DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Żyjmy w mocy Bożego Ducha!

Rok św. Melchiora Grodzieckiego

Parafia
Nawiedzenia N.M.P.
Parafia Nawiedzenia N.M.P.
Intencje

INTENCJE MSZALNE 20 - 26 V 2019

PONIEDZIAŁEK 20 V
  6.30 - 1) † Antoni Włosiński w 50 r. śm. z żoną Rozalią i synem Rudolfem
          - 2) † Stanisław Widlarz
  7.15 - 1) † Władysław z żoną i synem, 2) † Irena Wontorczyk
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Wiesława Jakubca w 50 r. ur.
WTOREK 21 V
  6.30 - † Ignacy Piznal w 2 r. śm.
  7.15 - † Stanisław Jurzak w 19 r. śm.
18.15 - † Teresa i Ignacy Dudek z dziećmi
ŚRODA 22 V
  6.30 - 1) † Danuta Holerek (od sióstr Serafitek), 2) † Antonina Owczarz,

            3) † Irena Wontorczyk
  7.15 - † Władysław Piwowarczyk
18.15 - † Rudolf i Marianna Owczarz z synem Rudolfem i Karolem oraz synową Adelą
CZWARTEK 23 V
  6.30 - 1) † Danuta Holerek (od ADŚ), 2) O uzdrowienie dla pewnej osoby
  7.15 - † Józef Polak w 30 r. śm., Julia w 15 r. śm, Katarzyna i Stanisław Kiryk
18.15 - 1) W intencji Apostolatu Maryjnego
         - 2) Zbiorowa za zmarłych:
a) † Zdzisław Flisiński w 1 r. śm., b) † Beata, c) † Wiktoria Szlagor (z okazji Dnia Matki), d) † Stanisława Adamek, e) † Janina Mynarska w 20 r. śm. i zmarli z rodziny, f) † Patrycja
PIĄTEK 24 V
  6.30 - † Piotr Włosiński w 5 r. śm. z żoną Moniką i rodzicami
  7.15 - 1) † Bernardyna i Władysław Janeczko, 2) † Aniela Ciućka
18.15 - Za Parafian
SOBOTA 25 V
  6.30 - 1) † Małgorzata Szymik, 2) † Antoni Dyczek
  7.15 - 1) † Julia Kalemba, 2) † Karolina Owczarz
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Danuty w rocz. urodzin, b) dla Piotra i Beaty Sołtysik w 25 r. ślubu, c) O Boże bł. i powrót do zdrowia dla Lucyny, d) Dziękczynna za ofiarowaną nerkę - dawcy i jego rodzinie, e) dla Tadzia i Jasia, f) o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 26 V
  6.15 - † Janina Szary z mamą, siostrą i synową Urszulą
  7.30 - † Monika Włosińska z mężem Piotrem i rodzicami
  9.15 - † Kazimierz Fijak w 5 r. śm.
10.30 - ROCZEK
12.15 - Za Parafian
18.15 - † Emilia Złocka w 8 r. śm. z mężem Józefem

INTENCJE MSZALNE 13 - 19 V 2019

PONIEDZIAŁEK 13 V
  6.30 - 1) † Józefa i Stanisław Koczur, 2) † Jacek Wojciech
  7.15 - † Józef Dudek w rocz. śm. z żoną Heleną
18.15 - † Tadeusz Biegun z rodzicami i bratem
WTOREK 14 V
  6.30 - † Maria Lempart
  7.15 - † Aniela Rosner w 10 r. śm.
18.15 - † Zofia Olma z siostrą Martą
ŚRODA 15 V
6.30 - † Zofia Żabińska
7.15 - † Zofia Zawiła z mężem i synem
18.15 - 1) O Boże bł. dla ks. Sławomira, 2) O Boże bł. dla Jadwigi i Mariusza w 15 r. ślubu oraz dla całej rodziny, 3) † Wincenty Koziołek w 29 r. śm.
CZWARTEK 16 V
  6.30 - † Augustyn i Aniela Stryczek
  7.15 - † Zuzanna i Józef Kubiczek w r. śm.
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
a) † Leopold Rosner z rodzicami w r. śm., b) † Władysław Szlagor, c) † Anna Strzop w 1 r. śm., d) † Władysław Bestwina w r. śm. z teściami, e) † Józef i Rozalia Jurasz z zięciem Władysławem, f) † Leszek Kanik z córką Małgorzatą i Krystyną, g) † Adam Mieszczak z żoną, Stanisław Bąk, h) † Teresa Kumor i Michał Marek, i) † Karolina Owczarz
PIĄTEK 17 V
  6.30 - 1) † Grażyna i Edward Pysz, 2) O Boże bł. oraz zdrowie duszy i ciała dla Marcina, 3) O zdrowie dla Iwony i szczęśliwą operację
  7.15 - † Adolfina Kaczmarczyk w 3 r. śm.
18.15 - † Jerzy Juraszek
SOBOTA 18 V
  6.30 - 1) W intencji Bogu wiadomej, 2) † Teresa Nikiel
  7.15 - † Krystyna Pietryszyn
15.15 - Za OSP Bielsko-Biała
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Antoniego w 1 rocz. urodzin, b) dla Róży św. Jana Pawła II i ich rodzin, c) dla Kacpra w 10 rocz. urodzin, d) dla Gertrudy Tomaszek w 90 r. urodzin
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 V
  6.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Stanisława w 60 r. ur.
  7.30 - O Boże bł. członków dla Róży św. Michała Archanioła
  9.15 - 1) † Eryk Luks z mamą Marią i siostrą Zofią, 2) † Józef i Julia Flaka
10.30 - † Zofia i Kazimierz Jędrzejko z rodzicami
12.15 - CHRZEST
18.15 - † Jan Prusak w 20 r. śm. z rodziną

INTENCJE MSZALNE  5 - 12 V 2019

PONIEDZIAŁEK 6 V
  6.30 - 1) †Agnieszka Bojanowicz w 22 r. śm., 2) †Jan Pezdek
  7.15 - † Bronisław Blachura z bratem Stanisławem
18.15 - † Rudolf Koczur z żoną Franciszką
WTOREK 7 V
  6.30 - † Maria Tomala w 6 r. śm.
  7.15 - † Karolina Olma
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 8 V Uroczystość Św. Stanisława
  6.30 - 1) † Stanisław Wawak
          - 2) † Ernestyna Czekańska
  7.15 - † Jan Jędrzejczyk
18.15 - 1) O Boże bł. i opieką MB dla ks. Stanisława
          - 2) † Regina Furtak z rodzicami i krewnymi
CZWARTEK 9 V
  6.30 - † Salomea Żabińska
  7.15 - 1) † Maria i Franciszek Dudek z córką Władysławą, 2) † Piotr Drodz
18.15 - Zbiorowa za zmarłych: a) † Gertruda i Anna w 10 r. śm., b) † Zofia Abramczyk,c) † Jacek Wojciech, d) † Aniela Ciućka, e) † Edward Gut, f) † Józef i Salomea Kanik, g) † Augustyn i Monika Nycz, h) † Karolina Kliś
PIĄTEK 10 V
  6.30 - † Gotfryda Bartelmus
  7.15 - 1) † Irena Wontorczyk, 2) † Danuta Holerek
18.15 - † Józef Dębogórski w 12 r. śm. (od żony i córki z rodziną)
SOBOTA 11 IV
  6.30 - † Barbara Haręża z mężem Janem, synem Mieczysławem, Tadeuszem, Gustawem
  7.15 - † Jan Muszyński
11.00 - BIERZMOWANIE
18.15 - 1) Za strażaków OSP Hałcnów w 125 rocznicę powstania jednostki
          - 2) Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Wiktorii w 15 r. urodzin i rodziców, b) dziękczynna z prośba o pomoc w realizacji przeprowadzki dla Anny
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12 IV
  6.15 - † Helena Piątek w 2 r. śm.
  7.30 - W intencji Akcji Katolickiej
  9.15 - † Piotr Barcik w 7 r. śm.
10.30 - Rocznica I Komunii Świętej
12.15 - † Franciszek Wilkosz w 20 r. śm.
18.15 - † Stefan Krzyżak w 19 r. śm. z żoną Gertrudą i córką Małgorzatą

 

INTENCJE MSZALNE 28 IV - 5 V 2019

PONIEDZIAŁEK 29 IV
  6.30 - † Maria Lempart
  7.15 - † Stanisław Szkabrat
18.15 - † Wojciech Fudala
WTOREK 30 IV
  6.30 - O zdrowie i bł. Boże dla Genowefy w 85 rocz. urodzin
  7.15 - † Stanisław Szkabrat w 18 r. śm.
12.00 - Msza św. na Rozpoczęcie Diecezjalnej Pielgrzymki do Łagiewnik
18.15 - † Władysława i Józef Wilczyńscy
ŚRODA 1 V
  6.30 - † Maria Kapustka
  7.15 - † Julia Gryga w r. śm. z mężem
18.15 - Za Parafian
CZWARTEK 2 V
  6.30 - † Krzysztof Żabiński w r. śm.
  7.15 - † Karolina Olma
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ, 2) Zbiorowa za zmarłych:
a) † Jan Miklusiak w 2 r. śm., b) † Leon z zoną Heleną w r. śm., c) † Janusz Zemanek w r. śm. z rodzicami, d) †† z rodziny Szpak, e) † Edward Gut, f) † Wiktoria i Edward, Ewa
PIĄTEK 3 V NMP KRÓLWOEJ POLSKI
  6.15 - † Antonina Nycz z mężami Leopoldem i Ludwikiem
  7.30 - O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Dawida w 18 rocz. urodzin
  9.15 - † Józef Jędrzejko w 3 r. śm.
10.30 - Za Ojczyznę i Strażaków OSP Hałcnów
12.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Danuty i Leszka w 50 rocz. ślubu
18.15 - † Monika Włosińska z mężem Piotrem i rodzicami
SOBOTA 4 IV
  6.30 - 1) O Boże bł. i opiekę MB dla Dawida, 2) † Józef Nikiel
  7.15 - † Jan Kurtycz
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Grażyny i Jerzego w 40 r. ślubu, b) dla Haliny i Ferdynanda w 45 r. ślubu, c) o szczęśliwe zdanie matury dla Michała, Macieja i Aleksandra
III NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 IV
  6.15 - † Stanisława i Waldemar Adamek, Stanisław Konior z rodzicami
  7.30 - †Stanisław Gawlik z teściem
  9.15 - † Stanisław Bąk w 8 r. śm.
10.30 - I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.15 - O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Stanisława w 30 r. ślubu
18.15 - † Anna Adamus

INTENCJE MSZALNE 22 - 28 IV 2019

PONIEDZIAŁEK WIELANOCNY 22 IV
  6.15 - † Karolina Olma
  7.30 - † Janina i Jan Szary z rodzicami i synem Krzysztofem
  9.15 - † Tadeusz Mynarski w 5 r. śm.
10.30 - ROCZKI
12.15 - CHRZTY
18.15 - † Stefan Krzyżak z żoną Gertrudą i córką Małgorzatą
WTOREK 23 IV
  6.30 - † Bronisława Malinowska w 3 r. śm.
  7.15 - † Aniela Blachura
18.15 - † Bogdan Fudala z dziadkami Janem i Józefą
ŚRODA 24 IV
  6.30 - † Krystyna i Walenty Nycz z synem Stanisławem
  7.15 - † Rudolf Hatala w r. śm. z żoną Hildegardą
18.15 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Marii i Janiny w 65 r. urodzin
          - 2) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Anny i Artura w 20 r. ślubu
CZWARTEK 25 IV
  6.30 - 1) † Antoni Wachowicz, 2) † Jan Muszyński
  7.15 - † Stefania Jurecka
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
a) † Krzysztof Jędrzejko, b) † Jan Pezdek, c) † Jan Brusiński w 1 r. śm.,
d) † Franciszek Chrobak w r. śm. z synem Piotrem, e) † Zofia i Stanisław Szczepińscy, Janina, Julian Wysogląd, Stanisława Pastucha, f) † Danuta Holerek,

g † Franciszek Nycz w 25 r. śm., Ryszard Nycz w 8 r. śm., Helena, Józef Bylica, Józef i Zofia Szatkowscy z synem i synową, h) † Edward Cisowski z synem Markiem,

i) † Marian Walaszczyk
PIĄTEK 26 IV
  6.30 - † Piotr Caputa w r. śm.
  7.15 - † Jerzy Wróbel
20.00 - Zbiorowa za żywych i zmarłych
SOBOTA 27 IV
  6.30 - † Bernadetta Duźniak
  7.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Mikołaja i Barbary Suchyta w 50 r. ślubu
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Anny Pawlik z okazji urodzin i ukończenia studiów, b) o zdrowie dla Mariusza i rodziców, c) dla Marzeny 40 r. urodzin, d) o szczęśliwe zdanie matury dla Natalii, Patrycji, Wiktorii, e) dla Wojciecha Antonowicza z ok. imienin
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 28 IV
   6.15 - † Maria i Julian Giertler
  7.30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Członkiń Róży bł. Honorata
  9.15 - † Józef Kęska z siostrą, bratem, rodzicami i teściami
10.30 - Za Parafian
12.15 - Za Parafian
18.15 - Edward Cisowski w 4 r. śm. z synem Markiem

INTENCJE MSZALNE 15 - 21 IV 2019

WIELKI PONIEDZIAŁEK 15 IV
  6.30 - 1) † Piotr Okrzesik w 2 r. śm., 2) † Zofia i Stanisław Płonka
  7.15 - † Anastazja Kasperek
18.15 - † Anastazja i Klemens Linde z rodzicami i rodzeństwem
WIELKI WTOREK 16 IV
  6.30 - † Marta Twardosz z mężem i synem
  7.15 - † Felicja i Cyryl Gałuszka
18.15 - † Antoni Miłek w 17 r. śm.
WIELKA ŚRODA 17 IV
  6.30 - 1) O szczęśliwe rozwiązanie i potrzebne łaski dla Kingi, 2) † Danuta Holerek
  7.15 - † Stanisław Wawak
18.15 - † Stefan Wykręt w 3 r. śm.
WIELKI CZWARTEK 18 IV
18.15 - 1) Za kapłanów (od Straży Honorowej NSPJ), 2) † Agnieszka Mazur w 2 r. śm., 3) † Józef i Władysława Kaczor w 14 r. śm., 4) † Franciszek Olma z żoną Anną i synem Krzysztofem, Karolina Olma, 5) † Zofia i Władysław Plata z synem Józefem
WIELKI PIĄTEK 19 IV
W Wielki Piątek nie odprawia się Mszy Św.
SOBOTA WGILIA PACHALNA 20 IV
19.15 - 1) † Otylia Dyczek z rodzicami, 2) † Janina i Jan Szary z rodzicami i synem Krzysztofem, 3) O Boże bł. dla Teresy i Ryszarda Niczyporuk w 40 r. ślubu, 4) † Bronisława Pizun, 5) † Józef i Ludwika Kowalska, Roman Pabian,
Małgorzata i Jerzy Szymańscy

NIEDZIELA WIELANOCNA 21 IV
  5.30 - † Marcela i Michał Strońscy z rodzicami
  7.30 - † Kazimierz Jędrzejko w 2 r. śm. z żoną Zofią
  9.15 - † Zofia Zolich w 23 r. śm. z synem Janem w 4 r. śm.
10.30 - † Piotr i Monika Włosińscy z rodzicami
12.15 - Dziękczynna z prośba o Boże bł. dla Barbary i Ryszarda w 40 r. ślubu
18.15 - Dziękczynna z prośba o Boże bł. i opiekę MB dla małżonków

INTENCJE MSZALNE 8 - 14 IV 2019

PONIEDZIAŁEK 8 IV
  6.30 - 1) † Karolina Olma, 2) † Jan Pezdek
  7.15 - † Jan Jędrzejczyk
18.15 - † Helena Kuzaj w 4 r. śm.
WTOREK 9 IV
  6.30 - † Stanisław Wawak
  7.15 - † Grzegorz Sznajder w 5 r. śm.
18.15 - † Bronisława Pizun
ŚRODA 10 IV
  6.30 - 1) † Maria Lempart, 2) † Stefania Garbacz
  7.15 - † Stanisław z rodzicami
18.15 - † Jerzy Slian
CZWARTEK 11 IV
  6.30 - 1) † Jan Rosner, 2) † Ernestyna Czekańska
  7.15 - O Boże bł. i zdrowie w rodzinie Anity i Witolda oraz o dary Ducha Świętego
dla syna Kacpra
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Antoni i Marta Olma, b) † Piotr Stanclik w 8 r. śm., c) † Przemysław Wandor, d) † Józef z żoną Anną Pysz w r. śm., e) † Agata Tlałka w 4 r. śm., f) † Jan Muszyński, g) † Jan Pezdek, h) † Aleksandra i Władysław Kocur, Emilia i Stanisław Porębski w r. śm., i) † Maria Czauderna, j) † Janina i Antoni Bień, k) † Michał i Hieronima Urbanowicz w r. śm., l) † Czesława i Leon Tatoń, Weronika i Tadeusz Łysek
PIĄTEK 12 IV
  6.30 - 1) † Maria Kapustka, 2) † Józef Mrzygłodzki
  7.15 - 1) † Anna Kanik w 1 r. śm., 2) † Leopold Kuder w 14 r. śm.
18.15 - † Jan Zontek w 1 r. śm.
SOBOTA 13 IV
  6.30 - 1) † Zygmunt Kulakowski i Aniela Kulakowska, 2) † Józef Dyczek
  7.15 - 1) † Przemysław Binek i Danuta Czech, 2) † Karol Krzyżak
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
a) Zofii i Józefa Krywult w 50 r. ślubu, b) Barbary Garus z ok. 70 r. urodzin,
c) o zdrowie dla Karoliny, d) o zdrowie dla Janusza, e) Mariusza i rodziców
f) członków Róży św. Katarzyny i ich rodzin
NIEDZIELA PALMOWA 14 IV
  6.15 - O Boże bł. dla Magdy Rydz w 20 r. urodzin
  7.30 - O Boże bł. dla członków Akcji Katolickiej
  9.15 - † Michał Stroński w 10 r. śm.
10.30 - † Wanda i Józef Szlosarczyk z synem Józefem
12.15 - † Antonina Nycz z mężami Ludwikiem i Leopoldem
18.15 - † Stefan Wykręt w 3 r. śm.


INTENCJE MSZALNE 1 - 7 IV 2019

PONIEDZIAŁEK 1 IV
6.30 - † Stanisław Dyczek
7.15 - 1) † Stanisława Wala z mężem Józefem
        - 2) O Boże bł. i opiekę MB dla żyjących członków Róży św. Teresy od Dzieciatka Jezus i za zamarłych o życie wieczne
18.15 - † Rudolf Owczarz w 1 r. śm.
WTOREK 2 IV
  6.30 - † Helena Kopczyńska
  7.15 - † Wiktor Wróbel w 17 r. śm.
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 3 IV
  6.30 - O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Suzany w 2 r. urodzin
  7.15 - † Tomasz Matuszczak
  9.00 - † Antoni Bień
11.00 - † Władysław Piwowarczyk
12.15 - † Irena Krywult
16.15 - Za Parafian
18.15 - † Franciszka i Andrzej Jurzak z synem
19.15 - † Krystyna Antonowicz
CZWARTEK 4 IV
  6.30 - 1) † Augustyn Wontorczyk,
           - 2) † Jan Kurtycz
  7.15 - Dziękczynna za 85 lat życia z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę MB
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Rozalia i Wiktor Macura w r. śm.,
b) †† Absolwenci SP nr 28: Bernadeta Chrobak z domu Śmieszek, Jacek Braka, Jerzy Juraszek, Krzysztof Olma, Marek Cisowski
c) † Krystyna Sadkowska,
d) † Władysław Waluś,
e) † Helena i Szymon Kęska z dziećmi Józefem, Franciszkiem i Marią
PIĄTEK 5 IV
  6.30 - 1) † Stanisław Wawak,
          - 2) † Kunegunda, Franciszek z synem Mieczysławem i teściami Ludwiką i Aleksandrem
  7.15 - † Zofia Zemanek w 20 r. śm.
18.00 - O światło Ducha Świętego dla Grzegorza i jego rodziny

SOBOTA 6 IV
  6.30 - 1) † Helena i Stanisław Budzyna z córką Danutą,
          - 2) † Janina Kózka
  7.15 - † Krystyna Antonowicz,
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Heleny Budzeń w 89 r. urodzin, b) o zdrowie dla Mariusza i rodziców, o zdrowie dla Karoliny, o zdrowie dla Janusza

NIEDZIELA 7 IV
  6.15 - Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Bożeny i Stanisława Gacek w 25 r. ślubu
  7.30 - 1) Roman Dziergas z synem Zdzisławem i teściami
         - 2) O Boże bł. dla członkiń Róży św. o. Pio w 10 rocz. powstania
  9.15 - † Szymon Kęska z córką, synami, rodzicami i teściami
10.30 - O bł. Boże i opiekę MB dla Bolesława i Renaty w 30 r. ślubu
12.15 - † Teresa i Andrzej Olma z córkami i zięciami
18.15 - † Ewa Czul w 3 r. śm., Helena Dyczek z synem Zbigniewem i rodzicami

 

INTENCJE MSZALNE 25 - 31 III 2019

PONIEDZIAŁEK 25 III Uroczystość Zwiastowania NMP
  6.30 - 1) † Antonina Michnowicz w 7 r. śm., 2) † Władysław Jarosz w 2 r. śm.
  9.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Marii w 75 rocz. urodzin
18.15 - † Maria, Helena i Stanisław Kosakowscy

WTOREK 26 III
  6.30 - † Aniela i Augustyn Stryczek
  7.15 - † Józef Trybała z rodzicami
18.15 - † Szczepan i Maria Kostka z rodziną
ŚRODA 27 III
  6.30 - 1) † Irena Mynarska, 2) † Władysław Waluś
  7.15 - † Felicja i Antoni Wojdyła
18.15 - † Stanisław Dziedzic
CZWARTEK 28 III
  6.30 - 1) † Maria Lempart, 2) † Jan Muszyński
  7.15 - † Eugeniusz Mikociak w 3 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Stefan Kubik z żoną Stanisławą, córką Marią i wnuczką Anią, b) † Krzysztof Dobija, c) † Jadwiga i Władysław Haczek w r. śm., d) † Zygmunt Kotwica, e) † Jan Gara w 5 r. śm., f) † Janina Czarnota w 5 r. śm., g) † Emilia Frączek, h) † Karol Krzyżak, i) † Jan Kurtycz, j) † Józef Puzoń z okazji imienin
PIĄTEK 29 III
  6.30 - † Janina Chrapkowicz w 1 r. śm.
  7.15 - † Józef Wala z żoną Stanisławą
18.15 - 1) Za Parafian, 2) † Edward Maguda w r. śm.
SOBOTA 30 III
  6.30 - † Monika i Franciszek Martyniak
  7.15 - † Szymon Dudzik z żoną Kunegundą i rodziną
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB: a) o zdrowie dla Janusza, b) o zdrowie i dar pokoju dla Karoliny

NIEDZIELA 31 III
  6.15 - † Teresa i Andrzej Olma z córkami i zięciami
  7.30 - † Bronisława i Antoni Balcer
  9.15 - † Weronika i Jan Kasperek z synem Michałem
10.30 - 1) ROCZEK, 2) O Boże bł. dla Urszuli i Bolesława w 30 r. ślubu
12.15 - † Przemysław Wandor
18.15 - † Roman Pankiewicz w 9 r. śm. oraz Andrzej i Aniela Papież

 

INTENCJE MSZALNE 18 - 24 III 2019

PONIEDZIAŁEK 18 III
  6.30 - O Boże bł. dla Józefy w rocz. urodzin
  7.15 -1)† Józef Rosner

         - 2)† Jan Rosner
18.15 - † Lidia Olejak w 17 r. śm. z mężem Franciszkiem i dziećmi Janiną i Józefem

WTOREK 19 III
  6.30 - † Józef Rusek z rodzicami
  7.15 - † Józef i Maria Konior
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla członkiń Róży św. Józefa i ich rodzin
ŚRODA 20 III
  6.30 - 1) † Józef Szlachta w 31 r. śm., 2) † Emilia Frączek
  7.15 - Dziękczynna z okazji urodzin Józefy i Marii z prośbą o Boże bł. i zdrowie
18.15 - † Antonina i Józef Gunia
CZWARTEK 21 III
  6.30 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Ignacego, 2) † Jerzy Marcelanik
  7.15 - † Aniela Blachura
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Kazimierz Kubica w 3 r. śm., b) † Józef Pyka z synem Józefem, c) † Józef Handzlik, d) † Maria Kubowicz a rodzicami i bratem, e) † Józef Kruk w r. śm., f) † Jerzy Potaczek w r. śm., g) † Maria Krzemieniecka, h) † Józef Trybuch w 6 r. śm., i) † Anastazja Szymala w r. śm., j) † Irena Wontorczyk, k) Za dusze w czyśćcu cierpiące

PIĄTEK 22 III
  6.30 - 1) † Irena Mynarska, 2) † Karol Krzyżak
  7.15 - Dziękczynna z prośba o Boże bł. i zdrowie dla Janiny z okazji urodzin
18.15 - † Bronisława Zemanek
SOBOTA 23 III
  6.30 - 1) † Magdalena i Franciszek Juraszek, 2) † Jan Kurtycz
  7.15 - † Józef i Ewa Bartelmus z dziećmi
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) o zdrowie dla Janusza, b) dla Zofii z okazji 80 urodzin, c) o zdrowie i dar pokoju dla Karoliny, d) o zdrowie dla Kazimierza
NIEDZIELA 24 III
  6.15 - † Maria Giertler z mężem Julianem w 16 r. śm.
  7.30 - † Kazimiera Jasiorska w 3 r. śm.
  9.15 - Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Janiny w 80 r. urodzin
10.30 - † Alfred i Stefania
12.15 - 1) CHRZTY, 2) † Emilia i Ignacy Bohaczyk
18.15 - Za Parafian

 

INTENCJE MSZALNE 11 - 17 III 2019

PONIEDZIAŁEK 11 III
  6.30 - 1) † Władysława Damek z rodzicami, 2) † Anna Satława
  7.15 - † Józef Wontorczyk
18.15 - † Wanda Dziedzic w 20 r. śm, z rodzicami Apolonią i Michałem Żak
WTOREK 12 III
  6.30 - † Sebastian Binięda w 7 r. śm.
  7.15 - † Jan Czernek w 28 r. śm.
18.15 - O Boże bł. dla Magdaleny w 18 r. urodzin
ŚRODA 13 III
  6.30 - 1) † Irena Mynarska, 2) † Jerzy Bierczak
  7.15 - † Krystyna Handzlik z mężem Marianem i synem Michałem
18.15 - † Andrzej i Agnieszka Fudala z synem Janem
CZWARTEK 14 III
  6.30 - 1) † Józef Jordan w 30 dzień po śm., 2) † Irena Wontorczyk
  7.15 - † Józef i Maria Droździk
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Józef Koczur z rodzicami, b) † Anna Chrzanowska z mężem Ryszardem w 2 rocz. śm., c) † Michał Kokolus w 20 rocz. śm., d) † Józef i Aniela Woźniak z córką Anastazją i zięciami Janem, Józefem, Stefanem i Janem, e) † Sebastian Binięda, f) † Aniela i Tadeusz Piękosz, g) † Andrzej Jura z córką Sylwią
PIĄTEK 15 III
  6.30 - † Anna Pysz w 16 r. śm.
  7.15 - † Michał i Janina Bal
18.15 - 1) W intencji Pracowniczych Róż Różańcowych i ich rodzin oraz za zmarłych
          - 2) O powrót do zdrowia dla Andrzeja
SOBOTA 16 III
  6.30 - 1) † Walenty Bachowski z żoną Filomeną, 2) † Józefa Paczka
  7.15 - 1) † Krzysztof Dobija, 2) † Jan Rosner
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) o zdrowie dla Janusza
NIEDZIELA 17 III
  6.15 - † Stefania Wiercigroch z mężem i synem Marianem oraz wnukami Tomaszem i Sławomirem
  7.30 - † Franciszka i Robert Chrobak z synem Bolesławem
  9.15 - † Zofia Mikołajczyk w 22 r. śm. z mężem Janem
10.30 - † Helena Zawada z mężem Józefem, Helena Siwek z mężem Albinem
             i synem Franciszkiem
12.15 - † Janina i Władysław Zarębscy
18.15 - Za Parafian

INTENCJE MSZALNE 4 - 10 III 2019

PONIEDZIAŁEK 4 III
  6.30 - † Kazimierz Żabiński
  7.15 - 1) † Maria Lempart, 2) O Boże bł. i opiekę MB dla Mariana Pietryszyn
                w 70 rocz. ur.
18.15 - † Maria i Józef Piotrowscy w r. śm,
WTOREK 5 III
  6.30 - † Danuta w 7 r. śm.
  7.15 - † Krystyna Pietryszyn
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 6 III ŚRODA POPIELCOWA
  6.15 - Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże bł. dla Felicji
  7.30 - † Aniela Lasek z mężem Andrzejem
  9.15 - † Irena Mynarska
17.00 - † Franciszek i Karolina Dyczek
18.15 - † Antonina Nycz w 14 r. śm.
CZWARTEK 7 III
  6.30 - † Julian Kowalski w 8 r. śm.
  7.15 - † Emilia i Józef Zieleźnik z rodzicami
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
- 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Ludwik i Franciszka Czernek, b) † Helena i Władysław Izydorek, c) † Anna Satława, d) † Irena Wontorczyk
PIĄTEK 8 III
  6.30 - 1) † Zygmunt Puczka w 1 r. śm., 2) † Kazimierz Dudek
  7.15 - † Jan Jędrzejczyk
18.15 - † Anna Dutka w 5 r. śm.
SOBOTA 9 III
  6.30 - † Feliks i Franciszka Kużdżał z dziećmi i wnuczką Brygidą
  7.15 - 1) † Erwin Rusin w 11 r. śm., 2) † Grzegorz Tomala
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB.
a) dla Kazimierza Kubicy w 60 r. ur., b) dla Kazimierza, c) dla Józefy Piś, d) o zdrowie i bł. Boże w 88 r. urodzin
NIEDZIELA 10 III
  6.15 - † Beata Słowińska z rodzicami
  7.30 – W intencji Akcji Katolickiej
  9.15 - † Józef Kęder w 5 r. śm.
10.30 - † Jan Raczek w 15 r. śm.
12.15 - † Józef i Magdalena Stachna
18.15 - † Weronika i Edward Kupczak w r. śm.

INTENCJE MSZALNE 25 II - 3 III 2019

PONIEDZIAŁEK 25 II
  6.30 - 1) † Kazimierz Żabiński, 2) † Danuta Sokół
  7.15 - † Janina Dudzik w 15 r. śm.
18.15 - † Monika Włosińska w 4 r. śm. z mężem Piotrem i rodzicami
WTOREK 26 II
  6.30 - † Aniela Blachura
  7.15 - O zdrowie i bł. Boże dla Emilii w 11 rocz. urodzin
18.15 - † Tadeusz Podstawny
ŚRODA 27 II
  6.30 - 1) † Zygmunt Ogurek, 2) † Marian Dziedzic
  7.15 - † Edwin Kubiczek w 9 r. śm. z żoną Marią
18.15 - † Jan Korczyk w 9 r. śm. z rodzicami
CZWARTEK 28 II
  6.30 - 1) † Jan Rosner, 2) † Władysław Piwowarczyk
  7.15 - † Antoni Bień
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Andrzej Dudek w 1 r. śm. z rodzicami, b) † Danuta Sokół, c) † Antoni Drag z żonami i dziećmi Anną i Janem, d) † Małgorzata i Rudolf Konior z córką Marią i synami, e) † Krystyna Pietryszyn
PIĄTEK 1 III
  6.30 - † Albin Kliś w r. śm.
  7.15 - 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Władysława Białożyta w 90 rocz. urodzin oraz za † Stanisława Lukas w 18 r. śm.
       - 2) † Kazimierz Skęczek w 6 r. śm.
18.15 - † Genowefa Furtak z mężem Józefem, córką Reginą oraz krewnymi
SOBOTA 2 III
  6.30 - 1) † Ludwik Sierek w 21 r. śm., 2) † Helena Pieczyńska w 6 r. śm.
  7.15 - † Anna i Władysław Glucz
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB.
a) dla Dariusz Wylon z ok. urodzin, b) o szczęśliwy przebieg operacji dla Łukasza, c) o zdrowie i bł. Boże dla Mariusza i rodziców
NIEDZIELA 3 III
  6.15 - † Tadeusz i Józefa Dziurka z synami i wnukami
  7.30 - † Zofia i Kazimierz Jędrzejko
  9.15 - † Tadeusz Dziedzic w r. śm. z żoną Walerią
10.30 - † Kazimierz Staszek
12.15 - Za Parafian
18.15 - † Karolina i Walerian Omylak

INTENCJE MSZALNE 18 - 24 II 2019

PONIEDZIAŁEK 18 II
  6.30 - † Zygmunt Ogurek
  7.15 - † Ryszard Dębicki i Urszula Fabia
18.15 - † Ludwika Kowalska z mężem Józefem

WTOREK 19 II
  6.30 - † Krystyna Pietryszyn
  7.15 - † Kazimiera Mazur z rodzicami
18.15 - † Leopold Olma w 2 r. śm.
ŚRODA 20 II
  6.30 - † Stanisław Bachowski w 1 r. śm.
  7.15 - † Zuzanna Jancza z mężem Józefem i synami Antonim i Józefem
18.15 - † Elżbieta i Józef Bratek z synem Stanisławem
CZWARTEK 21 II
  6.30 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Genowefy i Aleksandra w dniu urodzin
  7.15 - † Józef Skupień
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Władysław Kapustka w 25 r. śm., b) † Józef Mroczek z rodzicami Janem i Anielą oraz teściami, c) † Stanisław Michalik z synem Józefem w 15 r. śm., d) † Czesław Olma w 20 r. śm. z żoną Zofią i zięciem Józefem, e) † Adam w 29 rocz. śm. i Katarzyna w 20 rocz. śm., f) † Józefa Piskor z mężem Bolesławem, Zofia Jabłecka z mężem Kajetanem, Małgorzata Piskor, za dusze w czyśćcu, g) † Eryk Nycz,
h) † Agata Froń w r. śm., i) † Anna i Józef Olma, Mariusz i Henryk Paszko, Stefania i Józef Łopatowscy z wnuczką Eweliną, j) † Karolina Stanclik w 2 r. śm.
PIĄTEK 22 II
  6.30 - † Irena Mynarska
  7.15 - † Józef Raczek z żoną Emilią i synem Stanisławem
18.15 - O Boże bł. dla Lidii z okazji urodzin i całej rodziny
SOBOTA 23 II
  6.30 - Józef Jędrzejko w 21 r. śm.
  7.15 - Jerzy i Krzysztof Glucz
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB.
NIEDZIELA 24 II
  6.15 - † Janina Gajda
  7.30 - † Edward Kmieć w r. śm.
  9.15 - † Paweł Tutka
10.30 - ROCZEK
12.15 - CHRZEST
18.15 - † Kazimierz Frąc z teściami i rodzicami

 

INTENCJE MSZALNE 11 - 17 II 2019

PONIEDZIAŁEK 11 II
  6.30 - † Zygmunt Ogurek
  7.15 - † Grzegorz Tomala
18.15 - † Jan Brusiński z żoną Anną w 3 r. śm. i synami Janem i Stanisławem
WTOREK 12 II
  6.30 - † Jan Rosner
  7.15 - O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Tymona
18.15 - † Ludwika Skupień
ŚRODA 13 II
  6.30 - † Anna i Antoni Mleczko
  7.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Kazimierz Sierek w 70 r. urodzin
18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Dariusz Krawczyk w 50 r. urodzin
CZWARTEK 14 II
  6.30 - † Tadeusz i Teresa Majdrzak w r. śm.
  7.15 - † Krzysztof Ryczek w 5 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Anna i Alojzy Koteja, b) † Waleria i Franciszek Gorczyca, c) † Józef Wawak
d) † Mieczysław Antonowicz, e) † Za dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK 15 II
  6.30 - O Boże bł. i zdrowie dla Łukasza z okazji urodzin
  7.15 - † Roman Bąk
18.15 - † Aleksandra i Stanisław Jamróz w r. śm.
SOBOTA 16 II
  6.30 - Za Parafian
  7.15 - Dziękczynna za łaski otrzymane przez wnuczkę Kingę o opiekę Matki Bożej
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB.
NIEDZIELA 17 II
  6.15 - † Franciszek Romik w 7 r. śm. z rodzicami i rodzeństwem
  7.30 - † Edward Tatoń z synem Kazimierzem
  9.15 - † Tadeusz Fiałek w 8 r. śm.
10.30 - † Barbara Szlosarczyk w 6 r. śm.
12.15 - † Stefan Nycz w r. śm. z żoną Marią i rodzicami oraz synem Tadeuszem.
18.15 - † Kazimierz Dudek w 1 r. śm.

INTENCJE MSZALNE 4 -10 II 2019

PONIEDZIAŁEK 4 II
  6.30 - † Zofia i Kazimierz Żabińscy z rodzicami i rodzeństwem
  7.15 - † Krystyna Mirota w 1 r. śm.
18.15 - † Antoni i Franciszek Lysko z rodziną
WTOREK 5 II
  6.30 - † Maria Lempart
  7.15 - † Zofia Balion
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości
do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 6 II
  6.30 - † Marian Dziedzic
  7.15 - † Maria Szczyrk
18.15 - Za Parafian
CZWARTEK 7 II
  6.30 - † Józefa Paczka
  7.15 - † Maria i Ludwik, Katarzyna i Franciszek, Julia i Michał
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Sylwester Wydra w 16 r. śm. w r. śm., b) † Maria Kapustka, c) † Grzegorz Tomala, d) † Czesław i Tadeusz z rodzicami, e) † Jerzy Marcelanik, f) † Anna Kostka w 9 r. śm., g) † Aleksandra, Marian, Mirosław, Janina, Bronisław, Anna, Józefa
PIĄTEK 8 II
  6.30 - † Jan Jędrzejczyk
  7.15 - † Jerzy Marcelanik
18.15 - † Teodor Kwieciński z żoną Zofią, synem Janem i rodzicami
SOBOTA 9 II
  6.30 - † Władysław Seminowicz w 30 r. śm., Michał i Paulina Zukowicz
  7.15 - 1) † Stanisław Brotoj w 12 r. śm., 2) † Krzysztof Dobija
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Małgorzaty i Zbigniewa w 30 r. ślubu, b) dla Jadwigi i Wiesława Cisowskich w 40 r. ślubu, c) o zdrowie dla Małgorzaty
NIEDZIELA 10 II
  6.15 - † Stanisława i Waldemar Adamaszek z synami, Stanisław Konior
  7.30 - W intencji Akcji Katolickiej
  9.15 - Ignacy Gacek z żoną Zofią i synami
10.30 - † Józef Nowobilski w 17 r. śm.
12.15 - † Gertruda Kostyszyn z teściami w 9 r. śm.
18.15 - † Jan Targosz z żoną Marią i dziećmi

INTENCJE MSZALNE 28 I - 3 II 2019

PONIEDZIAŁEK 28 I
  6.30 - † Małgorzata Pytel w 1 r. śm.
  7.15 - † Jan Pisz z rodzicami
18.15 - † Józef Zemanek
WTOREK 29 I
  6.30 - † Maria Grzybowska w 6 r. śm.
  7.15 - † Aniela Blachura
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Bogusławy i Renaty z ok. 50 r. urodzin
ŚRODA 30 I
  6.30 - 1) † Maria Kapustka, 2) † Ryszard Głowiński
  7.15 - † Maria Szczyrk
18.15 - † Władysław Kramarz w 5 r. śm.
CZWARTEK 31 I
  6.30 - 1) † Jerzy Marcelanik, 2) † Jan Rosner
  7.15 - † Józefa Paczka
18.15 - 1) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Eugeniusz Stec w r. śm., b) † Aleksandra, Marian, Mirosław, Janina, Bronisław, Anna, Józefa, c) † Stanisław Wawak, d) † Zofia Kuźmiuk z synami Mieczysławem i Marianem

         - 2) † Stanisław Korczyk w 4 r. śm. z rodzicami i teściami

PIĄTEK 1 II
  6.30 - 1) † Józef Caputa w 8 r. śm., 2) † Antoni Bagier
  7.15 - † Henryk Jechna w 7 r. śm.
18.15 - † Mieczysław i Janina Adamczyk z synem Krzysztofem
SOBOTA 2 II Ofiarowanie Pańskie
  6.30 - † Monika Gacek
  9.15 - † Eugenia i Antoni Dyczek
17.00 - O Boże bł. i opiekę MB, pomoc w trudnej sprawie dla Haliny
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla Jerzego z ok. 70 r. ur., b) dla Adama i Marioli Urbaś w 25 r. ślubu

NIEDZIELA 3 II
  6.15 - † Franciszek Handzlik w 4 r. śm z rodzicami
  7.30 - † Franciszka i Robert Chrobak z synem Bolesławem
  9.15 - Za Parafian
10.30 - † Augustyn Łecki z rodzicami
12.15 - † Marcela Strońska w 10 r. śm.
18.15 - † Helena i Józef Przytuła

 

INTENCJE MSZALNE 21 - 27 I 2019

PONIEDZIAŁEK 21 I
  6.30 - † Krzysztof Dobija
  7.15 - † Bronisława Pizun
18.15 - 1) † Monika Włosińska z mężem Piotrem i rodzicami
          - 2) O Boże bł. i zdrowie dla Jolanty i Andrzeja w 35 rocz. ślubu
          - 3) O Boże bł. i opiekę MB dla Moniki z okazji urodzin

WTOREK 22 I
  6.30 - † Rozalia Błasiak
  7.15 - † Zofia Balion
18.15 - † Antoni Dobija w 27 r. śm. z żona Heleną
ŚRODA 23 I
  6.30 - 1) † Józefa Paczka, 2) † Józef Mrzygłocki
  7.15 - † Mieczysław Zemanek z rodzicami
18.15 - † Bronisława Nycz w 20 r. śm z mężem Władysławem w 8 r. śm.
CZWARTEK 24 I
  6.30 - † Stefania Garbacz
 7.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Jolanty Urbańskiej w 60 r. urodzin
18.15 - 1) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Franciszka Koczur w r. śm. z mężem Adolfem, b) † Kazimierz Kumor w r. śm.

PIĄTEK 25 I
  6.30 - † Grzegorz Tomala
  7.15 - † Joanna i Stefan Miodońscy z córką Jadwigą i zięciem Tadeuszem
18.15 - 1) † Małgorzata Stanclik w 20 r. śm.
          - 2) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Mirosława z okazji 50 r. urodzin
SOBOTA 26 I
  6.30 - 1) † Aleksander Froń w 1 r. śm., 2) † Andrzej Nikiel
  7.15 - † Antoni i Antonina Olma
18.15 - 1) Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) dla rodziny Szedel
NIEDZIELA 27 I
  6.15 - † Maria i Zygmunt Gacek z synem Stanisławem
  7.30 - † Edward Kmieć w 31 r. śm.
  9.15 - † Franciszek Jędrzejko w 21 r. śm.
10.30 - ROCZEK
12.15 - 1) CHRZTY
          - 2) O Boże bł. dla Haliny i Bronisława Raczek w 50 rocz. ślubu
18.15 - † Tadeusz Kądziołka w 25 r. śm

INTENCJE MSZALNE 14 - 20 I 2019

PONIEDZIAŁEK 14 I
  6.30 - 1) † Józef Jędrzejko, 2) † Danuta Konior oraz o Boże bł. i zdrowie dla Stefana
  7.15 - † Bronisława Pizun
18.15 - † Tadeusz Podstawny

WTOREK 15 I
  6.30 - † Stanisław Honkisz w 31 r. śm.
  7.15 - † Krzysztof Siembab w 3 r. śm.
18.15 - † Marian Stanclik z rodzicami
ŚRODA 16 I
  6.30 - 1) O opiekę MB dla rodzin Stanisława i Sabiny, Wojciecha i Agaty
          - 2) O zdrowie i Boże błog., opiekę MB dla Piotra z okazji urodzin
  7.15 - O zdrowie i Boże błog., opiekę MB dla Zuzanny i jej rodziny z okazji urodzin
18.15 - † Zofia Mołduch w 10 r. śm.
CZWARTEK 17 I
  6.30 - 1) Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, opiekę MB dla Heleny i Franciszka
          - 2) † Stanisław Wawak
  7.15 - † Edmund Furczyk w 7 r. śm. z rodzicami i rodzeństwem
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Maria Pyka, b) † Maria Pudełko z mężem Stanisławem w 10 r. śm.
c) † Jauss Dieter, d) † Józef Kozik w 20 r. śm. z żoną Salomeą
e) † Cecylia Muszyńska w 50 r. śm. z mężem Edwardem

PIĄTEK 18 I
  6.30 - 1) † Olga w r. śm.,2) † Maria Kapustka
  7.15 - O zdrowie i opiekę MB dla Iwony
18.15 - 1) † Leszek Kanik z rodzicami
SOBOTA 19 I
  6.30 - 1) † Józef Cendrzak, 2) † Jerzy Marcelanik
  7.15 - † Jan Całus w 65 r. śm.
18.15 - 1) Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:

NIEDZIELA 20 I
  6.15 - 1) † Maria Golemba w mężem Janem, synem Zygmuntem i synową Wandą
          - 2) O zdrowie i bł. Boże dla rodzin, które odwiedził w czasie kolędy ks. Proboszcz
  7.30 - 1) † Tadeusz Kawka w 6 r. śm., - 2) † Janina i Jan Szary
  9.15 - O zdrowie i bł. Boże dla rodzin, które odwiedził w czasie kolędy ks. Sławomir
10.30 - 1) O zdrowie i bł. Boże dla Aliny Kęder z okazji urodzin
- 2) O zdrowie i bł. Boże dla rodzin, które odwiedził w czasie kolędy ks. Michał
12.15 - † Roman z rodzicami
18.15 - † Hanna Całus w 1 r. śm.

INTENCJE MSZALNE 7 - 13 I 2019

PONIEDZIAŁEK 7 I
  6.30 - 1) O Boże bł. i opiekę MB dla pewnej rodziny
          - 2) † Józefa Paczka
 7.15 - † Ludwik Maciaszek z żoną Marią w r. śm.
18.15 - † Rudolf Włosiński w r. śm. z rodzicami
WTOREK 8 I
  6.30 - † Jan Jędrzejczyk
  7.15 - † Urszula Urbaniec w 12 r. śm.
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 9 I
  6.30 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Małgorzaty i Leszka
  7.15 - 1) † Anna Stanclik w r. śm. z mężem Baltazarem, z dziećmi i zięciem Ignacym
         - 2) † Maria Konieczna w 1 r. śm.
18.15 - † Rozalia i Józef Jurasz z wnuczkami
CZWARTEK 10 I
  6.30 - 1) † Stanisław Przybytek w 6 r. śm. oraz Stefan Łuciów i Stanisława
         - 2) † Stanisław Wawak
  7.15 - † Jan Dudek w 2 r. śm.
18.15 - 1) Msza zbiorowa za zmarłych: a) † Krzysztof Olma w 9 r. śm.
          - 2) Ludwika Fudala w 7 r. śm.
PIĄTEK 11 I
  6.30 - 1) † Władysława Trętowska,
          - 2) † Krystyna Nycz w 1 r. śm.
  7.15 - † Józef Jędrzejko w 1 r. śm.
18.15 - 1) † Danuta i Wiesław Baraniak, 2) O Boże bł. dla Alicji Szedel w 18 r. urodzin
SOBOTA 12 I
  6.30 - 1) † Anna i Marcin Olma,
          - 2) † Józefa Paczka
  7.15 - † Krystyna Nycz w 1 r. śm. z mężem Walentym i synem Stanisławem
18.15 - 1) Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
NIEDZIELA 13 I
  6.15 - † Czesława Pysz z mężem Franciszkiem
  7.30 - W intencji Akcji Katolickiej
  9.15 - Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Heleny i Władysława w 45. r. ślubu
10.30 - † Bronisław Maślanka w 3 r. śm.
12.15 - 1) † Stanisława Płosa w 21 r. śm.,
         - 2) † Maria Konieczna w 1 r. śm.
18.15 - † Weronika i Edward Kupczak

NTENCJE MSZALNE 31 XII - 6 I 2019

PONIEDZIAŁEK 31 XII
  6.30 - 1) † Władysław i Marianna Ziach z rodzicami, rodzeństwem i dziećmi,
           2) † Józef Mrzygłocki, 3) † Stefania Garbacz
  7.15 - † Sylwester Goczał
         - 2) Dziękczynna za kończący się rok z prośbą o Boże bł. dla pewnej rodziny
16.15 - Msza św. dziękczynna z Nieszporami za kończący się rok z prośbą o Boże
błogosławieństwo.
WTOREK 1 I Bożej Rodzicielki
  6.15 - † Tadeusz Podstawny
  7.30 - † Mieczysław i Marianna Kądziołka z synami Tadeuszem i Stanisławem
  9.15 - † Franciszek Nycz w 3 r. śm.
10.30 - † Stanisław Rakowski w r. śm.
12.15 - † Rudolf Raczek w r. śm.
18.15 - † Maciej Kapustka i Wojciech Fudala w 4 r. śm.  z rodzicami
ŚRODA 2 I
  6.30 - 1) † Jani Zofia Szczypka w r. śm., 2) O Boże bł. dla rodziny Kapustków i Fudalów
  7.15 - Za Parafian
18.15 - † Marian, Maria, Zbigniew Skupień, Bogusława i Stanisław Dela
CZWARTEK 3 I
  6.30 - 1) † Franciszek Mika z żoną Agnieszką i zięciem Tadeuszem, 2) † Irena Krywult
  7.15 - Dziękczynna z prośba o Boże bł. dla Jolanty i Dariusza w 22 r. ślubu
18.15 - 1) Msza wynagradzająca NSPJ
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych: a) † Julian Kalemba
PIĄTEK 4 I
  6.30 - 1) † Bronisław Pizun, 2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary Papież
  7.15 - † Stefania Beck w 40 r. śm.
18.15 - † Aleksandra i Kazimierz Nycz w r. śm.
SOBOTA 5 I
  6.30 - 1) † Aniela Blachura, 2) † Eugeniusz Mynarski
  7.15 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Ewy i Adam w 35 r. ślubu
          - 2) † Krzysztof Dobija
18.15 - 1) Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
a) Pawła z okazji urodzin, b) Jolanty w 50 r. urodzin, c) Jolanty Damek w 50 r. urodzin
         - 2) † Ludwika Fudala w 7 r. śm.
NIEDZIELA 6 I Objawienie Pańskie
  6.15 - † Karolina Błasika z mężem Józefem i synem Tadeuszem
  7.30 - † Maria Wasztyl w 9 r. śm.
  9.15 - † Franciszek Jędrzejko z synami Krzysztofem i Adamem
10.30 - O Boże bł. i opiekę dla członkiń Róży MB Królowej Pokoju
12.15 - † Maria Borowska w 20 r. śm.
18.15 - † Edmund Handzlik w 14 r. śm.

 

INTENCJE MSZALNE 24-30 XII 2018

PONIEDZIAŁEK 24 XII Wigilia
  6.30 - 1) † Jan Martyniak z rodzicami, 2) O Boże bł. dla Ewy i Adama
  7.15 - 1) † Małgorzata Wójcik z rodzicami, 2) Dziękczynna za kończący się rok z prośbą o Boże bł. dla pewnej rodziny
  0.00 - PASTERKA
          - 1) Za Parafian, 2) † Marcela i Michał Strońscy z rodzicami, 3) † Janina i

               Jan Szary z synem Krzysztofem i synową Urszulą, 4) † Ryszard Żydek
WTOREK 25 XII Boże Narodzenie
  6.15 - † Anna Serkis w 70 r. śm., Maria i Antoni Serkis z rodzicami
  7.30 - † Piotr i Monika Włosińscy z rodzicami
  9.15 - † Olga i Emil Sowińscy
10.30 - † Barbara Szlosarczyk
12.15 - † Maria Marek
18.15 - † Otylia Dyczek z rodzicami
ŚRODA 26 XII Św. Szczepana
  6.15 - † Kazimierz Żabiński
  7.30 - † Helena i Józef Włosińscy z synem Piotrem
  9.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Marii i Alojzego Kłoda w 45 r. ślubu
10.30 - † Stanisław Gruszeczka w 25 r. śm.
12.15 - CHRZTY
18.15 - † Jan Iskra w 4 r. śm.
CZWARTEK 27 XII
  6.30 - 1) † Antoni Pieczka w 33 r. śm z żoną Anną, 2) † Jan Jędrzejczyk
  7.15 - † Monika Strońska w 4 r. śm. z mężem Janem
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Władysław Zemanek z żona i synami, b) † Władysław Haczek w r. śm. z żoną Jadwigą,c) † Eugeniusz Mynarski, d) † Franciszek Socha w 3 r. śm. z rodzicami, e) † Stanisław Tomaszek w 42 r. śm. oraz Zbigniew w 16 r. śm., Józef, f) † Stanisław Bratek, g) † Adam Urbanowicz, h) † Janina Lasik w 30 r. śm. z mężem Józefem w 7 r. śm., i) † Józef Mrzygłodzki, j) † Stefania Garbacz
PIĄTEK 28 XII
  6.30 - 1) † Eugeniusz Serafin, 2) † Jadwiga Dziewiałtowska z rodzicami i bratem Janem
  7.15 - O zdrowie i bł. Boże dla Anastazji Jakubiec w 75 r. urodzin
18.15 - † Zofia Kruk w 2 r. śm.
SOBOTA 29 XII
  6.30 - 1) † Bolesław Oskwarek, 2) † Janina Kwaśny
  7.15 - † Kazimierz Markiel z synem
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Stefana w 70 r. urodzin i syna Sławomira w 40 r. urodzin, b) Doroty i Macieja, c) Magdaleny i Marka Rusin w 10 r. ślubu, d) Antoniny i Wilhelma w 55 r. ślubu
NIEDZIELA 30 XII
  6.15 - † Franciszka i Ludwik Bieniek w r. śm.
  7.30 - † Jadwiga Jurdyga w 8 r. śm.
  9.15 - † Anastazja i Stanisław Kasperek
10.30 - 1) ROCZEK, 2) † Helena Fiałek w 3 r. śm z mężem Emilem
12.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Marty i Łukasza w 1 rocz. ślubu
18.15 - † Anna Skiba w 2 r. śm.

INTENCJE MSZALNE 17-23 XII 2018

PONIEDZIAŁEK 17 XII
  6.30 - 1) † Jadwiga Fiołek w 1 r. śm., 2) † Józef i Anna Pysz, 3) † Julia
18.15 - † Stanisław Dziedzic z teściami
WTOREK 18 XII
  6.30 - † Jadwiga Jurecka
18.15 - 1) † Marianna Feliks i Jan Bigos, 2) † Władysław Szewczyk w 9 r. śm.
ŚRODA 19 XII
  6.30 - 1) † Walenty Nycz z żoną Krystyną i synem Stanisławem, 2) O zdrowie i udaną operację dla Andrzeja, 3) † Bronisława Pizun (od Sióstr Serafitek),
18.15 - † Stefan Zuber w 9 r. śm.
CZWARTEK 20 XII
  6.30 - 1) † Tadeusz Zolich w r. śm., 2) † Adam Marańda
18.15 - 1) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Eugeniusz Jakubiec, b) † Józef Kruk z rodzicami i teściami, c) † Marianna Mucha, d) † Józef Kliś w 4 r. śm. z rodzicami i teściami, e) † Franciszek Gwizdoń z żoną Michaliną i córką Barbarą, f) † Józef Sadkowski w 20 r. śm.
PIĄTEK 21 XII
  6.30 - 1) † Elżbieta Marszałek w 59 r. śm., 2) † Eugeniusz Góra, Stefania i Karol Pudełko, 3) † Antoni Bagier
18.15 - † Danuta Lisowska w 4 r. śm.
SOBOTA 22 XII
  6.30 - 1) † Bolesław Chrapkowicz, 2) † Grzegorz Bogisz, 3) † Wiktor Kanik
14.00 - Msza św. z obrzędem z ustanowienia nowych lektorów
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:







Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawiedzenia N.M.P.
43-344 Bielsko-Biała Hałcnów
ul. Wyzwolenia 336
tel. 33 81-07-250