DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
Wielka Tajemnica Wiary

Rok św. Jana Sarkandra

Parafia
Nawiedzenia N.M.P.
Parafia Nawiedzenia N.M.P.
Intencje

INTENCJE MSZALNE 13 -19 VII 2020

PONIEDZIAŁEK 13 VII
  7.15 - † Walenty Nazar z rodzicami
18.15 - † Józef Koczur z rodzicami

WTOREK 14 VII
  7.15 - † Marianna i Rudolf Szlosarczyk w r. śm.
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Izabeli i Wiesława

               w 25 r. ślubu
ŚRODA 15 VII

 7.15 - † Stanisław Jurzak
18.15 - † Wilhelm Szafran w 5 r. śm.
CZWARTEK 16 VII

 7.15 - † Maria i Edward Klepacz
18.15 Msza zbiorowa za zmarłych:
a) Karol Wizner w 30 r. śm. b) Andrzej Dwornik
PIĄTEK 17 VII

 7.15 † Jan Honkisz w 10 r. śm.
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Katarzyny i Jerzego

             w 25 r. ślubu
SOBOTA 18 VII

 7.15 - 1) † Helena Lejkowska z mężem Józefem w r. śm.
         - 2) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Danuty i Jerzego

                w 40 r. ślubu
18.15 - Msza zbiorowa Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Genowefy i Józefa  w 40 r. ślubu

NIEDZIELA 19 VII
  6.15 - † Aniela i Władysław Bryna w r śm
  7.30 - † Stefan Jasiorski z żoną i rodzicami
  9.15 - † Janina Fiałek w 12 r. śm.
10.30 - † Anna i Stanisław Dutka
12.15 - † Emilia Ozimina w r. śm.
18.15 - † Daniel Dobrzański w 3 r. śm.


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Szkabrat od 10 VI do 9 VII 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VII 2020 (Ks. Karol Karwowski - Ukraina)
c) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VII 2020 (Ks. Stanisław Bokiniec - Ukraina)
d) † Anna Haręża od 28 VI do 27 VII 2020 (Księża Sercanie - Bełchatów)
e) † Stanisław Kumor od 1 do 30 VII 2020 (ks. Ireneusz Lehmann - Kołczewo)
f) † Janusz Gruszeczka od 1 do 30 VII 2020 (Księża Salwatorianie - Węgry)

 

INTENCJE MSZALNE 6 -12 VII 2020

PONIEDZIAŁEK 6 VII
  7.15 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla członkiń Róży bł. Marii Teresy 

                Ledóchowskiej
          - 2) † Jerzy Pyka
18.15 - Za Parafian

WTOREK 7 VII
  7.15 - † Julia Kalemba w r. śm. z mężem Józefem
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość

ŚRODA 8 VII
  7.15 - † Stefania Klimas z mężem i z rodzicami
18.15 - † Dariusz Urbański

CZWARTEK 9 VII
  7.15 - Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Wacławy i Mirosława Kłak
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Gertruda Trębla w 8 r. śm., b) † Czesław Nycz

PIĄTEK 10 VII
  7.15 - † Zenon Mośko w 5 r. śm. z żoną i synem, Jan Kupiec z rodzicami,
               Czesław Zdanowicz
18.15 - † Józef Urbaniec w 2 r. śm.
SOBOTA 11 VII
  7.15 - † Janina Pluta w 8 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
a) Kingi i Piotra w 20 r. ślubu, b) Dziękczynna za uratowanie życia z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Lilianny, d) o zdrowie dla Rity i Katarzyny

NIEDZIELA 12 VII
  6.15 - † Jerzy Likus w 18 r. śm. z mamą Janiną
  7.30 - W intencji Akcji Katolickiej
  9.15 - † Antonina Milewska z mężami i córką
10.30 - † Jerzy Bernaś w 3 r. śm.
12.15 - † Kazimierz Fijak w 3 r. śm.
18.15 - † Franciszek Grzywa w 5 r. śm.

 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:

a) † Józef Szkabrat od 10 VI do 9 VII 2020 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Anna Haręża od 28 VI do 27 VII 2020 (Księża Sercanie - Bełchatów)
c) † Stanisław Kumor od 1 do 30 VII 2020 (ks. Ireneusz Lehmann - Kołczewo)
d) † Janusz Gruszeczka od 1 do 30 VII 2020 (Salwatorianie - Węgry)

INTENCJE MSZALNE 29 VI - 5 VII 2020

PONIEDZIAŁEK 29 VI
  6.30 - † Alojzy Kasperek z żoną Genowefą
  9.15 - † Rafał Dolaś w 5 r. śm. z ojcem Stanisławem
18.15 - † Piotr Włosiński z żoną Moniką i rodzicami

WTOREK 30 VI
  6.30 - † Maria w r. śm.
  7.15 - † Barbara Zielińska
18.15 - † Janina Plewa w 22 r. śm. z mężem Władysławem

ŚRODA 1 VII
  7.15 - 1) † Anna i Antoni Mleczko z rodzicami 2) † Barbara Zielińska
18.15 - † Stefania i Jan Jeleńscy z synem Stanisławem

CZWARTEK 2 VII – ODPUST
  6.30 - 1) † Sylwester Dybski w 1 r. śm. 2) † Kazimierz Warszawski
  9.15 - Za Parafian
18.15 - 1) Wynagradzająca Sercu Jezusowemu
2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Zofia Olma w 16 r. śm. z mężem Czesławem i zięciem Józefem, b) † Stanisław Kasperek w 10 r. śm., c) † Anna Kasztelnik w 11 r. śm., d) † Michalina i Franciszek Gwizdoń,e) † Czesław Nycz

PIĄTEK 3 VII
  7.15 - 1) O Boże bł. dla Anny z ok. 60 ur. 2) † Adam Kościelniak
18.15 - † Adela Miłek w 11 r. śm.
SOBOTA 4 VII
  7.15 - 1) † Józef Rosner z żoną Anielą
          - 2) † Maria Wyżykowska z mężem Leonem w 11 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Agnieszki i Łukasza w 10 r. ślubu oraz zdrowie dla syna, b) Renaty i Tadeusza w 20 r. ślubu, c) Natalii i Kasi z mężem, d) o zdrowie dla Rity i Katarzyny

NIEDZIELA 5 VII - ODPUST
  6.15 - † Roman Damek
  7.30 - 1) za zmarłych członków Róży św. Michała Archanioła

          - 2) † Janina Szary w 5 r. śm.
  9.15 - † Lech Mazur w 10 r. śm.
10.30 - † Bolesław Pluto i Andrzej Ohanowicz
12.00 - 1) Za Parafian 2) O Boże bł. dla ks. Proboszcza z okazji imienin od Akcji Katolickiej
18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla pielgrzymów z Pierścca.


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Szkabrat od 10 VI do 9 VII 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Karol Karwowski - Ukraina)
c) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Stanisław Bokiniec - Ukraina)
d) † Anna Haręża od 28 VI do 27 VII 2020 (Księża Sercanie - Bełchatów)
e) † Stanisław Kumor od 1 do 30 VII 2020 (ks. Ireneusz Lehmann - Kołczewo)
f) † Janusz Gruszeczka od 1 do 30 VII 2020 (Księża Salwatorianie - Węgry)

 

INTENCJE MSZALNE 21 - 28 VI 2020

PONIEDZIAŁEK 22 VI
  6.30 - 1) † Władysława i Józef Knapik w r. śm. z synem Lechem
          - 2) † Teresa i Ignacy Bieniek w r. śm.
7.15 - 1) † Stanisław Jurzak w 20 r. śm., 2) † Anna i Tadeusz Haręża z rodzicami i teściami
18.15 - † Maciej Kapustka
WTOREK 23 VI
  6.30 - † Aurelia Wróbel
  7.15 - † Kazimierz Duźniak z rodzicami
18.15 - † Piotr Włosiński z żoną Moniką i rodzicami
ŚRODA 24 VI
  6.30 - O zdrowie i bł. Boże dla Janiny w dniu imienin
  7.15 - † Zofia Sierek w 11 r. śm.
18.15 - 1) W intencji ks. Jana z ok. imienin, 2) † Wilhelm Szafran
CZWARTEK 25 VI
  6.30 - † Janusz Gruszeczka
  7.15 - † Stanisława Michalik
  8.00 - Msza na zakończenie roku szkolnego (klasy I-III)
18.15 - 1) Msza na zakończenie roku szkolnego (klasy IV- VIII)
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Przemysław Wandor w 8 r. śm., b) † Piotr Budzeń, c) † Krzysztof Dobija,
d) † Łucja Kozioł, e) † Natalino Taronna, f) † Bernard Koteja, g) † Czesław Nycz
PIĄTEK 26 VI
  6.30 - 1) † Władysława Mordak, 2) † Adam Kościelniak
  7.15 - 1) † Kazimierz Świerczek w 18 r. śm.
          - 2) Msza dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego.
20.00 - Msza św. za żywych i zmarłych w czasie Czuwania
SOBOTA 27 VI
  6.30 - † Danuta Czernek
  7.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Arkadiusza i Joanny
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla
a) Krystyny z ok urodzin i jej rodziny, b) Jadwigi Cisowskiej w 60 r. urodzin
c) Heleny Socha w 85 r. urodzin, d) o zdrowie dla Elżbiety Suchańskiej i całej rodziny, e) o zdrowie dla Rity i Katarzyny, f) Małgorzaty Marszałek, g) o zdrowie dla strażaka Pawła
NIEDZIELA 28 VI
  6.15 - † Zbigniew Gajda w r. śm.
  7.30 - O Boże bł. dla Renaty i Stefana Faron w 50 r. ślubu
  9.15 - † Piotr i Tadeusz Kądziołka
10.30 - ROCZKI
12.15 -
18.15 - † Stanisław Worek w 8 r. śm.


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Szkabrat od 10 VI do 9 VII 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Karol Karwowski - Ukraina)
c) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Stanisław Bokiniec - Ukraina)
d) † Anna Haręża od 28 VI do 27 VI 2019 (Księża Sercanie - Bełchatów)

INTENCJE MSZALNE 14 - 21 VI 2020

PONIEDZIAŁEK 15 VI
  6.30 - 1) † Helena Muśko w 10 r. śm. z mężem i synem, Jan Kupiec z rodzicami
                 oraz Czesław Zdanowicz,

        - 2) † Jerzy Chluzow
  7.15 - † Józefa Lipska
18.15 - † Stanisława i Władysław Stasiowscy oraz Alina Molin

WTOREK 16 VI
  6.30 - 1) † Ireneusz Gładki, 2) † Krystyna Flaga
  7.15 - † Ewa i Józef Bartelmus z synami i córką
18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Marii
ŚRODA 17 VI
  6.30 - 1) † Michał Marzec w 17 r. śm. z zięciem Michałem w 1 r. śm.,

          - 2) † Helena Malina
  7.15 - O Boże bł. dla Gabrieli i Tomasza w 20 r. ślubu
18.15 - † Agnieszka i Stefan Paszek w r. śm.
CZWARTEK 18 VI
  6.30 - 1) † Jerzy Pyka, 2) † Ignacy Satława
  7.15 - † Antoni Adamaszek
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
a) † Helena Kubica i zmarli z rodziny Krzyżowskich, b) † Andrzej Ogórek
PIĄTEK 19 VI
  6.30 - O Boże bł. i zdrowie dla Władysława w 70 r. urodzin
  7.15 - † Karolina i Józef Żabińscy
18.15 - 1) † Tadeusz Grduk w 20 r. śm.,

          - 2) O Boże bł. dla Pawła i Moniki z dziećmi
          - 3) W intencji ks. Proboszcza z ok. imienin,

          - 4) O Boże bł. dla grup i wspólnot parafialnych
SOBOTA 20 VI
  6.30 - Dziękczynna z prośba o Boże bł. dla Tadeusza z ok. urodzin
  7.15 - 1) † Krzysztof Olma w 7 r. śm., 2) † Bernadetta Duźniak
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Magdaleny i Pawła Kusiak w 15 r. ślubu oraz dla syna Jakuba, b) Jadwigi z okazji 60 r. urodzin i Jej rodziny, c) Kacpra Grochala w 18 r. urodzin, d) Macieja o uwolnienie z nałogu, e) o zdrowie dla Rity i Katarzyny, f) Małgorzaty Marszałek
NIEDZIELA 21 VI
   6.15 - † Franciszek i Czesława Pysz
   7.30 - † Janina i Jan Szary
   9.15 - 1) O Boże bł. dla Stanisławy i Mieczysława Niedziela w 50 r. ślubu
          - 2) O Boże bł. dla Lidii i Ryszarda Herzyk w 50 r. ślubu
10.30 - † Jan Raczek
12.15 - † Stefan stokłosa w 1 r. śm.
18.15 - † Jan Horwat w 4 r. śm.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Józef Szkabrat od 10 VI do 9 VII 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
b) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Karol Karwowski - Ukraina)
c) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Stanisław Bokiniec - Ukraina)

INTENCJE MSZALNE 8 - 14 VI 2020

PONIEDZIAŁEK 8 VI
  6.30 - 1) O Boże bł. i zdrowie dla Urszuli z podziękowaniem za opiekę
               duchową nad Dominikiem, 2) † Jacek Kózka
  7.15 - † Janusz Gruszeczka
18.15 - † Jadwiga Kramarczyk w 10 r. śm.

WTOREK 9 VI
  6.30 - 1) † Aniela Tomala w 10 r. śm., 2) † Danuta Holerek
  7.15 - † Władysława Mordak
18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Wioletty i Aleksandra Stanclik w 30 r. ślubu
            z rodziną

ŚRODA 10 VI
  6.30 - 1) † Wiktor Wróbel w r. śm., 2) † Lech Knapik
  7.15 - † Krystyna Flaga
18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Danuty Kiejdy z ok. 75 r. urodzin
CZWARTEK 11 VI BOŻE CIAŁO
  6.15 - † Józef Olszowski w 13 r. śm.
  7.30 - † Gacek Michał
  9.15 - † Marcela i Michał Strońscy z rodzicami
ok.11.00 - † Marianna w 1 r. śm. i Zenon Mirota w 10 r. śm.
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
a) † Janina Jordan w 12 r. śm. z mężem Janem, córką Marią i synem Józefem
b) † Stefan Trybała z żoną i rodzicami
PIĄTEK 12 VI
  6.30 - 1) † Maria Stokłosa w 30 r. śm. z mężem, synami i córką,

          - 2) † Barbara Tomaszek
  7.15 - † Józef Kalemba w r. śm. z żoną Julią
18.15 - 1) † Klara i Jan Mzyk oraz Emil Kramarczyk,
          - 2) O Boże bł. dla Weroniki w 18 r. ur.
SOBOTA 13 VI
  6.30 - 1) † Paulina i Franciszek Pikoń, 2) † Krystyna Zolich
  7.15 - † Janina Mędrala w 1 r. śm.
17.00 - Msza z Chrztem
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Gertrudy z okazji imienin, b) Członkiń Róży św. Joanny Beretty Moli, c) o zdrowie dla Rity i Katarzyny, d) Jadwigi z okazji 60 r. urodzin i Jej rodziny
NIEDZIELA 14 VI
  6.15 - O Boże bł., i zdrowie dla Barbary i Piotra w 20 r. ślubu
  7.30 - W intencji członków Akcji Katolickiej
  9.15 - O Boże bł. dla Doroty i Macieja w 6 r. ślubu
10.30 - † Alojzy Ozimina
12.15 - † Eugeniusz Borowski w 15 r. śm.
18.15 - † Piotr i Paweł Caputa

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bogdan Fudala od 11 V do 9 VI 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Stanisław Dziedzic od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Lech Knapik od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkopolski)
d) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Karol Karwowski - Ukraina)
e) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Stanisław Bokiniec - Ukraina)

INTENCJE MSZALNE 1 -  7 VI 2020

PONIEDZIAŁEK 1 VI MATKI KOŚCIOŁA
  6.30 - 1) W intencji Panu Bogu wiadomej, 2) † Janusz Gruszeczka
  9.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Ireneusza Furczyka, mamy Zuzanny
            i całej rodziny
18.15 - O Boże bł. dla Magdaleny w 60 r. ur.
WTOREK 2 VI
  6.30 - 1) † Antonina Zemanek z mężem Franciszkiem i synem, 2) † Andrzej Ogórek
  7.15 - † Jan Martyniak w r. śm.
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 3 VI
  6.30 - † Czesława Olszowska w 24 r. śm.
  7.15 - † Tadeusz Podstawny w 2 r. śm.
18.15 - † Marian Stanclik w 3 r. śm.
CZWARTEK 4 VI
  6.30 - 1) Za rodziców chrzestnych, 2) † Dorota Czernek
  7.15 - † Bogdan, Emilia, Sylwester
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Zbiorowa za zmarłych:
a) † Ireneusz Gładki, b) † Helena Kubica, c) † Stanisław Hulbój, d) † Albin Zemanek
PIĄTEK 5 VI
  6.30 - 1) † Maria i Jan Bernaś w 13 r. śm., 2) † Piotr Drozd
  7.15 - 1) † Herta Czauderna z bratem Herbertem, bratową i rodzicami
          - 2) O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla Zuzanny i wnuków
18.15 - † Przemysław Binek, Danuta i Jerzy Czech oraz Franciszek Pokwap
SOBOTA 6 VI
  6.30 - 1) † Adam Kościelniak, 2) † Bronisław Fudala
  7.15 - † Alojzy Szymik z żoną i synami
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Kingi 18 r. urodzin
NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ 7 VI
  6.15 - O Boże bł., opiekę MB dla Jadwigi z okazji urodzin
  7.30 - † Michał Gacek z rodzicami
  9.15 - † Zofia i Antoni Wróbel w r. śm.
10.30 - † Józef Prochot w r. śm.
12.15 - † Julian Kalemba w 9 r. śm.
18.15 - † Krystyna Zolich w 1 r. śm.

 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bogdan Fudala od 11 V do 9 VI 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Stanisław Dziedzic od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Lech Knapik od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
d) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Karol Karwowski - Ukraina)
e) † Janusz Gruszeczka od 1 VI do 30 VI 2020 (Ks. Stanisław Bokiniec - Ukraina)



INTENCJE MSZALNE 25 - 31V 2020

PONIEDZIAŁEK 25 V
  6.30 - 1) † Małgorzata Szymik w r. śm., 2) † Dorota Czernek
  7.15 - 1) † Helena Malina, 2) † Stefan Stokłosa
18.15 - † Eugeniusz Jakubiec w 5 r. śm.

WTOREK 26 V
  6.30 - 1) † Jan Sita z synem Jerzym, 2) † Janusz Gruszeczka
  7.15 - † Anna Nycz w 3 r. śm.
18.15 - † Monika Włosińska z mężem Piotrem z rodzicami

ŚRODA 27 V
  6.30 - 1) † Wiktoria Wróbel od Antoniego Szymika, 2) † Czesław Golasik
  7.15 - † Józef Konior w 20 r. śm.
18.15 - † Rudolf i Hildegarda Hatala
CZWARTEK 28 V
  6.30 - 1) † Marianna Mirota w 1 r. śm., 2) Ireneusz Gładki
  7.15 - † Stanisław Kasperek i Stanisław Gawlik
18.15 - 1) W intencji Apostolatu Maryjnego
          - 2) Zbiorowa za zmarłych:
a) † Antoni Włosiński, b) † Dorota Czernek, c) † Małgorzata Szymik w r. śm.
PIĄTEK 29 V
  6.30 - 1) † Jan i Maria w r. śm., 2) † Krystyna Flaga
  7.15 - † Adam Gacek w 4 r. śm.
20.00 - Zbiorowa za żywych i zmarłych
SOBOTA 30 V
  6.30 - 1) † Przemysław Binek w 5 r. śm. i Danuta Czech
         - 2) † Stefan Mizera w r. śm.
  7.15 - † Stefan Miodoński z żoną Joanną i córką Jadwigą z mężem Tadeuszem
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
a) Urszuli i Michała w 3 r. ślubu, b) Ewy Iskrzyckiej w 50 r. urodzin
21.00 - Za Parafian

NIEDZIELA 31 V Zesłanie Ducha Świętego
  6.15 - † Mikołaj Panek w 18 r. śm. z żoną Anielą
  7.30 - 1) † Krystyna Kączor i Joanna Oziębała
  9.15 - † Przemysław Wandor
10.30 - ROCZKI
12.15 -
13.30 - Msza Prymicyjna
18.15 - Za Parafian



P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bogdan Fudala od 11 V do 9 VI 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Stanisław Dziedzic od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Lech Knapik od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

 

INTENCJE MSZALNE 18 -24V 2020

PONIEDZIAŁEK 18 V
  6.30 - 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące, 2) † Józef Misiarz
  7.15 - 1) † Adolfina Kaczmarczyk w 4 r. śm., 2) † Jerzy Chluzow
18.15 - 1) Dziękczynna za życie i pontyfikat Św. Jana Pawła II
          - 2) O zdrowie i bł. Boże dla Róży Św. Jana Pawła II

WTOREK 19 V
  6.30 - † Antoni Adamaszek
  7.15 - † Blanka Ochman z siostrą Janina Dwornik
18.15 - 1) O Boże bł. i opiekę MB dla Janiny w 60 r. urodzin
         - 2) O Boże bł. i opiekę MB dla Katarzyny w dniu urodzin

ŚRODA 20 V
  6.30 - 1) † Bernardyna Nycz, 2) † Tadeusz Furtak
  7.15 - † Gertruda Tomaszek
18.15 - † Józefa i Ignacy Płosa z dziećmi
CZWARTEK 21 V
  6.30 - 1) † Antoni Włosiński z zoną Rozalią i synem Rudolfem, 2) † Roman Damek
  7.15 - † Ignacy Piznal w 3 r. śm.
18.15 Zbiorowa za zmarłych:
PIĄTEK 22 V
  6.30 - 1) † Janina Likus z s. Jerzym, 2) † Aniela Zontek
  7.15 - † Jacek Kózka
18.15 - 1) † Karolina i Antonina Owczarz, 2) † Bronisław Fudala
SOBOTA 23 V
  6.30 - 1) O łaskę zdrowia dla Anety, 2) † Janina Anuszkiewicz
  7.15 - † Julia Kalemba z mężem
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
a) Heleny i Franciszka Głowackich z ok 65 r. ślubu
b) O szczęśliwe rozwiązanie dla Elizy i opiekę dla rodziny
c) o zdrowie dla Pawła
NIEDZIELA 24 V
  6.15 - † Piotr Włosiński w 6 r. śm. z żoną Moniką i rodzicami
  7.30 - 1) † Roman Stanclik
          - 2) † Janina Szary z synową Urszulą
  9.15 - † Kazimierz Fijak w 6r. śm.
10.30 - O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Moniki i Krzysztofa z Zuzią w 10 r. ślubu
12.15 - Za Parafian
18.15 - † Emilia Złocka w 9 r. śm. z mężem Józefem



P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bogdan Fudala od 11 V do 9 VI 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Stanisław Dziedzic od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkopolski)
c) † Lech Knapik od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkopolski)
d) † Jerzy Pyka od 20 IV do 19 V 2020 (Księża Sercanie – Bełchatów)

 

INTENCJE MSZALNE 11 -17 V 2020

PONIEDZIAŁEK 11 V
  6.30 - 1) † Janina Waluś, 2) † Stanisław Dziedzic
  7.15 - 1) † Wiktoria Wróbel, 2) † Helena Ożarowska
18.15 - † Józef Dębogórski w 13 r. śm.

WTOREK 12 V
  6.30 - 1) † Antonina Zemanek z mężem Franciszkiem i synem Mieczysławem
          - 2) † Czesław Golasik
  7.15 - † Andrzej Draus i Eugeniusz Serafin
18.15 - † Stefan Krzyżak w 20 r. śm. z żoną Gertrudą i córką Małgorzatą

ŚRODA 13 V
  6.30 - 1) † Maria i Wiesław Zając, 2) † Janina Prorok
  7.15 - † Józef Dudek w r. śm. z żoną Heleną
18.15 - † Aniela Rosner w 11 r. śm.
CZWARTEK 14 IV
  6.30 - † Marianna Szpak
  7.15 - 1) † Krzysztof Świerkosz w 1 r. śm., 2) O Boże bł. w dniu urodzin
18.15 Zbiorowa za zmarłych:
a) † Leopold Rosner z rodzicami, b) † Władysław Szlagor w 11 r. śm., c) † Jacek Kózka, d) † Franciszek Chrobak z synem Piotrem, Władysław Bestwina z rodzicami, e) † Adam i Bernardyna Mieszczak
PIĄTEK 15 V
  6.30 - † Zofia Żabińska z mężem Kazimierzem
  7.15 - 1) † Zofia Kmicikiewicz, 2) † Anna Bagier
18.15 - 1) O Boże bł. dla ks. Sławomira, 2) † Jerzy Juraszek, 3) † Stanisław Bąk w 9 r. śm.
SOBOTA 16 V
  6.30 - 1) † Jerzy Wróbel w r. śm., 2) † Roman Damek
  7.15 - 1) † Salomea Żabińska, 2) † Stanisław Kumor
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Stefani w 80 r. urodzin, b) Kacperka w 11 r. ur. i dla rodziców, c) o zdrowie dla Janusza,d) o zdrowie dla Pawła
NIEDZIELA 17 V
  6.15 - 1) † Stanisława Wrona z mężem Leszkiem
          - 2) † Jan i Wanda Czauderna z synem Antonim
  7.30 - O Boże bł. i opiekę MB dla Róży Św. Michała Archanioła
  9.15 - 1) W intencji ks. Proboszcza z ok. 30 r. kapłaństwa
          - 2) † Helena Piątek w 3 r. śm. z mężem Bronisławem
10.30 - O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Anety i Mateusza w 1 r. ślubu
12.15 - † Franciszek Wilkosz w 21 r. śm.
18.15 - † Eryk i Zofia Luks w r. śm.

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bogdan Fudala od 11 V do 9 VI 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Stanisław Dziedzic od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Lech Knapik od 11 V do 9 VI 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
d) † Jerzy Pyka od 20 IV do 19 V 2020 (Księża Sercanie – Bełchatów)


INTENCJE MSZALNE 4 -10 V 2020

PONIEDZIAŁEK 4 V
  6.30 - 1) † Agnieszka Bojanowicz w 23 r. śm.
          - 2) † Helena Drożdz
  7.15 - 1) † Krzysztof Żabiński
          - 2) † O Boże bł. i zdanie egzaminów i dostanie się na studia dla Kamila
18.15 - † Monika Włosińska z mężem Piotrem i rodzicami

WTOREK 5 V
  6.30 - 1) † Stanisław Honkisz w r. śm.
          - 2) † Lech Knapik
  7.15 - † Anna i Antoni Mleczko z rodzicami
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie
            w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość

ŚRODA 6 V
  6.30 - 1) † Regina Furtak z rodzicami i bratem Tadeuszem
  7.15 - † Tadeusz Drewniak
18.15 - 1) Za parafian i dobroczyńców
         - 2) † Rudolf Koczur z żona Franciszką oraz † Stanisław Bęben

CZWARTEK 7 IV
  6.30 - † Adam Kościelniak
  7.15 - † Bogdan Konior
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Zbiorowa za zmarłych:
a) † Józef Szkabrat
b) † Anna Haręża
c) † Jerzy Pyka
d) † Władysława Mordak
e) † Anna Adamus z mężem Władysławem

PIĄTEK 8 V
  6.30 - † Stanisław Kupiec
  7.15 - † Bernardyna i Władysław Janeczko w r. śm.
18.15 - 1) W int. ks. Stanisława z ok. imienin
          - 2) † Stanisław Wawak
          - 3) † Józefa Lipska

SOBOTA 9 V
  6.30 - 1) † Anna Haręża
          - 2) † Jerzy Pyka
  7.15 - 1) † Andrzej Procner w 20 r. śm.
          - 2) O zdrowie i bł. Boże dla Teresy w 70 r. urodzin
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) o zdrowie dla Janusza, b) o zdrowie dla Pawła

NIEDZIELA 10 V
  6.15 - † Stanisław Knybel
  7.30 - W intencji Akcji Katolickiej
  9.15 - † Piotr Barcik w 8 r. śm.
10.30 - Rocznica I Komunii Świętej
12.15 - O Boże bł. i opiekę MB dla Ernestyny w 85 r. urodzin
18.15 - † Józef Czaderna


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Ignacy Satława od 11 IV do 10 V 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Józef Misiarz od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Wojciech Fudala od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
d) † Jerzy Pyka od 20 IV do 19 V 2020 (Księża Sercanie – Bełchatów)

 

INTENCJE MSZALNE 27 IV - 3 V 2020

PONIEDZIAŁEK 27 IV
  6.30 - 1) † Danuta Holerek, 2) † Aniela Ciućka
  7.15 - 1) O nawrócenie dla pewnej osoby, 2) † Anna Haręża
18.15 - 1) † Aniela i Augustyn Stryczek
          - 2) † Stanisław Dziedzic
WTOREK 28 IV
  6.30 - O dar Ducha Świętego dla Anny w rocz. urodzin
  7.15 - † Ignacy Satława
18.15 - † Edward Cisowski w 5 r. śm.
ŚRODA 29 IV
  6.30 - O Boże bł. i opiekę MB dla Beaty i Wojciecha Torów w 25 r. ślubu
  7.15 - † Leopold Kuder
18.15 - 1) Za parafian i dobroczyńców, 2) † Teresa i Ignacy Dudek z dziećmi,
           3) O dary Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury dla Martyny,
           4) O dary Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury dla Aleksandry Bahenko
CZWARTEK 30 IV
  6.30 - 1) O powrót do zdrowia, Boże bł. i opiekę MB dla Małgorzaty,
          - 2) † Helena Drożdz
  7.15 - † Genowefa Kasperek (od Marysi i Joli)
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
a) † Karolina Kliś, Piotr Drożdz w 1 r. śm., Stanisław Szkabrat w 19 r. śm.
b) † Piotr Caputa w r. śm.
PIĄTEK 1 V
  6.30 - 1) † Maria Tomala w 7 r. śm., 2) † Władysława Mordak
  7.15 - † Jerzy Chluzow
18.15 - 1) † Walerian Omylak z żoną Karoliną i wnukiem Czesławem, 2) † Jerzy Pyka
SOBOTA 2 V Królowej Polski
  6.15 - O dary Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury dla Kasi
  7.30 - † Zofia Abramczyk w 10 r. śm.

  9.15 - † Jan Miklusiak w 3 r. śm

10.30 - Dantis

12.15 - O deszcz i dobre urodzaje
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) o zdrowie dla Janusza, b) o zdrowie dla Pawła,
c) o dary Ducha Świętego dla Julii i Dominika
NIEDZIELA 3 V
  6.15 - † Stanisława i Waldemar Adamaszek, Stanisław Konior z rodzicami
  7.30 - O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń Róży Bł. Honorata Koźmińskiego
  9.15 - 1) Za Ojczyznę, 2) † Józef Jędrzejko w 4 . śm.
10.30 - † Apolonia Moskała w 13 r. śm.
12.15 - † Helena Malina
18.15 - O zdrowie i Boże bł. dla Mileny w 18 r. urodzin


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Ignacy Satława od 11 IV do 10 V 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Józef Misiarz od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Wojciech Fudala od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
d) † Jerzy Pyka od 20 IV do 19 V 2020 (Księża Sercanie – Bełchatów)

INTENCJE MSZALNE 20 - 26 IV 2020

PONIEDZIAŁEK 20 IV
  6.30 - † Jerzy Pyka
  7.15 - 1) † Wiktoria Wróbel, 2) † Roman Damek
18.15 - † Rudolf Hatala w r. śm. z żoną Hildegardą

WTOREK 21 IV
  6.30 - † Antoni Węglarczyk
  7.15 - † Maria i Franciszek Dudek z córką Władysławą
18.15 - O Boże bł. dla żywych i zmarłych członków Róży o. Pio i zmarłych z ich rodzin

ŚRODA 22 IV
  6.30 - † Helena Malina
  7.15 - 1) † Krystyna i Walenty Nycz z synem Stanisławem, 2) Gerard Porowicki
18.15 - 1) † Jan Zontek w 2 r. śm., 2) Za parafian i dobroczyńców
CZWARTEK 23 IV
  6.30 - † Bronisława Malinowska w r. śm.
  7.15 - 1) † Stefania Jurecka, 2) † Michalina Kupiec
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
PIĄTEK 24 IV
  6.30 - † Gertruda Tyboń
  7.15 - † Jerzy Pyka
18.15 - Msza św. w czasie Czuwania za żywych i zmarłych przez wstawiennictwo MB Bolesnej
SOBOTA 25 IV
  6.30 - † Bernardyna Nycz
  7.15 - 1) † Karolina Owczarz w 1 r. śm., 2) † Józef Pindera
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie,
błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla:
a) o zdrowie dla Janusza, b) o zdrowie dla Pawła, c) o dary Ducha Świętego dla Adama na czas matury
NIEDZIELA 26 IV
  6.15 - † Stanisław Gruszeczka i Bronisława Mirocha
  7.30 - † Julia Gryga w 29 r. śm.
  9.15 - † Józef Kęska z bratem, siostrą i szwagrem
10.30 - † Kazimierz Jędrzejko w 3 r. śm. z żoną Zofią
12.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Jana i Barbary Wawrzuta w 50 r. ślubu
18.15 - † Tadeusz Mynarski


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Ignacy Satława od 11 IV do 10 V 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Józef Misiarz od 11 IV do 10 V 2020 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
c) † Wojciech Fudala od 11 IV do 10 V 2020 (Salwatorianie – Krzyż Wielk.)

f) d) † Jerzy Pyka od 20 IV do 19 V 2020 (Księża Sercanie – Bełchatów)

 

INTENCJE MSZALNE 13 - 19 IV 2020

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 13 IV
  6.15 - † Eryk Nycz w 1 r. śm.
  7.30 - † Stefan Stokłosa
  9.15 - † Zofia Zolich w 24 r. śm. z synem Janem w 5 r. śm
10.30 - † Bronisław Fudala
12.15 - † Józef Szkabrat
18.15 - † Przemysław Wandor

WTOREK 14 IV
  6.30 - † Felicja i Cyryl Gałuszka
  7.15 - † Piotr Okrzesik w 3 r. śm.
18.15 - † Antoni Miłek w 18 r. śm.
ŚRODA 15 IV
  6.30 - † Anastazja i Klemens Linder z rodzicami i rodzeństwem
  7.15 - † Anastazja i Stanisław Kasperek
18.15 - 1) † Tadeusz Biegun z rodzicami i bratem Krzysztofem
          - 2) Za parafian i dobroczyńców
CZWARTEK 16 IV
  6.30 - 1) † Helena, 2) † Danuta Holerek
  7.15 - † Zofia Blachura w 20 r. śm.
18.15 - Zbiorowa za zmarłych:
a) † Antoni i Marta Olma w r. śm., b) † Wiktoria Wróbel, c) † Franciszek Ozimina, d) Katarzyna i Zenon Patroni w r. śm.
PIĄTEK 17 IV
  6.30 - † Wiktoria Wróbel
  7.15 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. Anny i Kazimierza
             w 40 r. ślubu
18.15 - 1) O Boże bł. i dary Ducha Świętego i szczęśliwe zdanie egzaminów

             maturalnych
          - 2) † Edward Gut w 1 r. śm.
SOBOTA 18 IV
  6.30 - 1) † Władysława Kaczor z mężem Józefem w 15 r. śm.,
          - 2) † Władysława Stwora
  7.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Gabriela w 18 r. urodzin
18.15 - Msza zbiorowa:
Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) o zdrowie dla Janusza, b) o zdrowie dla Pawła
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 19 IV
  6.15 - † Roman Dziergas z synem Zdzisławem
  7.30 - † Weronika Kasperek w 10 r. śm. z mężem Janem i synem Michałem
  9.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Szymona w 18 r. urodzin
10.30 - † Władysław Kózka z żoną Janiną i synami
12.15 - † Andrzej Papież z żoną Anielą i Roman Pankiewicz w 10 r. śm.
18.15 - † Józef Koczur z rodzicami

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Ignacy Satława od 11 IV do 10 V 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra Słowacja)
b) † Józef Misiarz od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
c) † Wojciech Fudala od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)

 

 

INTENCJE MSZALNE  6 - 12 IV 2020

PONIEDZIAŁEK 6 IV
  6.30 - 1) † Antoni Wachowicz w 3 r. śm., 2) † Stanisław Dziedzic
  7.15 - † Zofia Zemanek w 31 r. śm.
18.15 - 1) † Piotr i Józef Jarco, 2) W intencji Akcji Katolickiej

WTOREK 7 IV
  6.30 - 1) † Janina Likus z synem Jerzym
          - 2) O Boże bł. dla Emilii z okazji urodzin i jej rodziny
  7.15 - O Boże bł. dla Andrzeja w 50 r. urodzin
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 8 IV
  6.30 - 1) † Anna Hankus w 10 r. śm.,
          - 2) O zdrowie bł. Boże i opiekę MB dla Jadwigi w 60 r. urodzin
  7.15 - 1) † Jerzy Chluzow, 2) † Agata Tlałka w 5 r. śm.
18.15 - 1) † Jerzy Slian, 2) Za parafian i dobroczyńców

WIELKI CZWARTEK 9 IV
18.15 - 1) W intencji kapłanów z naszej parafii
          - 2) † Franciszka Jurzak z mężem Andrzejem w 28 r. śm.
          - 3) † Piotr, Stefania z synami Romanem, Stanisławem i Janem z żonami
          - 4) † Agnieszka Mazur w 3 r. śm.
          - 5) O Boże bł. dla Róży św Teresy od Dzieciatka Jezus

WIELKI PIĄTEK 10 IV

SOBOTA 11 IV WIGILIA PASCHALNA
19.15 - 1) Za Parafian
          - 2) † Piotr Stanclik w 9 r. śm.
          - 3) † Zofia i Władysław z synem Józefem Plata
          - 4) † Jacek Wojciech w 1 rocz. śm.

NIEDZIELA 12 IV WIELKANOC
  6.15 - † Michał i Marcela Strońscy w 11 r. śm.
  7.30 - Za ludzi dotkniętych chorobą, o siły dla całej służby zdrowia, o odsunięcie epidemii, za narody europejskie ogarnięte wirusem, a szczególnie Włochy, oraz o wieczną radość dla zmarłych (intencja od Akcji Katolickiej)
  9.15 - 1) O Boże bł. dla Marka w 55 r. ur., Beaty w 50 r. ur. i Kingi w 32 r. ur.
          - 2) † Piotr Włosiński z żoną Moniką i rodzicami
10.30 - † Stefan Krzyżak z zoną Gertrudą i córką Małgorzatą
12.15 - Za Parafian
18.15 - † Bogdan Fudala z dziadkami Janem i Józefem

 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Tadeusz Furtak od 8 III do 6 IV 2020 (ks. Karol Karwowski – Ukraina)
b) † Józef Misiarz od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
c) † Wojciech Fudala od 11 IV do 10 V 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)

 

INTENCJE MSZALNE 30 III - 5 IV 2020

PONIEDZIAŁEK 30 III
  6.30 - † Stanisław Dziedzic
  7.15 - 1) † Jan Kupiec w 11 r. śm. z rodzicami, Helen Mośko z synem

                  oraz Czesław Zdanowicz, 2) † Anna Haręża
18.15 - † Stanisław Dziedzic w 3 r. śm.
WTOREK 31 III
  6.30 - O Boże bł. dla Mikołaja w r. ur.
  7.15 - 1) † Edward Maguda w 15 r. śm., 2) † Ignacy Satława
18.15 - Przemysław Wandor
ŚRODA 1 IV
  6.30 - 1) O Boże bł. dla rodziny Antonowiczów i za zmarłych z rodziny
          - 2) † Robert Wachowicz
  7.15 - † Wanda Harlecka z mężem Ludwikiem
18.15 - 1) † Monika i Franciszek Martyniak, 2) Za Parafian i dobroczyńców
CZWARTEK 2 IV
  6.30 - 1) † Józef Szkabrat
          - 2) † Antoni Adamaszek
  7.15 - † Helena Wajda w 10 r. śm.
18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
          - 2) Msza zbiorowa za zmarłych:
             a) † Krystyna Sadkowska w 28 r. śm.
             b) † Stanisław Kumor

PIĄTEK 3 IV
  6.30 - † Bronisław Fudala
  7.15 - 1) † Stanisław Kumor, 2) † Marzena Bizoń
18.15 - 1) † Karolina i Franciszek Dyczek, 2) † Józefa Lipska
SOBOTA 4 IV
  6.30 - † Adam Kościelniak
  7.15 - 1) † Krzysztof i Jarzy Glucz, 2) † Ignacy Satława
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB.
a) dla wszystkich starszych i chorych parafian, b) o zdrowie dla Pawła
c) o zdrowie dla Janusza, d) dla Heleny Budzeń w 90 r. urodzin, e) dla Leona w 80 w r. urodzin, f) dla Róży św. Katarzyny i członków ich rodzin ,g) dla Viktorii w 6 r. urodzin, jej siostry Julii oraz rodziców Aleksandrę i Daniela.
NIEDZIELA PALMOWA 5 IV
  6.15 - † Albin Kliś w r. śm.
  7.30 - † Helena i Szymon Kęska z synami, córką i zięciem
  9.15 - † Jan Kurtycz
10.30 - † Ewa Czul w 4 r. śm. z bratem Tomaszem Matuszkiem
12.15 - † Stefan Wykręt w 4 r. śm. z rodzicami
18.15 - Za Parafian

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bronisław Fudala od 1 III do 30 III 2020 (Misjonarze Św. Rodziny – G. Klaszt.)
b) † Bernardyna Nycz od 1 III do 30 III 2020 ( ks. Stanisław Bokiniec – Ukraina)
c) † Robert Wachowicz od 2 III do 31 III 2020 ( ks. Abdel Barahona – Kowno - Litwa)
d) † Gertruda Tomaszek od 4 III do 2 IV 2020 (Księża Sercanie- Bełchatów)
e) † Janina Prorok od 7 III do 5 IV 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
f) † Marianna Szpak od 7 III do 5 IV 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielk.)
g) † Tadeusz Furtak od 8 III do 6 IV 2020 (ks. Karol Karwowski – Ukraina)
h) † Wiktoria Wróbel od 11 III do 4 IV 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra – Słowacja)

 

INTENCJE MSZALNE 23 - 29 III 2020

PONIEDZIAŁEK 23 III
  6.30 - 1) † Danuta Holerek, 2) † Franciszka Kąkol
  7.15 - 1) † Stanisław Knybel, 2) † Stanisław Kumor
18.15 - † Helena Dwornik w 20 r. śm. z mężem Eugeniuszem
WTOREK 24 III
  6.30 - 1) † Teresa i Józef Holerek, 2) † Stanisław Knybel
  7.15 - O zdrowie dla Gabrieli i Józefa
18.15 - † Krystyna Młotek w 10 r. śm.
ŚRODA 25 III
  6.30 - 1) † Franciszka Kąkol, 2) za zmarłych rodziców Mariannę i Józefa
  7.15 - † Maria Zaremba
18.15 - † Janina Anuszkiewicz
CZWARTEK 26 III
  6.30 - 1) † Aniela i Augustyn Stryczek, 2) † Stanisław Knybel
  7.15 - † Augustyn Wontorczyk w r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Jan Gara w 6 r. śm., b) † Michał Urbanowicz w r. śm. z żoną i synem,
c) † Ernestyna Czekańska w r. śm., d) † Władysław Jarosz z żoną Anną
e) † Jerzy Potaczek w r. śm., f) † Maria Kubowicz z rodzicami Janiną i Janem oraz bratem Józefem w 10 r. śm. g) † Stanisław Dziedzic
PIĄTEK 27 III
  6.30 - 1) Za zmarłe rodzeństwo Marię i Józefa, 2) † Stanisława i Marian Dziedzic
  7.15 - 1) † Franciszka Kąkol, 2) † Stanisława Michalik
18.15 - 1) † Eugeniusz Mikociak w 4 r. śm., 2) † Anna i Józef Gandor
SOBOTA 28 III
  6.30 - † Stanisław Knybel
  7.15 - 1) † Anna i Władysław Glucz,
          - 2) † Stefan Kubik z żoną Stanisławą, córką Marią i wnuczką Anią
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB. a) dla wszystkich starszych i chorych parafian, b) o zdrowie dla Pawła, c) o zdrowie dla Janusza
NIEDZIELA 29 III
  6.15 - † Alfred i Stefania
  7.30 - † Józef i Katarzyna z rodzicami
  9.15 - Za Parafian
10.30 - O Boże bł. i opiekę MB dla Sławomira w 50 r. urodzin
12.15 - Za Parafian
18.15 - † Rudolf Owczarz w 2 r. śm.


P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bronisław Fudala od 1 - 30 III 2020 (Misjonarze Świ.Rodziny – Górka Klaszt.)
b) † Bernardyna Nycz od 1 III do 30 III 2020 ( ks. Stanisław Bokiniec – Ukraina)
c) † Robert Wachowicz od 2 III do 31 III 2020 ( ks. Abdel Barahona – Kowno - Litwa)
d) † Gertruda Tomaszek od 4 III do 2 IV 2020 (Księża Sercanie- Bełchatów)
e) † Janina Prorok od 7 III do 5 IV 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
f) † Marianna Szpak od 7 III do 5 IV 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
g) † Tadeusz Furtak od 8 III do 6 IV 2020 (ks. Karol Karwowski – Ukraina)
h) † Wiktoria Wróbel od 11 III do 4 IV 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra – Słowacja)

 

INTENCJE MSZALNE 16 - 22 III 2020

PONIEDZIAŁEK 16 III
  6.30 † Stanisław Dziedzic
  7.15 - 1) † Tadeusz Furtak, 2) † Stanisław Kumor
18.15 - † Jerzy Michalak
WTOREK 17 III
  6.30 - 1) † Zbigniew Gajda, 2) † Anna Pysz w 17 r. śm.
  7.15 - † Marianna Szpak
18.15 - † Magdalena i Franciszek Juraszek
ŚRODA 18 III
  6.30 - 1) † Józef Szlachta, 2) † Franciszka Kąkol
  7.15 - † Józef Rusek z rodzicami
18.15 - † Józef Rosner
CZWARTEK 19 III
  6.30 - 1) † Józef Caputa, 2) O Boże miłosierdzie i opiekę MB dla Marka
  7.15 - † Józef i Maria Konior
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
           a) † Józef i Maria Droździk,
           b) † Anastazja Szymala,

           c) † Maria i Ludwik Pudełko z dziećmi i Józef Koczur,

           d) † Józef Trybuch w 7 r. śm.,

           e) Józef Pyka z synem Józefem
PIĄTEK 20 III
  6.30 - 1) † Danuta Holerek w 1 r. śm., 2) † Ignacy Satława
  7.15 - 1) † Janina Prorok, 2) † Franciszka Kąkol
18.15 - 1) † Kazimierz Kubica w 4 r. śm., 2) † Emilia i Józef Raczek z synem   

                    Stanisławem
SOBOTA 21 III
  6.30 - † Stanisław Knybel,
  7.15 - 1) † Ewa i Józef Bartelmus z synami i córką, 2) † Eugenia i Antoni Dyczek
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB. a) dla Aliny Skurzok-Okrzesik w 60 r. urodzin, b) dla Czesławy, c) dla Stefanii w 80 r. urodzin, d) o zdrowie dla Pawła, e) o zdrowie dla Janusza
NIEDZIELA 22 III
6.15 - Za Parafian
7.30 - † Kazimiera Jasiorska w 3 r. śm. z mężem i rodzicami
9.15 - † Matylda i Adam Krajuszek z córką Ireną i zięciem Stanisławem
            i synową Małgorzatą
10.30 - † Piotr Kądziołka w 8 r. śm.
12.15 - † Leon Tatoń w 15 r. śm. z żoną Czesławą
18.15 - † Ks. Adam Gacek

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Bronisław Fudala od 1 III do 30 III 2020 (Misjonarze Św. Rodziny – G. Klaszt.)
b) † Bernardyna Nycz od 1 III do 30 III 2020 ( ks. Stanisław Bokiniec – Ukraina)
c) † Robert Wachowicz od 2 III do 31 III 2020 ( ks. Abdel Barahona – Kowno - Litwa)
d) † Gertruda Tomaszek od 4 III do 2 IV 2020 (Księża Sercanie- Bełchatów)
e) † Janina Prorok od 7 III do 5 IV 2020 (Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
f) † Marianna Szpak od 7 III do 5 IV 2020 (Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
g) † Tadeusz Furtak od 8 III do 6 IV 2020 (ks. Karol Karwowski – Ukraina)
h) † Wiktoria Wróbel od 11 III do 4 IV 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra – Słowacja)

 

INTENCJE MSZALNE 8 - 15 III 2020

 PONIEDZIAŁEK 9 III
  6.30 - 1) † Jerzy Chluzow, 2) † Stanisław Likus z synem Jerzym
  7.15 - † Feliks i Franciszka Kużdżał z dziećmi i wnuczką Brygidą
18.15 - 1) † Jan Pezdek w 1 r. śm., 2) † Danuta i Janusz Dybał
WTOREK 10 III
  6.30 - † Kazimierz Żabiński z żoną Zofią
  7.15 - † Andrzej i Agnieszka Fudala z synem Janem
18.15 - † Genowefa Furtak z mężem Józefem i dziećmi Reginą i Tadeuszem
ŚRODA 11 III
  6.30 - 1) † Józef Semik, 2) † Stanisław Likus z synem Jerzym
  7.15 - † Sebastian Binięda w 8 r. śm.
18.15 - † Józef i Maria Piotrowscy w r. śm.
CZWARTEK 12 III
  6.30 - 1) † Anna Bagier, 2) † Czesław Golasik
  7.15 - † Jan Czernek w 29 r. śm.
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych:
a) † Anna Chrzanowska z mężem Ryszardem, b) † Gertruda i Józef, c) † Andrzej Dudek w 2 r. śm. z rodzicami i teściową, d) † Maria i Józef Handzlik z synami, synową i zięciem
PIĄTEK 13 III
  6.30 - 1) † Stanisław Dyczek w r. śm., 2) † Józef Misiarz
  7.15 - † Albin Marszałek z synem Wojciechem
18.15 - 1) † Irena Wontorczyk w r. śm., 2) † Stefan Kubica w 1 r. śm.
SOBOTA 14 III
  6.30 - † Kazimierz Skęczek w 7 r. śm.
  7.15 - 1) † Liliana i zmarli z rodziny, 2) † Janina Prorok,
          - 3) † Jan Muszyński w 1 r. śm. z rodzicami
18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB a) dla Karoliny w 15 r. urodzin i rodziny, b) dla Krystyny w 60 r. urodzin, c) dla Róży bł. Małgorzaty Szewczyk, d) o zdrowie dla Ireny, e) o zdrowie dla Pawła, f) o zdrowie dla Janusza, g) dla Anny w 70 r. urodzin oraz synów z rodzinami
NIEDZIELA 15 III
  6.15 - † Julian i Maria Giertler
  7.30 - † Zofia Mikołajczyk w r. śm. z mężem Janem
  9.15 - † Józef Kęder w 6 r. śm.
10.30 - Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla członkiń Róży św. Józefa
12.15 - † Józef i Magdalena Stachna
18.15 - † Lidia Olejak w 18 r. śm. z mężem Franciszkiem i dziećmi Janiną i Józefem

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiane za:
a) † Bronisław Fudala od 1 do 30 III 2020 (Misjonarze Św. Rodziny – Górka Klaszt.)
b) † Bernardyna Nycz od 1 III do 30 III 2020 ( ks. Stanisław Bokiniec – Ukraina)
c) † Robert Wachowicz od 2 III do 31 III 2020 ( ks. Abdel Barahona – Kowno - Litwa)
d) † Gertruda Tomaszek od 4 III do 2 IV 2020 (Księża Sercanie- Bełchatów)
e) † Janina Prorok od 7 III do 5 IV 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
f) † Marianna Szpak od 7 III do 5 IV 2020 (Księża Salwatorianie – Krzyż Wielkop.)
g) † Tadeusz Furtak od 8 III do 6 IV 2020 (ks. Karol Karwowski – Ukraina)
h) † Wiktoria Wróbel od 11 III do 4 IV 2020 (ks. Rafał Czyż – Nitra – Słowacja)

 

INTENCJE MSZALNE 2 - 8 III 2020

PONIEDZIAŁEK 2 III
  6.30 - † Jan Kurtycz w 1 r. śm.
  7.15 - 1) † Helena Pieczyńska w 8 r. śm., 2) † Stanisław Lukas w 19 r. śm.
18.15 - † Maria Grzebieniak w 19 r. śm. z mężem Stanisławem
WTOREK 3 III
  6.30 - † Tadeusz i Teresa Majchrzak z synem Piotrem
  7.15 - † Tadeusz i Józefa Dziurka z synami i wnukami
18.15 - Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości
              do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość
ŚRODA 4 III
  6.30 - 1) † Ludwik Sierek w 22 r. śm.,
          - 2) O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandry Kubiczek i pani Emilii Włosińskiej
  7.15 - † Szymon i Kunegunda z dziećmi Kazimierzem, Władysławem, Bronisławą
18.15 - † Karol Krzyżak w 1 r. śm.
CZWARTEK 5 III
  6.30 - 1) † Emilia i Józef Zieleźnik z rodzicami, 2) † Wiktoria Wróbel
  7.15 - † Roman Damek
18.15 - Msza zbiorowa za zmarłych: a) † Julian Kalemba z rodzicami i bratem,

          b) † Maria i Paweł Stalec z dziećmi, c) † Antonina Nycz, d) † Jadwiga Fiołek
PIĄTEK 6 III
  6.30 - 1) † Piotr Włosiński w r. śm., 2) † Ber




Sanktuarium
Matki Bożej Bolesnej





Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawiedzenia N.M.P.
43-344 Bielsko-Biała Hałcnów
ul. Wyzwolenia 336
tel. 33 81-07-250