóchowskiej
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Haliny i Jana w 50 r. ślubu
b) dla Danuty i Mariana Kiejda w 50 r. ślubu
b) dla Kasi, Kamilka, Krystyny i Joli
c) o pomoc w nauce dla Kamila

NIEDZIELA 11 VII
  6.15 - † Zenon Mośko w 6 r. śm. z mamą Heleną i synem Zenonem, Jan Kupiec z rodzicami, Czesław Zdanowicz
  7.30 - O Boże bł. dla członków Akcji Katolickiej
  9.15 - Za Parafian
10.30 - † Joanna Pluta w 9 r. śm.
12.15 - † Franciszek Grzywa w 6 r. śm.
18.15 - Za Parafian


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Markiel od 18 VI do 17 VII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Józef Mynarski od 18 VI do 17 VII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 28 VI - 4 VII 2021

PONIEDZIAŁEK 28 VI
  6.30 - 1) O zdrowie i bł. Boże dla Dariusza w 50 r. urodzin
          - 2) † Stanisława Góra w 1 r. śm.
  7.15 - † Alojzy Kasperek z córkami
18.15 - † Alojzy Damek z żoną
WTOREK 29 VI Św. Ap. Piotra i Pawła
6.30 - 1) † Teresa i Piotr Wawak, 2) † Rafał Dolaś w 6 r. śm z tatą Stanisławem
9.15 - † Julian Rokowski
18.15 - 1) † Piotr Wosiński z żoną Moniką i rodzicami
          - 2) † O Boże bł. i opiekę MB dla ks. Proboszcza z okazji imienin
ŚRODA 30 VI
  6.30 - 1) † Zygmunt Kulakowski z żoną Anielą, 2) † Sebastian Krężel
  7.15 - † Olga i Emil Sowińscy w 7 r. śm.
18.15 - 1) † Jan Chorwat, 2) † Jan Marek
CZWARTEK 1 VII
  7.15 - † Franciszek i Franciszka Rusek z synem Józefem
18.15.- 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Janina Likus z synem Jerzym i rodzicami, b) † Anna Kasztelnik w 12 r. śm.
c) † Zofia Olma w r. śm. z mężem Czesławem i zięciem Józefem, d) † Edward Dyczek w r. śm., e) † Eugeniusz Wojtasik, f) † Bernard Koteja w 20 r. śm.

PIĄTEK 2 VII Odpust Nawiedzenia NMP
  6.30 - 1) † Kazimierz Warszawski, 2) † Sylwester Dybski w2 r. śm.
  9.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Natalii i Kasi z mężem
18.15 - Za Parafian
SOBOTA 3 VII
  7.15 - † Maria i Edward Klepacz
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB:
a) dla Tomasza z okazji imienin, b) dla Piotra Maron z r. urodzin c) o szczęśliwe rozwiązanie dla Kingi
NIEDZIELA 4 VII Odpust Nawiedzenia NMP
  6.15 - † Zbigniew Gajda z mamą
  7.30 - Za zmarłe członkinie Róży św. Michała Archanioła
  9.15 - † Anna i Stanisław Dutka z rodzicami
10.30 - † Lech Mazur w 11 r. śm.
12.00 - Za Parafian
18.15 - † Monika i Jan Strońscy


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Markiel od 18 VI do 16 VII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Józef Mynarski od 18 VI do 16 VII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Stanisława Mynarska od 1 do 30 VI 2021 (Sercanie - Bełchatów)
d) † Celina Więcek od 1 do 30 VI 2021 (ks. Jan Świerkosz - Herrnbaumgarten - Austria)
e) † Henryka Ozimina od 1 do 30 VI 2021 (ks. Leszek Bednarczyk - Hochenau - Austria)

INTENCJE MSZALNE 21- 27 VI 2021

PONIEDZIAŁEK 21 VI
  6.30 - 1) † Karolina i Tomasz Żabiński
          - 2) † Ludwika, Aleksander, Kunegunda, Franciszek z synem Mieczysławem
  7.15 - † Stanisław Knybel z rodzicami, Stanisław Góralczyk z rodzicami, Stanisław Kąkol z żoną Franciszką
18.15 - † Wilhelm Szafran
WTOREK 22 VI
  6.30 - 1) † Alina Duźniak, 2) † Józef Faron
  7.15 - † Władysława Knapik z mężem Józefem i synem Lechem
18.15 - † Kazimierz Świerczek w 19 r. śm.
ŚRODA 23 VI
  6.30 - † Jan Pierchała
  7.15 - † Kazimierz Duźniak z rodzicami
18.15 - 1) O Boże bł. dla ks. Proboszcza i ks. Piotr z okazji imienin,
          - 2) † Piotr Włosiński z żoną Moniką i rodzicami, 3) † Maciej Kapustka
CZWARTEK 24 VI
  6.30 - † Zofia Sierek w 12 r. śm.
  7.15 - † Herta, Herbert Czauderna z żoną i rodzicami
18.15.- 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla uczniów klas VII i VIII, szkół średnich

               i zawodowych
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych: a) † Janina Likus z synem Jerzym,
b) † Przemysław Wandor w 9 r. śm., c) † Jan Haj, Piotr Budzyk, Katarzyna Godzic, d) † Jan Rosner, e) † Leszek Mynarski, f) † Józef Szkabrat z rodzicami,
g) † Elżbieta i Stanisław Handzlik, Andrzej Ohanowicz, Bolesław Pluto z rodzicami, h) † Grzegorz, i) † Natalino Aronna w r. śm., j) † Krystyna Beck, k) ks. † Jan Sosnowski
PIĄTEK 25 VI
  6.30 - 1) † Jan Baraniec, 2) † Helena Olma
  7.15 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla klas IV-VI,

          - 2) † Stanisław Michalik w 2 r. śm.
  8.00 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla klas I - III
20.00 - Intencje zbiorowe za żyjących i zmarłych
SOBOTA 26 VI
  6.30 - 1) † Leon Pysz, 2) † Józef Faron
  7.15 - O Boże bł. dla Władysława w 80 r. ur.
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB: a) dla Aleksandry Dziech w 40 r. ur. i rodziny, b) dla Emilii i Edwarda, c) dla Józefy Kupiec, d) dla Mariana
NIEDZIELA 27 VI
  6.15 - † Franciszek Pysz z żona Czesławą
  7.30 - † Antoni i Maria Homa z rodzicami
  9.15 - † Władysław Kózka z żoną Janiną i synami
10.30 - ROCZKI
12.15 - CHRZEST
18.15 - † Piotr i Tadeusz Kądziołka
P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Markiel od 18 VI do 16 VII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Józef Mynarski od 18 VI do 16 VII 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Stanisława Mynarska od 1 do 30 VI 2021 (Sercanie - Bełchatów)
d) † Celina Więcek od 1 do 30 VI 2021 (ks. Jan Świerkosz - Herrnbaumgarten - Austria)
e) † Henryka Ozimina od 1 do 30 VI 2021 (ks. Leszek Bednarczyk - Hochenau - Austria)

 

INTENCJE MSZALNE 14 - 20 VI 2021

PONIEDZIAŁEK 14 VI
  6.30 - 1) † Helena Mośko w 11 r. śm. z mężem Zenonem i synem Zenonem,   

                   Jan Kupiec z rodzicami, Czesław Zdanowicz,

          - 2) † Józef Markiel
  7.15 - † Józef Gorczyca
18.15 - † Jan Iskra

WTOREK 15 VI
  6.30 - 1) † Blanka Okrzesik z mężem i siostrą Anną,

          - 2) O uwolnienie dla pewnej osoby
  7.15 - † ks. Jan Sosnowski
18.15 - O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Marii
ŚRODA 16 VI
  6.30 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Danieli Piegzy w 89 r. ur.
  7.15 - † Alojzy Ozimina
18.15 - Za Parafian
CZWARTEK 17 VI
  6.30 - † Michał Marzec w 18 r. śm. z zięciem Michałem w 2 r. śm.
  7.15 - † Roman Dziergas z synem Zdzisławem
18.15.- Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Agnieszka i Stefan Paszek, b) † Marian Kielan, Cecylia i Bronisław Mleczko,
c) † Aleksandra, Roman, Mirosław, Anna, Józefa, Marian, Maria i Franciszek,
d) † Zygmunt Gacek, e) † Bogusław Rachlicki, f) † Rozalia Jaroszek w 30 r. śm. z mężem Karolem, g) † Ewa i Józef Bartelmus w 1 r. śm. z córką i synami

PIĄTEK 18 VI
  6.30 - 1) O Boże bł. i pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy dla Jacka,

          - 2) † Józef Faron
  7.15 - † Krzysztof Olma w 8 r. śm. oraz Antonina i Franciszek Olma
18.15 - 1) † Michał Gacek z rodzicami, 2) † Józef Izydorek
SOBOTA 19 VI
  6.30 - 1) † Tadeusz Grduk w 21 r. śm.,

          - 2) † Józef Markiel
  7.15 - 1) † Dawid Maguda, 2) † Ferdynand Klimczak
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB
a) dla Ewy i Jakuba Kopaczków w 11 r. ślubu i Franciszka w 1 r. Komunii św.

NIEDZIELA 20 VI
  6.15 - † Janina Plewa w 23 r. śm. z mężem Władysławem
  7.30 - 1) † Zdzisław Stawowczyk,

          - 2) † Janina i Jan Szary
  9.15 - † Mikołaj i Aniela Panek
10.30 - † Eugeniusz Borowski w 16 r. śm.
12.15 - † Matylda i Adam Krajuszek z rodziną
18.15 - † Alojzy Ozimina

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Gorczyca od 19 V do 17 VI 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Tadeusz Piszczek od 19 V do 17 VI 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Stanisława Mynarska od 1 do 30 VI 2021 (Sercanie - Bełchatów)
d) † Celina Więcek od 1 do 30 VI 2021 (ks. Jan Świerkosz - Herrnbaumgarten - Austria)
e) † Henryka Ozimina od 1 do 30 VI 2021 (ks. Leszek Bednarczyk - Hochenau - Austria)

INTENCJE MSZALNE 7 -13 VI 2021

PONIEDZIAŁEK 7 VI
  6.30 - 1) † Władysława Mordak, 2) W intencji Bogu wiadomej
  7.15 - † Genowefa Dyczek
18.15 - † Piotr Budzeń w 30 r. śm.
WTOREK 8 VI
  6.30 - 1) † Dawid Maguda, 2) † Józef Markiel
  7.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Michała, Joanny i Hani
18.15 - † Jarosław Kowalski
ŚRODA 9 VI
  6.30 - † Jan Sita z synem Jerzym
  7.15 - † Józef Izydorczyk
18.15 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Gertrudy w 85 r. urodzin
- 2) O zdrowie i bł. Boże dla Herminy Stanclik
CZWARTEK 10 VI
  6.30 - † Rudolf Olma
  7.15 - † Stanisława Mynarska
18.15.- Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Janina Jordan w 13 r. śm. z mężem Janem, córką Marią i synem Józefem, b) † Karol Trębla, c) † Helena Kubica i zmarli z rodziny Krzyżowskich, d) † Stanisław i Jadwiga Zamarło z wnukiem Mateuszem i Anną Zamarło, e) † Władysław i Emilia Ozimina, Zygmunt
Władyka, f) † Andrzej Żarczyński z rodzicami, g) † Antonina Jura z synem, h) † Sandra Dawid, i) † Anna Krywult w 25 r. śm.
PIĄTEK 11 VI UROCZYSTOŚĆ NSPJ
  6.30 - † Aurelia Wróbel w r. śm.
  9.15 - † Józef Kalemba w rocz. śm. z żoną Julią
18.15 - 1) † Teresa i Ignacy Dudek z dziećmi, 2) † Krzysztof Dobija
SOBOTA 12 VI
  6.30 - O Boże bł. dla Szymona i Doroty na dalsza drogę wspólnego życia
  7.15 - 1) † Janina Mędrala w 2 r. śm., 2) † Helena Zolich
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB: a) dla Antoniego z okazji imienin, b) dla Bożeny i Łukasza w 9 r. ślubu oraz dla Hani i Marysi, c) dla Małgorzaty w 60 r. ur. oraz wnuków Szymona w 8 r. ur. i Krzysztofa w 12 r. ur., d) dla Członkiń Róży św. Joanny Beretty Moli i ich rodzin, e) dla pewnej rodziny, f) dla Rozalii w 89 r. ur.
NIEDZIELA 13 VI
  6.15 - † Genowefa Orkisz w 1 r. śm.
  7.30 - O Boże bł. dla Akcji Katolickiej
  9.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Magdaleny i Mariusza Białas w 25 r. ślubu
10.30 - † Wiesław Gerczuk w 1 r. śm.
12.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Tomasza i Anieli Bednarz w 60 r. ślubu
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Edyty i Sławomira w 10 r. ślubu

 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Gorczyca od 19 V do 17 VI 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Tadeusz Piszczek od 19 V do 17 VI 2021 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Stanisława Mynarska od 1 do 30 VI 2021 (Sercanie - Bełchatów)
d) † Celina Więcek od 1 do 30 VI 2021 (ks. Jan Świerkosz - Herrnbaumgarten - Austria)
e) † Henryka Ozimina od 1 do 30 VI 2021 (ks. Leszek Bednarczyk - Hochenau - Austria)

 

INTENCJE MSZALNE 31 V - 6 VI  2021

PONIEDZIAŁEK 31 V ODPUST
  6.30 - 1) O Boże bł. dla Ireneusza w 45 r. urodzin,

          - 2) † Stefan Mizera w 14 w r. śm.
  9.15 - O Boże bł. dla Ireneusza Furczyka w 45 r. urodzin
18.15 - 1) † Anna i Alojzy Koteja, Waleria i Franciszek Gorczyca
          - 2) † Marian Ormaniec (




Sanktuarium
Matki Bożej Bolesnej





Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawiedzenia N.M.P.
43-344 Bielsko-Biała Hałcnów
ul. Wyzwolenia 336
tel. 33 81-07-250